Lietotājvārds
Parole
Kristietība jāizliedz 22.07.2015. 05:34:49
Latvija nav kristiešu zeme ar to viss izteikts. Mums ir sava reliģija un dzīvesziņa mums ievazāto svešo kristietību nevajag.
Kvalitāte ir atkarīga no skolnieku skaita klasē.
No vienas puses Rīgas nomales vidusskolas grauj uzpūstās ģimnāzijas centrā. Loģiski, ja agrāk arī centra skolās bija 2 paralēlklases, bet tagad katrā 7 -8. Tad tās arī bērnus no mikrorajona savāc. Krievu skolām tas nav tik izteikti, ja nu daži vien pāriet uz ģimnāzijām latviešu plūsmā. Bet no otras puses ir arī rajonos skolas, kā 64. vidusskola, Teikas skola, kurās nav nekad problēmu ar audzēkņiem un atslēga tam ir līmenis. Žēl par 69. vidusskolu, kura pirms gadiem 20 bija viena no labākajām Rīgas vidusskolām, bet pēdējos gados iet uz iznīcību. Nu kaut kas tur tomēr nav kārtībā, ka tā notiek.
Lauku skolu liktenis pārceļas pat uz Rīgu 16.07.2015. 12:33:21
Direktori jau arī neko īsti darīt nevar... Klasē ar sešiem skolēniem tomēr nestrādās.. Meklēs citu iespēju... Skumji.
Skolotājiem arī vajadzētu beigt vaimanāt un brīnīties par skolu slēgšanu vai darba vietas zaudēšanu. Ja NAV skolēnu, tad, kam jūs gribat mācīt?? Domājiet plašāk.
Un tā būs katru gadu, nav, ko brīnīties.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2+3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.