Lietotājvārds
Parole
AIZTAISIES!!!
Kā, par STREIKU neviens vairs nerunā! 77%JAUNĀS ALGAS veidos kontakt stundas.23%atbalsts skolniekam un citu !Piektās kategorijas skolai ar 100skolniekiem-800eur.skolotājam.Tas būtu ticamāk ,ja par atbalstu un citu ko būtu 77%algas. Viss,TAS IR ,novēršanās no, vismaz, vidējās algas valstī skolotājam .Nemaz netiek runāts par nostrādātajiem gadiem-profesionalitāti. Jaunais skolotājs tiek pielīdzināts profesionāļiem .Pazaudēta cieņa pret vecāku skolotāju.!
militārists 12.04.2015. 17:45:24
Kāda militārā apmācība ,kad visiem studentiem uz pussešiem!
Kaut kā neinteresē ka tu baigi "bagāts" esi. Domā ka tas ka tu esi "bagāts" nostāda tevi augstāk nekā citus?
Cik gan aprobežotiem jābūt, lai savus dēlus grūstu obligātajā dienestā, ar domu, ka kādreiz būs jākaro! Murgs!
Netaisos kaunēties par savām domām un vēlmēm. Ja vajag, tad tupiet nabadzībā un turpiniet gaudot.
Bet lūdzu, ejat un dienējat, karojat. Man liekat mieru kā profesionālam sportistam. Mātei brunčos neķeros, dzīvoju atsevišķi un par savu dzīvi lemju es pats!
Diez vai jau neesat sabojājis dzīvi saviem bērniem, lemdams viņu vietā, ko kad darīt un ko visu var nopirkt par naudu. Ticiet, pamatvērtības attiecībās ar citiem cilvēkam dotas bez naudas. Bet nu te jau pārsvarā pilsētnieki runā, kam dzīvē vispār viss ap naudu grozās. No kurienes viņiem jēga par Dzimteni, vienalga, vai Rīga, Londona vai Čikāga, ka tik iela, dzīvoklis, krogs un, vēlams, birojiņš, kur nekas nav jādara. Tāpēc jau Ļeņins varēja celt sociālismu, ka bija masa, kam "nekas nepieder, nekur nav mājas un nav ko zaudēt". Un kas nedomā, tik skrien līdzi baram. Un, ja to sauc par dzīvi... nu, piedodiet.
Pofigists :D 09.04.2015. 00:14:07
Un laikam neviens no jums nav padomājis par bērniem kuri paši gribēs apmācīties visu par militāro tehniku utt. ? Jūs tikai ''NĒ MANS BĒRNS NEIES UZ TĀDĀM MĀCĪBĀM JO ES TO NEGRIBU LAI VIŅŠ/VIŅA MĀCĪTOS TĀDAS LIETAS ''
Labāk pajautā savam bērnam vai viņš grib "ķerties mātei brunčos'' kamēr citi karos. Runājot par cilvēka cienīgu dzīvi diez vai jebkuram no mums būtu cilvēka cienīga dzīve, ja nebūtu ne armijas ne "ļaunās" valdības kura ,starp citu, palīdzēja nonākt mums NATO un ES.
Laba alga? Akdies....
Par ko man būtu jākaunas? Par to, ka dzīvoju cilvēka cienīgu dzīvi??? Un negrasos to bojāt saviem bērniem? Par to, ka varu daudz ko atļauties? Armija? Ejat ka zināt kur ar savu armiju...ielas labāk savediet kārtībā...visi jūsu nodoklīši aiziet nebūtībā, uzturot liekēžu baru, kuri nejēdz, kādus likumus, absurdākus vienu aiz otra izzīst no pirksta!
Pofigists :D 08.04.2015. 21:23:02
Es vienalga domāju dienēt kad iegūšu vidējo izglītību jo tur ir laba alga.Apmēram 700 euro un pēc nodokļu nomaksas sanāk 500 euro
Visiem, izņemot asd un Ritu. 08.04.2015. 20:28:50
Kauna nav? Jūs domājat ka tas ir tikai tāpēc ka deputātus vajag aizstāvēt? Un ka ārzemēs jūs uzņems ar atplestām rokām? Padomājiet ar galvu pirms rakstāt nejēdzības!
praataa nenaak 08.04.2015. 17:04:15
Ko aizstaaveet. Peedeejaas patriotisma paliekas ir izgaisushas! Tieshi taa...var arii Maiami. Es vismaz dziivoju,nevis izdziivoju.
Ak, šie "parastie cilvēki". Ne jau deputāti jums jāaizstāv, bet sava zeme, zemīte. Un ticiet, ka gadījumā, ja kas, neviens nešķiros deputātu no jums, visi dabūs pa kaklu neatkarīgi no pozīcijas. Bet apmācītam cilvēkam vēl ir iespēja sevi (kaut tikai) un savu ģimeni aizstāvēt, ko vienkārši neprot neapmācītā masa - ka nav jātēlo varoņi, kas kurā brīdī ir darāms, kā izvairīties no konfliktiem utt. Bet te izskatās, ka dzimtene ir tur, kur man labi, un, ja kādam vajag to Latviju, lai ņem vesels.Mēs gulēsim Maiami pludmalē un sūksim kokteiļus.
zombeeshana 08.04.2015. 14:37:33
Uz priekshu...iedzenat jaunieshos veel lielaaku riebumu pret valsti. I negrasaas vinji ne dieneet,ne karot...un pameegjiniet piespiest ar varu..tik pameegjiniet. Kas grib,lai chakaree savas dziives,praatus un visu paareejo. Manaa gjimenee nebuus nekaadas zombeeshanas valstiskaa liimenii. Ne praataa nenaak aizstaavet tos nobarojushos deputaateljus. Mums, parastajiem cilveekiem liekat mieru. Un,ja ko taadu uzspiediis,tad arii mees aizbrauksim. Ja jau valstii ir demokraatija,tad mums ir tiesiibas katram uz sava kjermenja neaizskaramiibu, taa kaa rokas nost.
Ja būs obligāti, ļoti daudz inteliģentu jauniešu izvēlēsies studēt ārzemēs. Mums krievu laikos augstskolā bija Vojennaja podgotovka, stulbums augstā līmenī! Pat kara katedra bija. Sviests, tiešām to murgu atkārtot vajag?
valstī svarīgāku lietu nav, ko risināt?
Ja briivpraatiigi,tad atbalstu. Ja piespiedu kaartaa,tad abus deelus suutiishu studeet uz aarzemeem. Parastajiem cilveecinjiem nav jaaizpilda deputaatu iegribas it kaa valsts labaa...smiekli naak..:-)))))
pusdesmitos 08.04.2015. 09:36:17
Un sāksim ar Latvijas Kultūras akadēmiju un Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmiju ...
Es arī atbalstu. Taču nekādā gadījumā obligātas.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8+5=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.