Lietotājvārds
Parole
Žēl gan. Skolēni dabū medaļas pasaules olimpiādēs, bet rakstā lielākoties nav minēti ne skolēnu vārdi, ne skola, ne skolotāji. Necieņa pret intelektuāliem sasniegumiem. Bet līdz ko sportists dabū 50. vietu starp 75 dalībniekiem, uzreiz zināms gan vārds, gan seja daiļi laikrakstu un portālu pirmās lapas.
Jā, par fiziku arī es nezināju līdz šim. Būtu interesanti izlasīt, kādas tad ir Latvijas jauniešiem/ nākotnei pārdomas - vīzijas par filozofiskām tēmām... Citādāk tāda sajūta, ka nozīme Latvijā ir tikai eksaktajām zinātnēm... Inženieriem, matemātiķiem, fiziķiem... Visas olas likt vienā groziņā nekad nav laba ideja...
Malači! Informātikā laikam vienmēr ir labi rezultāti, par filozofiju gan jaunums... Nemaz nezināju, ka vidusskolā vispār pasniedz filozofiju.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
9+7=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.