Lietotājvārds
Parole
Mēs sportā vienreiz apskrejām ap stadionu tad skrējām pa kalniem un beigās lecām ar lecamauklu
Es pilnībā piekrītu rūsiņam man nepadodas sports un es saņemu sliktu atzīmi tādeļ neesmu teicamniece šī doma par pagarinājumu ir slikta bērniem atpūtu grib atņemt
KrutaaZivitee 25.04.2016. 21:32:52
Yoow yoow,es spēlēju csgo,bet runajot par sporta stundu vajadzētu vairāk, jo gribas izkriet.
Labais,šis man patīk.
Papildus sporta stunda ir laba lieta augošam bērnam, bet brīvlaiku gan nevajag bērniem atņemt.
Trešo sporta stundu varētu. BET! Ir obligāti jāsamazina lieko stundu skaits! OBLIGĀTI! Citādi nekā! 1)Sociālās zinības (Kur var malt tikai uz priekšu un atpakaļ?! Nākošajās uzskaitītajās stundās ir tas pats kas Sociālajās zinībās!) 2)Klases stunda (VISS TAS PATS!) 3)Ētika (VISSSSS TASSSS PATSSSSS!!!!!) Kamēr nebūs viss liekais samazināts-nu neies bērni uz tām jūsu pekstiņstundām! Pie tam-kam vajadzīgas tās NESTUNDAS?!?! PIEMĒRAM DZĪVESZIŅAS MĀCĪBA! CILVĒKDROŠĪBA! Izskatās ka kādam vajag te psihioterapeitu apmeklēt! Sazin vēlāk būs mācība par android lietošanu! Liekās ka visi tie ministri un parādnieki grib savus bērnus nobendēt! PRET mācību gada pagarināšanu! Un PAR pagarināt vasaras brīvlaiku! Lapu grābšanai! Ja citādi nevar-tad nevar! Visi tie pekstiņi-nebūs tie, tad bērni labprāt pievērsīsies veselīgam dzīvesveidam!
jo tad pagarinas maciibu gadu
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Nevienam bērnam, kurš apmeklē kādu sporta pulciņu ārpus skolas nevajag trešo sporta sundu. Mans dēls nenes sporta tērpu no skolas mājās, jo sporta stundās nesvīst! Un pilnīgi muļķīga ir doma, ka bērni tur dabū izskrieties! Mācās elementus un viss sports. Ar veselīgumu un izkustēšanos tur mazs sakars.
paula lindenberga 18.04.2016. 20:40:46
vajadzētu sportot lai būtu laba veselība
vajadzētu vairāk sporta stundas
Sākumskolas skolotāja 18.04.2016. 20:19:22
A mūsu skolā sporta skolotājs bieži slimo, un klases audzinātājiem nākas stundu sēdēt ar savu klasi. Un ja vēl trešo stundu nedeļā būs jāsēž, kas tad par to maksās?
mamma nr. 1 18.04.2016. 18:49:48
Bērniem vajag vēl 1 sportu. Visiem patīk sports tur var izskrieties un izvēdināt galvu no spriedzes un augstajām prasībām!
Vajag vēl vienu sporta stundu savādāk bērni sēž visu dienu skolas solā un nekustās. Bet nevajag vēl 2 nedēļas skolā bērni iznieko vasaru! Un mācās karstumā (daži nevar mācīties karstumā) īpaši skolas formās. Nu labi varētu vēl 2 nedēļas, bet lai nesēž bērni formās...
Nav vajadzīga, jo tas ir tikai papildus stresss un nogurums- skriet pa galvu pa kaklu pārģērbties un atkal uz stundām, pat paēst pusdienas normāli nevar, kā arī valstij par velti šķērdēt līdzekļus.
Jajiet vienkarsi uz citiem pulciniem
3.dienu smaga soma! 14.04.2016. 17:50:36
Vēl trešo dienu nedēļā būs jāstiepj soma, kas pārsniedz pieļaujamo svaru, lai varētu paskraidelēt pa mazu piesviedrētu smirdīgu zālīti ar plastmasas logiem? Un kāds tam sakars ar veselību?
skolotājs DARBĀ 25+ 14.04.2016. 13:46:02
Tikai obligātajai trešajai stundai ir nozīme.Nekādai trešajai fakultatīvajai,bet obligātajai sporta stundai.!Pie kuras neviens direktors nevar pieķerties un atdot citiem priekšmetiem!
skolotājs DARBĀ 25+ 14.04.2016. 13:42:15
Valsts ,kas neceļ skolas -ceļ cietumus.Valsts ,kas nedomā sportiski -ceļ slimnīcas.
Nu es arī tā pat domāju.......................................................
Es domāju ka vajadzētu velvienu sporta stumdu,jo manā klasē ir daudz resnie
pat 4 var
vaidzetu
jaaaaaaaaaaaaaaaaaa vel sportu jaaaaaa lai nebutu jamacas jaaaaaaaaaaaaaa
Trešo sporta stundu vajag pareizas stājas veidošanai un saglabāšanai. Jā, un tieši stājas problēmas ir vienlīdz daudz gan nesportiskiem bērniem, gan profesionāliem sportistiem.
Nav vajadzīga, jo bērni tāpat ir kustīgi , kā arī valsts apmaksā tik daudzas sporta skolas un dažādus treniņus.Tas jau ir milzīgs valsts izdevums, lai samaksātu treneriem algas.Un kur vēl vajag papildus šķērdēties.Tāpat arī nogurdināt bērnus ar vairākām stundām atsēdēt skolās un netikt svaigā gaisā.
Vajag trešo sporta stundu, bet ne garāku mācību gadu. Ministrijas doma nav slikta - ķermeņa svaru var samazināt kompleksi - koriģējot ēsanas paradumus- mazāk ķīmijas( to paveica jau skolas ēdndīcās)un palielinot fizisko aktivitāti ( doma to paveikt šobrīd) . Trīs sporta stundas dod paliekošu efektu organismā, divas notur tikai pašreizējā līmenī. Valsts veselības uzlabošanā šo darbiņu būs paveikusi. Sporta skolotājs nevar atbrīvot profesionālos sportistus, vienlaicīgi nedabūjot aizrādījumus no augstākām instancēm un skaudīgiem skolēniem un viņu vecākiem. Tas nav nokārtots valsts līmenī. Nevienā papīrā- priekšrakstā tas nav noteikts un skolotāji uz savu atbildību to neveiks. Profesonālo sportistu vecākiem - te darbiņš jums.
SKOLNIEKS AGAIN 12.04.2016. 22:03:49
Noņems klases stundu katrai klasei kura ir 1x nedēļa un viss , sports ir 3 x nedēļā
Skolās ir ētika un sociālās zinības, ko varētu apvienot vienā stundā. Mačību saturs dublējas, to visu var pārrunāt arī klases stundās. Un vēl tās debīlās projekta nedēļas, kur skolēni vairāk vaļojas kā strādā. Varētu, taču ieviest projekta dienu un visi būtu apmierināti!!! Mācību gadu gan nav jāpagarina, jo no skolām masveidā aizies skolotāji.
Pagaidām nedēļā bastoju 2 stundas. Sanāk, ka būs jābasto 3 stundas ^.^ Ja man nepadodas, tad kāpēc apmeklēt? Bojāt savus nervus, jo ar visu cenšanos neiekļaujos noteiktajās normās un tāpat nevaru iegūt sekmīgu vērtējumu? Labāk neko nedaru un dabūju nv, nevis cenšos un dabūju nesekmīgu. Ja vēlaties pagarināt mācību gadā, tad tikai tā kā attīstītajās ES valstīs- stundas beidzās jau pusdienlaikā un nekādu mājasdarbu. (lai gan te Latvānijā līdz attīstības līmenim vēl kāds laiciņš)
es vēlētos 3 sporta stundas nedēļā...
Tas ir tik debīli, tā 1 sporta nedēļa neko nemaina, labāk dotu skolām pabalstu uz aktīvo sporta aktivitāšu pulciņiem, tas mainītu visu labāk.
Skolniece ar Viedokli 10.04.2016. 13:28:41
Kam. Tādas. Šausmas. Vajadzīgas. Pietiek šito 'Bērniem labāk, bērniem vajag, bērniem patīk.' Tā nav. Dienas režīms ir skola no 9-15, tad pulciņi/papildus skolas/sociālā dzīve/mājasdarbi/lietas kas patīk. Izvēlies tikai divus. Vai drīzāk- vienu, jo mājasdarbi tak tik svēta lieta ka 3 stundas aizņem. Man personīgi skolas (Parastā un papildus) ir 9 stundas dienā, tad 3 stundas mājasdarbi, 2 stundas parastām cilvēku vajadzībām kā apūta, ēdiens un duša un miegs kam vajadzētu būt 10 stundas dienā. Kopā tas ir 24 no 24 stundām. Un kāds vēl prasa 'Kāpēc bērni nesporto? Viņiem ir tik daudz brīvā laika! Sadomājušies teikt ka viņiem ir stresaina dzīve, pieaugušajiem kas (varbūt) 10 stundas dienā strādā un uztaisa vakariņas bērniem, pēc tam sēžot pie televizora kamēr bērni cenšas iekšēji nesabrukt ir daudz grūtāk! Viņiem tak jārūpējas par bērniem! Nepateicīgās žurkas(Apsveicu, tu pildi savu ar likumu noteikto pienākumu kas nāk komplektā ar izvēli iegūt bērnu) !' Vai man vēl kas jāsaka? TL;DR: Mums pietiek ko darīt. Noņemiet to čupu ar mājasdarbiem un mazāku slodzi skolās, tad arī mazināsies stresa ēšana un būs laiks sportot.. (Un esmu diezgan pārliecināta, ka šajā laikmetā kad bezmaz vai katrs sevi un savu ķermeni ienīst jo nav kā fotošopētajās reklāmās, tas tiks darīts.)
Uzskatu, ka ir jānomaina vienu sporta stundu pret franču vai angļu valodas stundu un ir nepieciešama vēl viena angļu valodas stunda. Sporto pulciņos un dejās tā jau par daudz, ar valodu zināšanām absolventiem gan ir diezgan pašvaki salīdzinot ar citām valstīm. Turklāt tie labākie, ka izrādās valodu zināšanas ir ieguvuši nez kāpēc ārpus skolas par maksu.
.
Я за третий урок спорта и урок здоровья, но не за счет удлинения учебного года, лучше сократить объем других уроков. И так портфели по 7-9 кг. и головные боли.
s
skolēna mamma 29.03.2016. 09:51 Ne par tēmu, vnk. izlasīju pēdējo komentāru...Man piem.vienalga, lai liek obligātos ekšus kaut visos priekšmetos, ja Manējais dēls piem. iesprings tikai uz latv. val, matem. un protams angļu val., lai tajos priekšmetos būtu augsti vērtējumi, jo tie ir tie priekšmeti, kuru atzīmes skatās, iestājoties Latvijas Sporta Pedagoģijas akadēmijā. - Ak bioloģija un ķīmija SPA vairs ne prasīta, ne mācīta netiek? Jāā, laiki pienākuši... tad nav jābrīnās, ka visādas Dobeles Paulas pozicionējas instagramā kā t r e n e r e s.
to "mamma2 29.03.2016. 15:06 Personigi man pretenziju nav. Katru menesi perskaitu par profesionalo sportu eur 60,-" - kuram sportistamjūs šo summu pārskaitāt? Profesionālis ir sportists, kas par sportošanu saņem līgumā noteikto algu, nevis tas, kurš trenējas klubā, sporta skolā vai citur, lai cik apzinīgi un ar labiem rezultātiem viņš to nedarītu.
No kuras planētas? 08.04.2016. 17:10:52
Lauvene - "izņemts pirmais brīvlaiks (rudens), kurš ir tieši tās 2 nedēļas garš"- šis no tās pašas sērijas par 3 mēnešus garo atvaļinājumu skolotājiem? Latvijā rudens un pavasara brīvdienas ir 1(vienu) nedēlu garas, sakaņā ar MK noteikumiem.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4+8=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.