Lietotājvārds
Parole
*Labdien, Tas ir, lai informētu jūs, ka lielākā daļa aizdevēji ir blēži, par lielāko daļu. Es teicu jums, jo es tā dzīvoju. Tie ir apmānīt mani vairākas reizes. Es nekad tiešām domāja, vairāk vārdu no viltus aizdevējiem, pirms es šķērsot ceļu, Ms. LĪZES . viņa man iedeva aizdevuma naudu 250 000 eiro mazāk nekā nedēļas laikā.Summa, kas es esmu, jāatmaksā 7 gadiem ar 3% procentu likmi. Pateicoties viņam, man bija iespēja, lai attīstītu savu biznesa, mārketinga, un es esmu mūžam pateicīgs par to. Tātad, lūdzu, rakstiet uz viņu, uz viņa adresi: lysemarie3@gmail.com ja jums ir nepieciešams gatavs naudu. Varu liecināt, ka tas joprojām ir šeit reālu aizdevēju, kuri vēlas, lai palīdzētu. Lūdzu, nevilcinieties sazināties ar mums. Paldies.
F
Atbilde --> pilsonis 22.04.2015. 17:34:13
Tātad tu saki, ka neticīgie ir jānogalina? Vai arī ja tu redzi savu kaimiņu strādājām svētdien, tad viņš jānogalina? Jā, pasaule tiešām būtu rāmāka un drošāka, pēc Šmībeles standartiem.
Baznīca nedrīkst iejaukties politikā. Ja grib tad lai savu padomju ideoloģiju sludina kristīgajās skolās. Manas skolas instancēm būs problēmas ja man liks mācīties tikumību, tādējādi izniekojot manu laiku, kuru es varētu izmantot lietderīgi.Ma pietiek ar sociālajām zinībām kurās māca ka zagt ir slikti un palīdzēt labi.
Prieks, ka Latvijā ir cilvēki, kuriem nav vienaldzīga bērnu nākotne. Tikumība ir jēdziens, par kuru šodien aizvien retāk var dzirdēt, un retāk redzēt. Tagad modē ir cilvēku tiesības. Bet kādu cilvēku?
Vidusskolniece 15.04.2015. 23:14:09
Kā laulība un ģimene var būt valsts pamatvērtības, ja daļai no valsts to vienkārši aizliedz darīt? Visi sūdzās par mazo dzimstību, cilvēku izbraukšanai no valsts un pārpildītajiem bērnunamie.Cik daudz laimīgu cilvēku mēs varētu iegūt, ja pārstātu šādi muļķoties.Cilvēku par slimu nepadara, tas ka viņš ir mazliet savādāks, bet par depresīvu un pat garīgi slimu viņu var padarīt apkārtējo diskriminācija. Sniedzot dažādu informāciju, bērniem vajadzētu mācīt apstrādāt šo informāciju un iegūt pašiem savu viedokli,nevi mācīt vienu viedokli visiem.
CombustionFixesIgnorance 15.04.2015. 20:48:23
"...aizliegt izglītības iestādēs izplatīt un izmantot materiālus, kas var negatīvi ietekmēt izglītojamā tikumisko, estētisko, intelektuālo vai fizisko attīstību." Tātad, aizliegt bībeli? Izklausās labi. Ā, nē, paga, viņi laikam domāja aizliegt materiālus saistībā ar seksuālo izglītību, nu protams, mēs jau visi zinām cik labi abstinences mācīšana strādāja Āfrikā pret AIDS un citu seksuāli transmisīvo slimību izplatīšanos. /s
TheGameChanger 15.04.2015. 19:42:10
Esmu ārkārtīgi sašutis ka kaut viens cilvēks ar racionālu domāšanu piekrīt šādām blēņām! Tā ir acīm redzama propoganda, kas tikai izraisīs to ka mūsu izglītības kvalitāte mazināsies, un valstī būs vairāk un vairāk cilvēku kas klārēs par "dieviņu" LATVIJA SAŅEMIES!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pats esmu ticigs un pilnigi peikritu :)
Nu ja, ka sapinušies. Atjaunot inkvizīciju!!! Tā sašķiros. Pieredze dedzīgajiem ticīgajiem jau ir, ka ar dedzīgumu daudz var panākt. Neko sliktu jau tā baznīca nedara (un nedarīja), vai ne? Un viegli sašķirot, - kas nav ar mums, tas ir pret mums. Lai dzīvo jaunie viduslaiki!
Viena no Satversmē iekļautajām vērtībām ir, ka baznīca ir šķirta no valsts un valsts no baznīcas. Kapēc melnsvārči lien iekšā tur, kur tiem nav jālien?
Skolotāji jau tauta, kam nav ne mazākās jēgas ne par tikumību, ne skaisto un cēlo. Labi, ka atrodas viedi prāti, kas nu beidzot to norādīs un kontrolēs. Domāju, ka vajadzētu arī topošajiem vecākiem iziet stingru apmācību, pirms ierodas potenciālais programmējamais, resp., mazulis, - nav kursu, nebūs nekāda bērnu audzināšana. Ko iedomājušies!!! Tāpat esošajiem vecākiem vajag kursus, kuros mācīs tikumību un visu pārējo. Jāaudzina, jāaudzina tā tumšā un netiklā tauta.
te uztraucās tie,kam morāle ir švaka.Ja pasaule dzīvotu pēc Dieva baušļiem,tad dzīve būtu daudz rāmāka un drošāka.Tagad ragainais valda pār vadītājiem ,un visi ejam bezdibenī.Baznīca nemāca neko pretlikumīgu un ļaunu.Tāpēc,tie ,kas uztraucās,droši vien ,ir grēka pagales vislielākās.Visādi jefiņi,ekstrasensi un dziednieki gan var mācīt visus.Tur gan nopietni vajadzētu uztraukties.Malači šie līderi,ka iejaucas audzināšanas darbā.
Kopš kura laika ticības brāļi un māsas bāž savu,,tīro" degunu laicīgajā dzīvē???PALDIES!Nevajag jūsu pamācības.Paši tiksim galā ar saviem tikumiem vai netikumiem!Un nevajag šādi vervēt naudiņu savā kabatā,skaidrs??Katram muļķim skaidrs ,ka ,lai saprastu,ka zagt,melot,slepkavot,ir slikti-tāpēc nav jāiet uz baznīcu.BAZNĪCA UN VALSTS IR 2 DAŽĀDAS OPERAS.UN LIECIET VIENREIZ CILVĒKUS MIERĀ! ĻAUJIET DZĪVOT KATRAM TĀ,KĀ VIŅŠ PATS VĒLAS.
kad vienreiz bazniica nereklamees krievijas paarlieciibu politiku? viss tikai iet krievijas virzienaa. vai tieshaam nav jaaiet rietumu virzienaa, kam vajadziiga krievijas idiologjija, kuraa nav ne demokraatisma, ne cilveektiesiibu ,ne arii vienkaarshas izveeles tiesiibu? prieksh kam tas vajadziigs? un tieshi bazniicas un tajaa esoshie kristieshu grupeejumi, jau no veestures ,kaa zinaams, ir visagresiivaak noskanjotie grupeejumi, vai no taadiem ir jaanjem piemeeri? domaajams, ka nee, ja vien ,mees neveelamies kljuut par - dziivniekiem. kuriem, agresija un nepamatota, neadekvaata riiciiba ir galvenaa prioritaate, lai neiemaaciitu jaunajai paaudzei par cilveeku dazhaadiibu it visaas jomaas.
Prieka vēsts 15.04.2015. 18:08:03
Normāli. Jauni likumi, aizliegumi, norādījumi, direktīvas - kas tikumisks, kas - nē, kas estētisks, kas - nē utt. Padevīgā un atkarīgā, par sevi nedrošā tauta priecājas - līderi pateiks, kā vajag. Vienmēr aitām vajag ganu. Šķita, ka direktīvu laiks aizgāja kopā ar padomiju un nu palēnām kopsim demokrātisku sabiedrību - ne jau viena paaudze tajā ieaug, ko pierāda šī diskusija. Bet nē. Aizvien vairāk atkal spiež uz smadzenēm, - nav ko domāt, ir, kas zina labāk par citiem. Viena partija, viena patiesība - cik pazīstami. Un būs ko skolās vēl pārbaudīt, testēt un mērīt.
Vai Jūs vēlaties, lai periversu mācību piekritēji audzina mūsu bērnus? Tad jau labāk Baznīca. Mani bērni apmeklē svētdienas skolu. Nudien, tur māca tikai labas lietas.
Baznīca tagad diktēs morāles un audzināšanas normas skolā?! Vai tad mums baznīca nav atdalīta no valsts un skola no baznīcas? Par kādu morali runājam? Vai esam aizmirsuši par Vatikāna pedarastijas un pedofīlijas skandāliem, tik lieliem, ka ne atmazgāties...un par kristietības ieviešanu Baltijā ar uguni uz zobenu nemaz nerunāju.
Man kaut kā liekas, ka tur, kur runa ir par morāli, tikumiskumu un garīgumu nav vietā jēdziens "CĪŅA"!
Jautājums Laurai un Baibai. Ja baznīcas pārstāvji aicina mācīt bērniem labo, vai tas tādēļ Jūsu acīs ir slikts tikai tādēļ, ka to pateikuši kristīgo konfesiju vadītāji?
Komentārs Raimo 15.04.2015. 13:57:55
Ir normāli, ka Baznīca saka, kas būtu jāmāca skolās. Tas pieder demokrātiskām attiecībām, tās taču nav pavēles. Garīgā dzīve dod dziļu izpratni par cilvēcisku dzīvi un cilvēciskām attiecībām. Arī garīdzniekiem ir tiesības uz vārda brīvību. Turklāt tas visiem rosina domāšanu un "jušanu ar sirdi". Kāpēc tādas izbailes no Baznīcas teiktā??? :)
Piekrītu reliģisko līderu viedoklim...
Kāpēc cilvēkus tik ļoti uztrauc amorālas uzvedības propagandas aizliegums? Būtu taču priecājušies, ka Latvija nevēlas kā aitu bars iet pa morālas degradācijas ceļu, kā tas ir plašajā, draudzīgajā ES. Bet nē!!! Domāju, ka divu kategoriju ļaudis nepamatoti ceļ brēku:1. amorālas dzīves piekopēji un visa tikumiskā izsmējēji, 2. tādi, kam liekas, ka dzīvot bez morāles ir kruti un moderni, jo tā rāda pa TV, bet pašiem sava prātiņa jau nav.
Nē, Baiba, diemžēl nav vis. Tagad taču tas ir abolsūti skaidri redzams. Citādāk šādi šizofrēniski priekšlikumi netiktu ierosināti, kur nu vēl virzīti tālāk.
Valsts ir nošķirta no baznīcas!
Tāpēc jau Latvijā pastāv reliģiskā un uzskatu brīvība, lai katrs varētu pats izvēlēties, pēc kādām vērtībām dzīvot un netikt tāpēc diskriminēts. Baznīctētiņi aizmirsuši savu vietu!
tā konfesija, kuras pārstāvis dod svētību amorālām TV laulībām, labāk lai muti nevirina .... šī konfesija ienāca Latvijā ar svētbilžu grautiņiem.....
Nevajag pārspīlēt!!! Jāraugās uz visām ģimenēm un audzināšanu tajās, gan kristiešu, gan nē. Diemžēl, kristiešu ģimenēs nebūt viss nav OK!
Vai tad "normālajās" laulībās viss ir normāli? Nav vardarbības, netikumu? Varbūt vispirms vajag cīnīties ar šīm lietām?
Pats galvenais, kas svarīgs saglabājams šajā valstī- laulība ir starp vīrieti, starp cilvēkiem, kas savienībā ir domāti bērna radīšanai.... Ir valstis, kur "pazūd" dzimumi, pazūd tētis un mamma kā jēdzieni... Un ir drosmīgās valstis, kas Eiropai pasaka: mums joprojām būs laulība starp vīrieti un sievieti. Novēlu Latvijai būt drosmīgai.
Nu bet kāds bŗīnums? PROTAMS, ka reliģiskie līderi to atbalstīs! To taču vien viņi grib. Tāpat kā noziedznieki atbalstīu ideju ieviest likumā normu, ka par noziegumiem nesoda, skolēni - ka 5 ir tikpat cik 10, bet dzimumnoziedznieki - ka mīlestībai nav vecuma.... Khm,
Šis jau sen ir aizgājis par tālu. Valsts ir nošķirta no baznīcas. Ja mācītāji sāk teikt, kas jāmāca skolās, tad mēs zinām, ka esam aizgājuši par tālu.
Kristietis, Vīrs, Tēvs, Skolotājs 15.04.2015. 10:00:44
LEPOJOS ar mūsu KRISTĪGI-reliģisko līderu iniciatīvu un nostāju!!! Viņķeles kundzei nav skaidrs viss, kas ir tikumisks un kas nāk par labu un svētību mūsu bērniem. Savukārt viss, kas ir amorāls, maldinošs un destruktīvs viņai liekas progresīvi attīstošs. DIEVS SVĒTĪ LATVIJU. DIEVS SVĒTĪ LATVIJAS BĒRNUS UN JAUNIEŠUS.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
9+3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.