Lietotājvārds
Parole
>>>to seniors 21.07.2015. 08:50 22.07.2015. 09:06:36
Sportā (kā vienīgajā fizisko parametru rādītājā) balles vispār nevajadzētu likt! Patreiz gan daļa skolu vērtē attieksmi, un tur arī vērtējumi normāli, un tik daudz atbrīvojumi netiek meklēti. Bet ir skolas, kur joprojām ir skolotāju izdomāti normatīvi, un pēc tiem vērtē. Vajag saprast, ka bērna fiziskā attīstība notiek nevienmērīgi - vienu brīdi augumā mazs, tad strauji aug, tad atkal svarā pieņemas. Svarīgi būtu - vienmērīga fiziska slodze visu skolas gadu garumā, lai SKOLU BEIDZOT, būtu harmoniski attīstīta personība. Lai to panāktu, vajag atcelt vērtējumu ballēs sportā! Bet, vajag padomāt, kā organizēt sporta stundas.
skolotāja - māmiņa 21.07.2015. 23:04:36
Svētki aiz muguras un ieguldītais darbs milzīgs. Bija skaisti..., taču palikušas arī mieles. Necilvēcīgs, bērnu vecumposmiem neatbilstošs mēģinājumu grafiks. Saprotu, ka vecāko klašu skolēni to varēja izturēt patriotisma jūtu vadīti, bet jaunāko dalībnieku 3 stundu garie mēģinājumi vakarā no 17.00 - 20.00 atgādināja "spīdzināšanu" un kur vēl ilgais ceļš uz mājām? Vai arī Valsts bērnu aizsardzības inspekcija tika iepazīstināta ar mēģinājumu grafikiem? Vislielākais paldies ne jau organizatoriem, bet svētku dalībniekiem, viņu skolotājiem un vecākiem, bez kuriem šie "svētki" vienkārši nebūtu.
kora diriģente 21.07.2015. 16:28:08
Un cik korus Kramiņa kungs ir sagatavojis svētkiem?! Gudri runāt visi māk... un mums visiem ir viedoklis...
to: to seniors 21.07.2015. 08:50 21.07.2015. 09:52:58
Kas tur ko brīnīties? Paskatīsimies citus priekšmetus. Mazulītis no septembra sākuma līdz maija beigām ar vieniniekiem, divniekiem cīnās, un tad jūnija divās nedēļās pat vairāk kā sekmīgs kļūst....
bet kādi vērtējumi ir sportā? 8-10. tad jau tas neatbilst bērnu spējām un prasmēm?
Nav tik vienkārši! Tur, Mežaparkā, ģībuši tie, kas lejā, tuvāk bedrei. Nu, nevar būt, ka tur salasīja tos čipšēdājus, bet augšā pa malām salika sportistus, kas neģība.
Kramiņš nu gan ir pēdējais, kam būtu tiesības te kaut ko teikt. Lieliski ieteikumi!!! Būtu interesanti, kādu repertuāru ieteiktu šis ambiciozais kungs! Aizgalda dziesmas, protams, var dziedāt bez mēģināšanas - arī Jāņu dienas rītā. Vienmēr slikti ir tie, kas kaut ko nopietni un profesionāli ir darījuši. Tkai labi un cerīgi, ka dalībnieki nu gan bija pateicīgi saviem skolotājiem un diriģentiem.
"Mūsu skolā zina tikai vārdu "voleibols"" Būtu labi, ja Jūs atkārtotu arī latviešu valodas gramatiku - ir jāraksta "volejbols"....
Strādājot skolā un vērojot, secinu, ka bērniem tiek mācītas ļoti daudzas labas lietas un gudrības (pareizi elpot, lietot ūdeni, saudzēt redzi un dzirdi), bet problēmas sākās ar šo gudrību pareizu pielietošanu un ievērošanu. Vieglāk ir pateikt, ka neviens nav mācījis un brīdinājis, nav zināts u.t.t. Visi zina, ka smēķēt ir kaitīgi, tomēr...nu paši zināt. Māca visiem un ļoti daudz ko. Ne jau par velti skolās ir tāds pasākums kā ikgadēja vai iksemestra instruktāža par uzvedību, drošību, noteikumu ievērošanu. Ja nav no izglītojamā iegūts šāds paraksts par brīdinājumu - nepatikšanas pedagogam pilnīgi dubultojas, jo bērns vai jaunietis jau nezina, un nav mācīts...un pats ne par ko neatbild, neklausa ...ķibeles gadās jau tieši ar šiem.
Mūsu skolā tas vārds ir "basketbols".
Mūsu skolā zina tikai vārdu "voleibols" . Tie kas šo vārdu "nezin", tiem sporta stundas nav paredzētas
FIZKULTŪRU BĒRNIEM VAJAG! BET VIŅI TE SPRIEŽ UN SPRIEŽ! KURŠ JAUNEKLIS TAGAD VARĒTU NOSKRIET 10 KM PA MEŽU? NO 1000 BĒRNIEM TĀDU BŪTU 25!? LŪK PAR TO IR JĀDOMĀ,NEVIS KAS NOTIKA MEŽAPARKĀ! ČIPSI,KOLAS,INTERNETS UN SĒDĒŠANA PIE DATORA-LŪK JUMS PATIESAIS IEMESLS,KAS TUR NOTIKA! BĒRNI NEZIN,KAS IR GDA NORMAS,BĒRNI NEZIN,KAS IR SLĒPOŠANA,NEZIN PAT,KAS IR KROSS! TO VIEN ZIN,KA KAS IR SELFIJS UN TAUTAS BUMBA...
neprofesionāli skolotāji - ģībsim dziedot un skrienot 20.07.2015. 13:00:32
Vai sporta skolotāji skolā māca Jūsu bērniem pareizi elpot skrienot? Vai dziedāšanas (arī koru) skolotāji māca Jūs bērniem pareizi elpot dziedot? Kā var mācīt to, kas pašiem nav iemācīts!!!!!
Marķīzs de Karabass 20.07.2015. 12:48:58
Lai gan es piekrītu, ka tas, kas notika šogad DzSv nav nejaušība, man šķiet, ka cēlonis nav meklējams 25 gadu pārvaldē. Vai viņš pats maz dzird, ko viņš saka ;D ? Problēma vienkārši bija tur, ka bērniem deva ūdeni, bet viņi neiedomājās, ka to arī vajag dzert. Svētkos dziedot, basu nodaļā ar' jau pāris sāka domāt, ka šiem paliek slikti, bet ar pāris jokiem, spēcīgāku dziedāšanu un padomu - dzer ūdeni, viss nokārtojās tīri labi. Pārsvarā jau krita mazie (viņiem gan tas pasākums varbūt bija par smagu, kaut gan viņi labi turējās iepriekšējās dienās) un pēc tam krita visi pārējie, jo raudāja par to, cik tas traki izskatījās.
Marķīzs de Karabass -> kurp ejam? 20.07.2015. 12:40:15
Nu, nu. Datōratkarība un telefōnatkarība, protams, ir problēma, ar kuru noteikti kaut kā būtu jātiek galā, taču IZM vēlme datōrizglītot bērnus no pirmajām klasēm nav nekas slikts. Datōrizglītošana, ņemot vērā mūsdienu pasaules attīstības virzienu, pat ir ļoti laba ideja, vienkārši paralēli tai ir arī jāmāca, piemēram, tas, ka ik stundu pēc sēdēšanas pie datōra ir jāizstaipās, jāpavingro.
Nevietā pārmest 20.07.2015. 12:38:14
Nu katram taču savs temperaments.
Seile uzstājās vienu vakaru panorāmā. šausmas - ne mimikas, ne smaida, tik vienaldzīga un bez emocijām. Kā tāds cilvēks var kaut ko vadīt?
Skumji! Paskatieties, kas sēž skolu solos, tādi arī dzied, jo nostāvēt nevar, nekas negaršo, saule par karstu, vējš par aukstu!
nezinu gan, mūsu koristiem repertuārs patika, pat ļoti, jo tika dziedātas šīs dziesmas arī brīvajā laikā!
Piedodiet, atvainojiet, bet es gan viņu neuzskatu par pedagagu dižo pārstāvi. Ticu, ka arī skolotāju vidū ir tomēr daudzi intelektuāli, ar veselo saprātu apveltīti cilvēki, kuri neklausās šādās muļķības, ko stāsta šis populists.
laikam tā arī uztver 20.07.2015. 10:13:54
Āksts? Šis cilvēks pārstāv pedagogus un pedagogi viņu ciena. Vai tagad arī mēs būsim āksti?
Diemžēl tā ir. Kas būs tālāk, ja IZM grib, lai datorus māca bērniem no pirmās klases? Daudziem skolniekiem ir telefonatkarība un datoratkarība. Kustēties negrib.
Kurš tad klausās vēl šajā ākstā? Vēl par prezidentu gribēja kļūt.
No vienas puses tā arī ir. Šis pasākums kļuvis par ko pārāk grandiozu, tam tiek piešķirta PĀRĀK liela nacionāla mēroga nozīme. Skolēnos vēl ir tas vieglums, jestrums, bet no viņiem prasa ķīniešu cienīgas darba spējas 24/7. Viņi to nevar. Un tas nav arī vajadzīgs.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8+1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.