Lietotājvārds
Parole
Ja jau, kā LNT ziņās atklāja,ka pēc pusgada darbošanās visās ministrijās tikušas izmaksātas prēmijas ,,pa labu darbu" kopā vairāk kā 1 miljons eiro,tad ko mēs te brīnāmies- šiem tur taču nospļauties par tiem skolotājiem un ,,ne mūsējiem"!!!
Aptaujā? Kādā aptaujā? 27.08.2015. 00:29:18
Mani neviens nav aptaujājis. Un tādu kā es ir ļoti daudz. Kur redzami šādas aptaujas rezultāti? Kad veikta aptauja? Kur?
Skaidri redzama komentētāju vēlme sakūdīt uz streiku. Bet aptaujā tikai 7 % pedagogu ir gatavi streikot. īpaši tie, kas nav arodbiedrības biedri. Viņi laikam cer, ka kāds viņu vietā visu izdarīs. Arodbiedrībā ir nedaudz pāri 50 % no pedagogiem. Jājautā, ko lietas labā dara pārējie.
STREIKS,STREIKS,STREIKS - LIZDA - GAIDĀM!!!!!!!!!!!
Esmu viena no retajām skolotājām skolā - arodbiedrības biedre, kas maksā biedra naudu. Redzot LIZDA darbību, apsveru domu no 1.septembra to "pamest". Cik ilgi var cerēt?...
TIKAIstreiks 26.08.2015. 18:43:09
Lielākajai pedagogu daļai algu jautājums ir neatliekams un jārisina nekavējoties! Par apliecinājumu-piekrišanu tam ,ierosinu neiet uz skolu!! Valdība 25 gadus mani ir muļķojusi ar tukšiem solījumiem un arī tagad liek gaidīt!!
TIKAIstreiks 26.08.2015. 18:35:20
Man 25 g.darbastāžs. TIKAI STREIKS- SKOLU AIZSLĒGŠANA izkustinās algu jautājumu, kas mani un manu ģimeni moka 25 gadus! 2007g. algu grafiku aktualizēt ! Samazināt IZM darbinieku skaitu !
skolotaja --->citiem komentāriem 26.08.2015. 12:20:35
Bet, ja pieņemtu 2007. gada modeli, domāju, ka algas summa būtu adekvāta, lai tajā būtu iekļauta samaksa gan par gatavošanos,.gan labošanu.
Aitasseja nekad neko konkrētu nepateiks. To zina visi, LIZDu ieskaitot, tikai darbošanās ilūziju rada, nekas vairāk.
Vai tik pati P LIZDA ... 26.08.2015. 11:19:12
Vai tik arodbiedrība pati nav tā, kurrai vismazāk rūp savu biedru algas? . . . . . Jo tad nebūs iespējas darbības imitācijas tēlošanai. Tieši LIZDA jau nevēlas rīkot ne streiku, ne ilgstošus protestus līdz algu risinājuma pieņemšanai, kas apmierinās pedagogus. . . . . . . . . . . . .. . . . . . . . . . . .. . . . .. . . . . .. . . . . . .. . . . MANS (kā skolotājas ar 25 gaadu darba stāžu) PRIEKŠLIKUMS: 1) # Atjaunot algas tādas kādas tās bija pirms krīzes no 2016. gada 1. janvāra. (jo krīze jau sen esot pārvarēta, bet skolotāju algas nav atjaunotas) 2) # Sākt pildīt jau 2007. gadā pieņemto algu pieauguma grafiku. (Kāpēc gan toreiz tā strādāja, strādāja ierēdņi? Viņu darba augļi ir jāņem vērā!) 3) # Likvidēt vismaz 3/4 ierēdņu IZM, jo viņu darbība ir kaitnieciska, traucējoša un tieši viņi r tie, kas izšķiež valsts piešķirtos līdzekļus izglītībai. (Tad viņiem nebūs katru mēnesi jāiet apmaksātos atvaļinājumos un jātēlo darbība un jāgudro mistiski samudžināti algu modeļi ar darba palielinājumu un algu samazinājumu) 4) # Likvidēt stul.o, tiz.o PapuVes klvalitātes sistēmu!!!! (Nav nekādas kvalitātes novērtējuma šajā "sistēmā" - tas ir tikai PapuVes murgs.) 5) # Aprēķināt algas ņemot vērā stāžu, maģistra grādu. 6) # Skolotājiem pēc 25 nostrādātiem gadiem dot iespēji aiziet izdienas pensijā. )Kā tas ir, piemēram policijā, kur policisti 45 gados pašā spēku briedumā ir jau pensionāri un turpina strādāt 2-3 darbus). . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . LIZDA, uzskatiet šo par oficiālu skolotāju priekšlikumu arodbiedrībai. Domāju, biedri atbalstīs!
Tizlā, nespējīgā, bet ticamāk, nodevīgā LIZDA! Neko, nekad īsti nav spējusi organizēt, tikai pakunkst, pakunkst un tad klusums. Pretīgie liekēži.
Ar šo modeli notiek tas pats, kas ar ideju par progresīvo ienākumu nodokli. Tas tiek novests līdz ABSURDAM, lai visi pret to protestētu. Un tad paziņojums: "Jūs jau paši nepiekritāt!"
Laimīgu jauno (mācību) gadu! 26.08.2015. 10:04:38
Lai visai klasei (30 skolēni) izlabotu domrakstus, kontroldarbu vai ieskaites darbu, kura rezultātus pēc tam ievadīt e-klasē katram skolēnam par katru uzdevumu sīki pa punktiem - 2-3 stundas noteikti (ja 1 darba labošanu un ievadīšanu e-klasē izdodas veikt 4-6 minūtēs). Piekrītu, nav katru dienu, bet ar vienu tādu darbu jau 4-6 mācību stundu sagatavošanai atvēlētais laiks izsmelts! Kur nu vēl mājas darbu labošana, konsultācijas un gatavošanās. Cienījamā ministrija! Jūsu taču ir tik daudz un Jūs visi protat rēķināt! Vai Jūsu ieplānoto, uz stundu attiecināto var paveikt 30 minūtēs?
Nē šim vājprāta modelim!!! Atgriezties pie 2007. gada modeļa - gan algu jautājumā, gan amata aprakstu ziņā - tur viss bija precīzi definēts, cik stundas gatavošanās, cik labošana, cik audzināšana.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
5-4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.