Lietotājvārds
Parole
Cerams tev labak kluva no ta 1 minusinja, ko man ieliki...muahahaaaa
Tas ir prātīgākais variants mācīties tehnikumos,beidzot ir vidusskolas izglītība un profesija,studē kur gribi pēc tam un piestrādā savā specialitātē,vari sevi nodrošināt un studiju maksu samaksāt.Nevienu brīdi nenožēloju ,ka pabeidzu tehnikumu. Iesaku visiem,tā ir iespēja dzīvē,tagad protu gatavot ēst,klāt galdus,bet studēju juristos.Jūtos pateicīga sava tehnikuma skolotājiem par drošības spilvenu un zināšanām.
Profskolas ir laba lieta. Piekrītu, ka vidusskolās un arī jau pamatskolās programmas ir pārgudras. Visādi mēs esam, visādi mācās gan profenēs, gan vidusskolās un augstskolās. Nevajaga vispārināt. Bet darba vietu valstī maz. Labs rādītājs, kad visiem ir darbs. Un visiem nav jābūt uzņēmējiem. Visi amati ir svarīgi, bet.. pie mums pelna kas?
Pasniedzējs 23.03.2016. 14:40:44
Liela daļa studentu, kas izvēlas studēt mārketingu, personāla vadību, biznesa menedžmentu, politiku, vēsturi un vēl visādas humanitārās "zinātnes", kur var apgūt to, kā pārliecinoši lielām tautas masām potēt visvisādus melus, kā cilvēkus hipnotizēt ar reklāmām, pakļaut verdzībā (pieņemt darbā par minimālo algu, bet likt strādāt maksimāli) utt. nav ekonomikai vajadzīgi tik lielā skaitā. Un var jau saņemt naudu par nepārtrauktu melošanu, kā to dara deputāti un politiķi, bet kādam ir arī jāstrādā, citādi mums nebūs, kas maizes klaipu izcep.
Viss atkarīgs no katra paša-profesionālās skolas nav tikai lūzeru apvienības.Tur tiešām mācās arī patiesi gudri audzēkņi, kas pamatskolu beiguši ar vidējo atzīmi pāri par 7,5.Daļai maks nav biezs(vecākiem).
Prof. tehniskas vidusskolas - pareizais ceļš lauku vidusskolu vietā
Ziniet, es ari macos profene, un ne jau tapec, ka man kas jaiedzen. Gluzi vienkarsi, es pec tam stasos Sporta akademija. Nevelos pa tuksho bumbulet vidusskola, tupeet un zubrit prieksmetus, kuri man dzivei nebus nepieciesami. Profene es to ari visu apgustu, tikai ne tik pastiprinati. Pluss iegustu ari amatu. Ta ka katram sava nisha un nav te ko mus saukt par kaut kadiem IEDZINEJIEM! Zoss ir un paliek zoss. :-)))
Profesionālā izglītība vienmēr ir bijusi nepieciešama un nodrošinājusi darba tirgu ar kvalitatīvu darbaspēku. Labākie audzēkņi turpina mācības augstskolās bieži vien ar labākiem rezultātiem nekā vidusskolnieki. Īpaši to var teikt par profesionālajiem priekšmetiem. Vidusskolā būtu jāmācās tikai tiem, kuru ceļš ved uz augstskolu. Jau tagad darba tirgus ir pilns ar jauniešiem, kuri ir beiguši vidusskolu, bet nemāk neko.
Uz profenēm iet tāpēc, ka vecākiem nav naudas, bet profenēs maksā stipendiju .Daudzi labie bērni tur mācās un tāpēc nav sliktāki.Amatam ir zelta pamats./
Tikai puse strādā, un tā esot pozitīva statistika?
Kādēļ iedzinējos?! Daudziem ar labām atzīmēm tā ir apzināta izvēle! Nevajag stereotipiski domāt, ka tikai atkritēji iet uz "profenēm"!
Teikšu atklāti, bieži vien prof.izgl. studentiem ir lielāka motivācija. Zina, ka ir iedzinējos... Tādēļ vismaz profenē vairāk cenšas. Kļūst par labiem speciālistiem!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4-3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.