Lietotājvārds
Parole
>arī skolotāja 19.07.2015. 16:55 19.07.2015. 18:58:12
Bet! Pozitivus ir festivāls, uz kuru dodas tie, kas grib, un kam vecāki atļauj, atbildību par bērna aktivitātēm uzņemoties uz sevi. Savukārt, Dziesmu un deju svētki bija Izglītības ministrijas organizēti, uz kuriem devās skolēnu kolektīvi skolotāju vadībā. Vecāki apzinājās, ka svētku laikā par viņu bērniem atbild skolotāji un pasākuma organizētāji, nevis viņi. Tā ir tā starpība. Ja vecāks negrib, bērnu uz Pozitivus nelaiž.
arī skolotāja 19.07.2015. 16:55:51
es uzskatu, ka, ja mums ir dārga mūsu jaunatne..... tad vienalga , kas ko organizē. Nevar norobežoties- tas nav mans, to es neorganizēju, man nav daļas.... Es domāju, ka par visu, kur iesaistīta jaunatne, atbildīgi ir visi, it īpaši izglītības, kur nu vēl veselības ministrija. Tāpēc jau pie mums ir tā kā ir- kā zirgi ar klapēm uz acīm, redz tikai šauru taku.............
>arī skolotāja 19.07.2015. 13:04 19.07.2015. 14:24:23
Vai tad Pozitivus organizē Izglītības ministrija? Vai tad uz Pozitivus dodas skolēnu kolektīvi skolotāju pavadībā? Tas nu gan ir jaunums!
arī skolotāja 19.07.2015. 13:04:29
...kāpēc ministri neko nesaka par Posituvus pasākumu? Tur vienā dienā dienā 500-600 cilvēkiem vajadzīga ārsta palīdzība! Liela daļa tur ir skolēnu! Bez uzraudzības- lieto narkotikas, grādīgos dzērienus utt........... Kāpēc izglītības ministri, veselības ministru nesatrauc šis fakts. Jaunieši antisanitāros apstākļos!
aizgaju tikai uz 2 pirmajam dienam,samirku,nosalu,paliku bez pusdienam.Uz svetkiem gaju tapec ,ka bija lika.Vispar svetki nepatika .
"Nu, taču ļaujiet šim pasākumam būt vieglam, preicīgam, mazliet vieglprātīgam, naivi romanistkam, un ļoti, ļoti priecīgam!" - būtu jau labi, ja kolektīvu virsvadītāji to atcerētos arī mēģinājumu laikā un pielāgotu slodzi un prasības bērnu vecumam!
arī skolotāja 17.07.2015. 15:36:33
...vasaras sākums bija daudz par vēlu izteikt šaubas par konstrukcijām....
arī skolotāja 17.07.2015. 15:33:44
...jūs redzējāt noslēguma koncerta beigās asaras skolēnu acīs!!! Patiesi pārdzīvojumi! Redzējāt, kā viņi apkampās viens ar otru... cik viņi bija laimīgi! Kuram var pavērties mute teikt:"Atvainojiet, uz Dziesmu svētkiem netiekat, vietas nav,jo valdībai nauda vajadzīgāka dārgu tiltu celšanai, Gaismas pilij, kurā nemaz tik viegli nevar tikt iekšā...utt. naudas jau kuro gadu desmitu nav estrādes rekonstrukcijai!". Kur tie visi speciālisti ar saviem spriedumiem bija pirms svētkiem? Kāpēc nezvanīja pie visiem zvaniem, ka nav droši utt??? Kāpēc tagad gudri spriedelē? Vai nezināja, ka būs svētki? Varbūt, ja pirms tam par to būtu runāts, varbūt kaut kas tiktu darīts, lai uzlabotu estrādes kvalitāti ? Pēc dažiem gadiem būs lielie Dziesmu svētki! Vai līdz tam būs kaut kas mainījies? Nekas! Un pieaugušo tur ir daudzreiz vairāk, tātad daudzreiz vairāk tiek pārsniegts pieļaujamais skaits un svars! Kas par to atbildēs!
salijusī Ilze 17.07.2015. 13:43:33
Pirms svētkiem lielījāmies, ka piedalīsies rekordliels skaits dziedātāju. Tikai ir jautājums - kurā atvilktnē iegūla dokuments par vienlaicīgi pieļaujamo dziedātāju skaitu Mežaparka estrādē?
Mazliet vieglprātīgi, viegli, romantiski un priecīgi mēs bijām arī 1997. gada 28. jūnijā Talsos, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta svētku laikā.
Kas visiem ir? Ko meklē utis, kur to nav? VIenmēr viss bijis kārtībā, pēkšņi šogad visi redz tikai pārkāpumus un problēmas! Nu, taču ļaujiet šim pasākumam būt vieglam, preicīgam, mazliet vieglprātīgam, naivi romanistkam, un ļoti, ļoti priecīgam! Svētku dalībnieki to ir pelnījuši!
35 cm - A4 lapa 17.07.2015. 11:11:04
35 cm uz cilvēku?!?! KAS tas par vājprātu?! Uz vairākām stundām (un tā visu nedēļu) skolēnam nav vietas, kur vispār pakustēties! Kāds brīnums, ka ģībst?! Tas taču ir kā siļķes mucā!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.