Lietotājvārds
Parole
yugyt
ja godigi var nejiet uz sskolu -20.Busim reali
Tu čukčā dzīvo? Ar mīnus45 tu jau beigts!
RHV skolēns 12.01.2016. 18:21:42
Ei mans vārds ir Annija
lol
-Atbilde Annijai 12.01.2016. 09:39:30
... bet tad būs jādabū ārsta zīme, ja apslimis.... Tā ir papildu ņemšanās. Ja oficiāli drīkst neapmeklēt aukstuma dēļ, tā arī piezvana un pasaka skolotājai, ka nebūs aukstuma dēļ, un ar to arī lieta beigta. Lūk, tur tā sāls.
Jāpiekrīt Andrim. Līdz galam nav pārdomāts, varētu šķist, jo tik tiešām vējainā -15 grādu salā pēc sajūtām ir aukstāks nekā mīnus 25 bezvējā... Bet tieši tādēļ jau ir vecāki, kuri to palīdz izlemt! Ja saprot, ka, nē, ir par traku, nu tad skaidrs, ka bērnu nelaidīs uz skolu, jo uzskatīs, ka viņš saslims. Ja pēc noteikumiem IZM nosaka, ka tikai no -20 vecāki var lemt par neiešanu uz skolu, nu tad taču var piezvanīt un pateikt, ka neies, jo nejūtas labi! Un arī melots nebūs! Tādā laikā iet ārā - protams,ka nejūtas labi, pēc tam turklāt garantēta saslimšana! Vispār nesaprotu, ko vecāki par šo tēmu var ņemties.... TIklīdz mazākās šaubas un liekas par aukstu - pieņemiet paši lēmumu un sakiet, ka bērns apslimis!
Kādā sakarā? Jūs domājat, ko runājat? Univeristātes studenti un pasniedzēji vispār ir cita opera, viņi ir parasti pieaugušie, darbinieki. Uz viņiem vispār neattiecas šie aukstuma noteikumi, bet gan tikai uz BĒRNIEM - skolēniem!
Es domāju, ka uz skolu jāiet visiem ja ārā arī ir -50 grādi. Vienalga, sākumskola vai bērnudārzs. Drīzāk uz skolu varētu neiet universitātes studenti un skolotāji
bet ja ara ir -25 vai -27 un es braucu ar mašinu tad man ir jamut skola vai nav tads ir jautajums?
biezpienmaizite 11.01.2016. 16:47:11
a ko darit ja man jajiet 2,5 km ar kajam -31*
es eju 5A kl.
Noteikumi vienmēr ir pastulbi. Piemēram? Bezvējā, kad ir tie mīnus 20 grādi, var palikt mājā. Bet, ja stiprā vējā gaisa temperatūra ir mīnus 15 var iet uz skolu kaut apsaldēšanās garantēta drošāk nekā pirmajā variantā... Noteikumos par vēju nekas nav teikts! Tad kas tie par noteikumiem?
Protams, ka drīkst neapmeklēt skolu, MK noteikumi nosaka
ggfkgkhf
RHV skolēns 09.01.2016. 11:53:05
beidzot brīvdienas klāt
atbilde ''es'' 08.01.2016. 16:06:21
atbildot "Bored i guess" 08.01.2016. 13:33:18
Ja tu gribi komentāros rakstīt kautko angliski, no sākuma iemācies to darīt pareizi. Pareizais izteiciens ir - Cut the kids some slack. Like missing a day or two would kill someone.
Domāju, ka vecāki paši var izdomāt, vai iet bērnam uz skolu vai nē! Tāpēc nesaprotu, ko Jūs visi tā "cepaties" - ir vai nav tas atļauts. Tas ir Jūsu bērns un pieņemiet paši lēmumu, nevis gaidāt, kad kāds no malas kaut ko atļaus vai aizliegs. Starp citu, vakardien redzēju, kā viena māmiņa pie Teikas vidusskolas vizināja savu meitiņu pa lielā kupenā sastumtu sniegu. Abas bija ļoti priecīgas un viss jau būtu jauki, ja ārā tajā brīdī nebūtu bijis -20. Piedevām māmiņa bija krietni aizelsusies un viņai, pat varētu teikt, droši vien bija ļoti silti, bet meitiņa visu to laiku vienkārši sēdēja nekustīgi ragaviņās - neizskatījās, ka viņai būtu sevišķi omulīgi tādā aukstumā!
Man ļoti "patīk" laika prognoze, kurā ir teikts, ka zemākā gaisa temperatūra ir gaidāma 7.janvārī, bet pēc tam paliks siltāks. Lieliski! Šodien ir 8.janvāris un aiz loga ir -30!
»Kimai un citiem skolēniem- Šeit diemžēl iet runa par mums, ne par citiem..
Bored i guess. 07.01.2016. 23:21:52
Pateikšu skarbi,1. k. Berniem piemēram braucējiem bieži jaceļas ap 6:30 lai sagatavotos uz skolu,bet daudzi kas strādā var gulēt ilgāk daudzos darbos nejau visos protams. Un piemēram japavada navīgi daudz stundas klausoties kaut kādā monologā par kaut ko kas tev daudzos gadijumos tu nekur savā dzīvē neizmantosi. Un pēc tam ja esi braucējs kas brauc ar skolas autobusu piemēram man ir jabrauc mājās ap 16:00 no skolas majās ap 16:30 man personiski un tad majas darbu čupa gaida tevi. Jus vēl cinaties ka berni nav to pelnijuši tad man jasāk domāt ar kuru daļu daži domā un atvainojos par izmantoto izteicienu, bet nopietni berni nav tik briesmīgi izturīgi kas var pacies visu tatad shh. Un senos laikos bija krievu/vācu režīms kam neitresēja nedz cilvēku likteņi vai kaut kas cits tikai vara.Kas parasti nozīmēja kāpt pāri līķiem. Tapēc es neteiktu ka gudri būtu piesaukt vecos laikus. Gives the kids some sleck like mising 1 day or 2 would kill somone.Un tā ir bernu veselība nevis kāda cita Ka jau senais teiciens vesta "Gribi kā labāk sanāk kā vienmēr''.
skolotāja Delai 07.01.2016. 22:02:27
Manējie maziņie visi 100% apgalvoja, ka gaidījuši, kad atsāksies skola!
Nogurumam ar atpūtu te nav nekā kopīga!!
Tikko izlasīju vienā no komentāriem "bērni grib atpūsties no skolas". :D:D Atpūsties? Tikko bija brīvlaiks un jau visi paspējuši nogurt? :D
Tas nav pareizi, ka no 13.g.v. bērnam ir japacieš jau lielāks sals. Viņi taču nepaliek izturīgāki, un lielāko daļu tos mazos ved ar mašīnu no rītu, tajā pašā laikā lielie iet ar kājām. Manuprāt, būtu pareizi visiem viens aukstums- 20*C.
Es piekritu Chizijam.Jo no -25 var nekartot somu.
Manas domas ir ka jau no -20 gradiem var nejiet uz skolu,bat no -25 var nekartot somu: )
Komentators 07.01.2016. 19:04:36
Man tas patikami dzirdet)))
RHV skolēns 07.01.2016. 17:06:28
es tikai rītā nevēlos lai būtu pār 20 grādiem jo rītā sporta stundā varēs slēpot un braukt ar ragavām
Jūs visi te kuļaties kā pliki pa nātrēm...Visās iepriekšējās reizēs,kad bija ļoti auksts un nebija jāiet uz skolu (runa ir par Rīgu),jau iepriekšējā vakarā to visu skaļi ziņoja visi iespējamie radio un TV !Arī konkrētās dienas rītā ,jau 6.00 ieslēdzot radio,pirmais,ko ziņoja pēc Latvijas himnas atsaņošanas bija tas,ka ārā ir tik un tik grādu,tāpēc skolēni var neapmeklēt skolu !!! To visas dienas garumā ziņoja ik pa brīdim.Ko te vēl spriedelēt...
Skolu bri'vlaika' un liela sala laika' uz skolu doda's direktori un tie kam lielas algas.
Es domāju , ka nav normāli iet uz skolu ļoti aukstā laikā. Izejot no skolas man sasala uzreiz pirksti gandrīz nejutu.:(
RHV skolēns 06.01.2016. 21:54:43
es mācos 3A klasē
RHV skolēns 06.01.2016. 21:51:56
jā tiešām var nomirt arī mazi pūkaini un mīlīgi trusīši
vispār ir arī jāpadomā ko tādā tempretūrā darīs klaidoņi un zvēri viņi var nosalt un nobeigties
Tiešām smieklīgi! Jūs domājat, ka, ja bērns neies uz skolu, viņš būs uz kalna!? Naivie! Ha-ha!!! Nu, ja nu vienīgi snovos planšetē!!! Ja patiešām liels sals, tad ārā nav,ko līst saldēties! Ja ar auto atved līdz durvīm un pēc stundām atbrauc ar auto, tad jāapmeklē skola, ja tālu kājām jāiet, tad lielā salā neiet, kas par nesaprašanām, es nesaprotu! :) Jūs jau neredzat problēmas otru pusi- citiem mājās ir vēl aukstāks, skolā vismaz sasildās, paēd 2 x un vēl ko iemācās, ar draugiem patusē. Un ko mājās? Sēdēs aukstumā viens pats?
baigi!
ok plds
mēs jau nēsam vainīgi ka tik liels sals un pēc tam vēl jāatsr'dā vasarā

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.