Lietotājvārds
Parole
Pepija Dzintrai 15.11.2016. 15:33:48
Saeimā gan situācija ir citāda - to tauta ievēl. Saukārt ievēlētie tautas kalpi ieceļ ministrus. Neievēliet tos, kuri ir nelojāli Latvijas pilsoņu izdzīvošanas iespējām savā valstī. Vai paliks par ko balsot?
Visinteresntalkais sakas no vaarda "nevainojama reputaacija" ja jau deputati meeris pec sevis, tad noteikti skola vares stradat dajebkursh, jo paradiet nesashmucejuyshos, tautas runaa, deputaatu. reputaacija ir tas, ko par mums runaa citi , bet imidzhs ir tas ko mes veidojam pashi sev un par sevi. Tatad ja reputacija ir tada kadu to runa pareejie, ta lojalitaate ir ideala :)))))
Kāpēc mūsu deputātus un ministrus neviens nepārbauda. Ja nevar izpildīt pienākumus, nevar laist saeima!!!
Varbūt tiešām vispirms valdībai jāsāk ar sevi. Vispirms, lai izstrādā un precizē kārtību, pēc kādiem kritērijiem tiks izvērtēti tie ministri, kuru runas un darbība ir nelojāla Latvijas pilsoņu izdzīvošanas iespējām savā valstī. Piemēram, atbrīvot Labklājības ministru un visus ministrijas darboņus, ja valstī vairāk kā 1 % strādājošu pilsoņu vai pensionāru ir spiesti dzīvot, saņemot ienākumus zem iztikas minimuma, tātad nevar dzīvot labklājībā no sevis neatkarīgu iemeslu dēļ.
Manuprāt ir daudz svarīgākas lietas,kas bērniem mācāmas,patriotismu nevar iemācīt,tas rodas vai nerodas dzīves gaitā no daudz un dažādiem apstākļiem,to mācīt un uzspēlēt ir tukša lieta,Tas pats ir ar lojalitāti -tas ir dabīgs process,ko nevar iemācīt un iepotēt domājošiem cilvēkiem,ar uzspiešanu var panākt pretēju efektu.
Žurnālists 14.11.2016. 14:42:45
Rīgas krievu skolās kaudzēm stāv kādas šefredaktores Jeļenas Ušakovas izdotais mēnešraksts YOUNGLV. Oktobra numurā ar pliko vēderu uz vāka ir arī divi "patriotiski lojālistiski raksti" - par Brīvības pieminekli un Lāčplēša dienu. Izrādās, ka Lāčplēša diena ir veltīta latviešu tautas nacionālajam varonim un kultūras mantojumam Lāčplēsim, ka viņa prototipi ir Iļja Muromecs, Aļjoša popovičs, Nikita Dobriņins un vārds "svabada" ir krievu valodas vārds. Un vispār Lāčplēsis ir nevis vārds, bet iesauka (prozvi''sčje). Nu, kā mums ir ar direktoru vai skolas apsargu (!) lojalitāti. Un arī par Brīvības pieminekli ir nievājošs raksts.
Jā, tas ir labi apmaksāts labs kopdarbs! Bet, kur ir sods par sliktu kopdarbu? Kā var strādāt skolā skolotāji, kas KOPĀ AR VISIEM BIROKRĀTU KANTORIEM IR izslīdējuši cauri valodas atestācijas tīklam un veiksmīgi slauc valsti. Pašvaldības, novadi, ministrija - greizs un galvenais amorāls kopdarbs, kurš turpinās joprojām un ir tiešs drauds valstij. Ierosinu, katrā IZM kabinetā, katrā stāvā salikt uz sienām spoguļus, lai sirdsapziņai ir kur palūkoties.
Atkal kremļa troļļi sašūmējušies! Baidās, ka atlaidīs!
Muti ciet ! Un rokas gar sāniem !
Pret ministriem šādu lojalitātes traktējumu nevajag vispirms? Tad pret deputātiem.... Tad uz labaratorijas žurkiem...
Kolēģi, pēc precizētā skaidrojuma, ja likums tiešām kalpos, tam, kam saka, tad mums par to nav jāraizējas! Tas attiecas uz tiem, kuri pilina padomju propagandu. Ticu, ka tādu nav daudz Latvijā, bet ja šādi gadījumi rodas, tad labāk, lai ir iespēja rīkoties.. Es to visu tā uztveru.
klases audzinātāja. 11.11.2016. 14:52:45
Pienākums audzināt krietnus, godprātīgus, atbildīgus cilvēkus- Latvijas patriotus ......un apmaksa= 1,6 stundas nedēļā. Tātad brīvprātīgais darbs! Un vēl atlaišana draud.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4+4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.