Lietotājvārds
Parole
Miķeļa mamma 13.04.2015. 15:55:21
mīkstām mammītēm - 1) jā, esmu MIĶEĻA mamma (nevis kāda Stīva Gaiļa vai Kevina Kociņa mamma) 2) mācieties lasīt, nevis histēriski klaigāt kā vecās vistas - raksts nav par dienestu, neviens nevienu piespiedu kārtā tur nesūta. 3) ja pietiek dūšas, uzrakstiet arī kā mammas esiet jūs, nevis anonīmi ņaudiet. 4) diezvai es jums atbildēšu, jo man ir skaidrs - jūs savus memmīšus pirmās paķersiet padusē un laidīsies īrijās, no kurienes pārgudri klaigāsiet arī turpmāk.
Lasiet starp rindām.
Skatoties no malas.. 11.04.2015. 18:35:35
.. vai man vienīgajam šķiet ka tie kam nepatīk militārā apmācība, tiem arī komentāri ir ārkārtīgi rupji un agresīvi bez jebkāda pamatojuma? Šos varētu sadalīt trīs grupās: 1) MANS DĒLIŅŠ TUR NEIES!!! 2)Visi tie kas atbalsta militāro apmācību ir deb..i! 3) ES NEESMU MĪKSTAIS!!! Un pasakiet man ka tā nav! :D
skatoties no augšas uz skatu punktu.Ja tevi mobilizē piespiedu kārtā un iedod plinti ,kuru tu nekad nēesi turējis?tad ir cita filosofija!
vēl viens skatu punkts 08.04.2015. 22:46:39
par tiem inteliģentajiem cilvēkiem - vai piekritīsiet, ka lielākā daļa valdībā un visās pašvaldībās un domēs tik tiešām ir inteliģenti cilvēki? Manuprāt tas tā arī ir, bet ir viena problēma - šie cilvēki būtībā ir bezdvēseliski radījumi bez sirds (protams, ne visi, bet vairākums). Un te arī rodas liela daļa mūsu problēmu. Ko dos plika inteliģence militārajos jautājumos? Ātrāk un efektīgāk varēsim iznīcināt lielāku skaitu cilvēku? Tur ir diezgan tāda nelāga situācija, ka ir vienkārši akli un aukstasinīgi jāizpilda pavēles... Un no kuras puses nāks tās pavēles? Un kā vārdā? No kā tad īsti aizstāvēsimies? Ko aizstāvēsim? Tēvzemi? Kas tad šajā Tēvzemē pieder mums pašiem? Galu galā, vai mēs tiešām šobrīd PAŠI valdām pār savu Tēvzemi? Manuprāt, tie ir diezgan smagi un nopietni jautājumi, kur vajadzētu rast skaidrību, pirms ķerties pie ieročiem. Masu mēdiji mūs te visādi mēģina sazombēt, liek baidīties no austrumu kaimiņiem, savukārt mūsu rietumu draugi (precīzāk - saimnieki) ir praktiski svētie, visur izplata demokrātiju (savā stilā), bravūrīgi cīnās ar terorismu, kuru pa kluso šad tad paši sponsorē, izplata vārda brīvību (arī savā stilā) un krāsainās revolūcijas... un tam visam pa vidu tik aktīvi aizstāv tos, kas piekopj citādākas intīmās attiecības, ka pilnīgi rodas sajūta, ka visus grib pārtaisīt par tādiem. Šobrīd neanalizēsim, pie kādām sekām tas noved. Bet man šķiet, ka uz visa šī fona vajadzētu ļoti piesardzīgi izturēties pret visādiem izteikumiem par militārajām apmācībām, vienalga studentiem vai vispār visiem jauniešiem.
Miķeļa mammai 08.04.2015. 08:31:58
Ne visi ir memmīši! Izvēlaties izteicienus!!! Un ne Jūs noteiksiet, vai manam dēlam dienēt!
Raksts par NEKO. Pat nav norādīts, kas ir kredītpunkti un ko tie dotu studentam. Es piem.nezinu un tie, kuriem pajautāju arī nezina.
NO STUDENTIEM !!!
mikela mammai 07.04.2015. 22:06:04
Vai miii un zheeee.....un visi tagad naivi tic,ka esi MIKELA MAMMA. Ak tu baltaa pasauliit...sveetaa nevainiiba ierunaajaas...
Abi saruna un tad te cepas...hi...hi lielje dieneetaaji atradushies..
Mūsdienu armijas bruņojuma tehnoloģijas nav iedomājamas bez inteliģences .Un jo vairāk inteliģentu cilvēku par tiem atbildēs ,jo saprātīgāk tie tiks pielietoti.Protams,ja runa ir par brīvprātīgu nevis obligātu militāru studentu apmācību ,tad kredītpunktu piešķiršana varētu piesaistīt.Tomēr Tēvzemes aizsardzības prasmes būtu obligātas!!!Kas tur slikts ja inteliģents prot šaut.Un students to iemācās vasaras nometnē.Augstskolas militārajā katedrā.
Miķeļa mamma 07.04.2015. 18:06:59
nesaprotu, kāpēc te dažiem tāds naids pret šo mācību? Man ļoti simpatizē Agra komentārs, esmu karavīra sieva un topošā karavīra mamma, redzu milzīgu atšķirību starp memmīšiem, kas prot tikai datorspēles un divus pietupienus, un tiem puišiem, kas ir jaunsardzē un zemessardzē. Šīs organizācijas māca ne tikai fizisku izturību un iepazīstina ar ieročiem, bet māca galveno - būt Tēvzemes patriotiem, komandas cilvēkiem, ļoti nosvērtiem un spējīgiem pielāgoties dažādām situācijām. Es ar lielāko prieku gribētu, lai tādu puišu un meiteņu mūsu skolās būtu vairāk. Jo, lai arī dažiem no jums tas šķiet neticami, tieši tad arī mūsu skolās nebūs kaušļu, izlēcēju, rupjību un neiecietības.
IQ skolotājai Dacei 07.04.2015. 16:53:34
Tiešām jūs esat skolotāja, vai tas ir tikai jūsu segvārds? Datorspēles par šaušanu, kaušanos savā starpā un spridzekļu taisīšanu varbūt arī atbalstāt?
Tikai nebrīnieties, kāpēc pēc tam cilvēkiem valstī tik zems intelekta līmenis, ja augstskolu var pabeigt, tikai protot šaut un karot. Latvijā jau dzīvus inteliģentus cilvēkus nevajag, vai ne?
Tālajā 1983g. augstskolā mūs visus puišus pēc pirmā kursa mobilizēja armijā uz 2 gadiem. Nekādi bonusi nebija.Pat darba stāžā tas neskaitīsies! -vīru pienākums !Es par to ,ka kaut vai mazliet puišiem jāprot šaut,jāpierod pie pulvera un benzīna smakas,tanku rēkoņas,kas tev brauc virsū,šavienu trokšņa.Saprast ,kas ir uzkabe,kā to nest.Kaut vai nelielu psiholoģisko sagatavotību,rūdījumu.Mūsu izglītības sistēma nestāsta zēniem ,ka viņi ir nākošie Tēvzemes sargi, tāpēc bieži slēpjās aiz meiteņu mugurām!Jaunsargi jau nav visās skolās un ir brīvprātīgs pasākums ,tur nav visi zēni-maza daļiņa.
Katram pilsonim OBLIGĀTI jābūt iesaistītam valsts aizsardzībā
Skolotāja Dace 07.04.2015. 12:42:05
Redzot, kādi mazie skolēni aug, tad pēc gadiem 10, no 100 studentiem varbūt kādiem 10 šīs apmācības būs pa spēkam. :) Pārējie nevarēs 1x pie stieņa pievilkties.
Jā, tas varētu būt variants. Taču OBLIGĀTAS šī vārda patiesajā nozīmē, nekad šīs militārās mācības nebūs. Ļoti ceru, ka civilizācija tomēr ir kaut tikai drusciņ pietiekami attīstīta, lai tas nebūtu nepieciešams...
Tie kredītpunkti tad varētu būt tikai un vienīgi kā bonuss. Piemēram, ja kādā priekšmet'ā izkrīti, tad šie kredītpunkti var izglābt.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7-6=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.