Lietotājvārds
Parole
gāzesplītī ir vairak gudrības nekā parādnieka paurī. Ja viņ am tas tiešām izdozies (es caru kad neizdosies) dab vi'nam būs patiess uzvārds. Es jau pogāju mēteli vaļā.
Negrasos pārtraukt profesionāla sporta karjeru dēļ dažu labu jefiņu iegribām. Mums vasarā nepārtraukti ir izbraukumi un nometnes. Kā gāja uz skolu 1. septembrī-tā ies arī turpmāk. Un skolu beigs 31. maijā. Punkts. Kas par mīkstu - lai skrien pakaļ šiem ākstiem un māžojas vasarā bezgaisā skolā vēl 2 nedēļas! Pretekļi!
Ja pagarina, tad labāk sākt mācības augustā! Maijā visi izdeguši! Vēl- arī citi brīvlaiki bērniem jāpagarina. Ja jau ņemam citu valstu pieredzi, tad ņemam! Vai kāds ir paskaitījis deputātu brīvdienas?
Vai Parādnieka kungs zina cik daudz skolēnu ir atbrīvoti no storta stundām? Vai SPORTS vispār ir vajadzīgs skolā? Varbūt, labāk būtu tieši parūpēties par veselību - jābūt fizkultūras stundas, neviss SPORTS ar šausmīgam normam, jābūt vinggrinošana, aerobika, utt. Un vēl: veselības mācības stundas skolās jau ir - vēl vajag kādu līdzīgu priekšmetu???
Vai kādreiz kāds ir paprasījis arī mūsu - skolēnu viedokli ? Mēs negribam pagarināt mācību gadu, mēs esam pelnījuši brīvlaiku! Neviens tāpat negribēs mācīties vasarā!!! Tā jau knapi tiekam līdz maijam, i tad jau knapi velkamies, jo esam pārguruši!!!! un par veselību un aktīvu dzīvesveidu ir jāmaca ģimenē un ar speciālajām akcijām! Lai nav jācieš visiem!!!!!!
nēēē
Būtu jānomaksā parādi...
zzzzzzzzzzzzzzzzzz 25.04.2016. 14:48:35
Maijā jau nav iespējams mācīties telpās, jo praktiski nav ventilācijas.Nav arī žalūziju. Temperatūra tuvu 30 grādiem.
tas būtu saistīts ar to ko i.Parādieks minēja! Bet vai būs????????
sīpoliņš 25.04.2016. 11:35:11
izskatās ka mums būs jācīnās pret tomātu.
Ko vēl ! ? 24.04.2016. 23:14:32
Jums pašiem Saeimā būtu ļoti noderīga DZĪVES ZIŅAS MĀCĪBA, jo no Latvijas iedzīvotāju ikdienas problēmām Jūs esat ļoti tālu, nodarbojaties ar fantazēšanu, dzīves sarežģīšanu,nevis reālu, esošo problēmsituāciju risināšanu!!!
Nē, mīļais, ar vesēlību būs vēl sliktāk. Pēc renovācijas skolās nav ar ko elpot. Nodrošiniet visas skolās ar labu ventilāciju un kondicionēšanu!!!!!
Jau viena muļķība izdarīta - visi palīgskolu skolēni sēž kopā ar spējīgajiem. Ko vēl varētu izdomāt?
man trūkst vārdu...
PEDAGOGS 20.04.2016. 11:26 CIENĪJAMIE KOLĒĢI, SKOLOTĀJI ! MUMS JĀSĀK KĀDA AKCIJA PRET ŠO POLITIĶU KĀRTĒJO MUĻĶĪBU PAR MĀCĪBU GADA PAGARINĀJUMU. SĒŽOT LEPNOS KABINETOS VIŅI IR ATRAUTI NO REĀLĀS SKOLAS DZĪVES. REALITĀTI IR GRŪTI SASKATĪT BRAUCOT PA LATVIJA CAUR LEPNO MAŠĪNU TUMŠAJIEM STIKLIEM.
Valdībai būtu jādomā nevis par mācību gada pagarināšanu, bet vismaz divu nedēļu valsts apmaksātu nometņu nodrošināšanu skolēniem. Tad vecākiem nebūtu jāraud, ka "nav kur bērnu likt", bet bērniem nebūtu jāčīkst, ka atpūsties neļauj.
Tas nav normāli, ja bērniem atņem brīvlaiku, tā tas brīvlaiks ir īss un ātri pāriet lai bērni paši domā iet skriet un tādā garā pa vasaru kā to daru es kur ir problēma, kāda jēga atņemt brīvlaiku, brīvlaikā vismaz bērni aizmirst skolu ir kopā ar vecākiem.
Jūs pats vispār esat kaut nedēļu pamēģinājis iejusties skolēnu ādās ar visiem pulciņiem un mājas darbiem, ja nē tad ieteiktu pamēģināt??!! Tās divas nedēļas neko nedos!!! Latvijas vasaras jau tā ir īsas!!!
Es joprojām nesaprotu, kāpēc deputātiem nav standarta 20 darba dienu atvaļinājums. Tādi paši darba ļaudis kā visi citi taču!!!
Kāpēc deputātiem brīvlaiks ziemā un vasarā?
NEKĀDĀ GADĪJUMĀ! Saeimas vīri galīgi izkūkojuši prātu?
Palicis baigi gudrs???Kad plītis un krāsnis mūrēja,par ko tad domāja?Laikam vairāk nopelnīt ne stumt '"fufeli"'.Āksts galīgais.
citējot - Apakškomisija vakar, 19.aprīlī, diskutēja par veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību bērniem. piebildīšu, ka pieejamību jau nenodrošina nodarbības par veselību. Manai mazmeitai , kura ir pietiekami izglītota, pat uz maksas konsultāciju BKUS bija jāgaida 3 mēneši, rezultātā - ielaista problēma.
var redzēt 21.04.2016. 18:28:54
ka deputātiem interesē tikai zagt un atņemt, pat ja tas skar bērnus.
Parādniek, šķiet ka, Tev pašam dzīves ziņas noderētu. Tu neizskaties, pārāk gudrs.
Manam bērnam 3sporta stundas nedēļā,jaunsargi,2 reizes nedēļā volejbols,un gandrīz visu vasaru brauc uz volejbola sacensībām,un skola vēl piedāvā sporta nometni,nu nezinu. cik ,tad vēl viņam būtu jāsporto.
Kāpēc bērniem jāatņem vasara? Bērni grib izklaidēties nevis mācīties(klausīties par veselību) un daudziem bērniem nepatīk sports, tā ir bērnu izvēle ,vai viņi grib nodarboties ar sportu, vai negrib. Nebojājiet bērniem vasaru!
Latvijas sauli nedrīkst atņemt bērniem. Nedrīkst bērnus likt mācīties klasēs - sviedrētavās!
k
Lieliski pateicāt "... skola nav bērnu noliktava"
deputātiem skolotāju algas un skolotāju tiesības!
Skolniece PRET 21.04.2016. 08:41:13
Priekškam? Es nesaprotu. Mūs grib līdz galam nobendēt???
Vēl viens negrib būt ievēlēts vairāk :D
Doktors Dauns 21.04.2016. 08:17:08
Ih nado lechitj
/////////// 21.04.2016. 07:41:51
Skolu telpās jau maija mēnesī ir neizturami karsti, tādos apstākļos skolēniem ļoti smagi mācīties. Kas būs jūnijā? Izcepties varēs...Un par sporta stundām - ja sporto, tad sporto arī neatkarīgi no stundu skaita. Skolās ir noteiktais stundu obligāto skaits un ir stundas, kuras skola izvēlas, kāpēc nevar noteikt obligātajā 3 sportus? Tad vienkārši izvēles būtu mazāk...
Tiešām sporta stundu ieviešana ko var mainīt? tie bērni kuri nekad nav gribējuši nodarboties ar sportu ari nenodarbosies tā 1 stunda nedēļā neko nevar iespaidot, sportiskas aktivitātes var tikai nākt par labu pēc pēc stundām ar paša velmi un patiku iet un nodarboties ar sportu . Būtu labāk pievērsuši uzmanību čipsiem u.t.t ko jebkurš sīkais veikalā var iegādāties.
Labs ierosinājums! 20.04.2016. 23:36:14
mr. antichaos 20.04.2016. 08:29 Ierosinu par 2 ned. pagarināt Saeimas pavasara sesiju apm. līdz 01.07., nodrošinot pēcjāņu periodā tautas kungiem sen nepieciešamos kritiskās domāšanas un kvalifikācijas celšanas kursus 36 h apmērā. Varbūt vienīgi 72 h apmērā? Kritiskākai domāšanai, kvalitatīvākai kvalifikācijas celšanai un pašvērtējumam!!!
Vai ar sportu janodarbojas bus tika macibu gada pagarinajuma? Mani berni ar sportu nodarbojas 3reizes nedela, viniem tadel nevajag pagarinat macibu gadu. Macibu gadu var pagarinat, ja dara vajadzigakas lietas. Teiksim viesojas uznemumos, dod skolniekiem paveikt kadus realus darbinus. Ka teikt gatavo realak darba tirgum. Citadi noteikti ne - lai bauda sauli un siltumu, kas musu platuma grados, diemzel ir tik isu laiku, ka zel butu, ja berniem sai laika liktu nikt telpas
To es saprotu- katrai mammai savs bērns mīļš, bet... Kas būs nākotnē, kad nebūs vairs maziņš un apgādājams, bet pašam būs jāuzņemas atbildība un maize savai ģimenei jāpelna?;) Kā var nesaprast realitāti skolā? Nu VAR jau mājas darbus neuzdot, bet spējas bērniem nav vienādas. Bez zināšanu nostiprināšanas mājās 10 skolēniem būs optimāls zināšanu līmenis, vēl 10 viduvējs, bet vēl būs kādi 5 vismaz, kas tādējādi nolemti nesekmīgajiem vērtējumiem...
Visi uz tautas sapulci!!! Kaut tur jau izteikt savu attieksmi pret šīm stulbajām idejām!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8+3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.