Lietotājvārds
Parole
līdz kliņķim! 07.01.2016. 21:38:31
Aktuāls jautājums - 8 stundu darbadiena slodzē! Tas, ko paredz ikdienas skolotājam, ne mūžam pat vampīri ar savu ātrumu nevarētu 8 stundās veikt slodzē paredzēto. Slodzi grasās stipri palielināt. Padomju laikos, ES un citās valstīs paredzēts, ka 16-18 kontaktstundas = slodze, jo viss, kas tam seko, patērē vismaz tās pašas 16-18 stundas! Te tiek domāts tikai par to, lai pēc iespējas vairāk ietaupīu, nesamaksāt darba veicējiem, bet tiem, kas sēž un DOMĀ (papulēm).
skolotāja no Daugavpils 06.01.2016. 09:40:48
Papulīte naudiņu par projektu saņēma un iztērēja, bet rezultāta nav, tāpēc ar visiem spēkiem bāz un grūd to modeli,seile arī piedzied Papulei.
Nenormāla situācija. Izglītības ministrija cīnās pret izglītības darbiniekiem. Kam mums tādi līderi, kas mūs nedzird? Kamēr izglītības problēmas risinās cilvēki, kas ir tāli no skolas, bērniem, nekas nemainīsies. Papētiet, kurš no šiem darboņiem ir strādājis skolā, kuriem ir bērni skolas vecumā(vismaz)! Interesanti!
Pieņemt jauno modeli nedrīkst. Nedrīkst rīkoties tik bezatbildīgi! Kaut kāda goda prātam taču jābūt...
Aboltinja terminators :)))) milishi , ko jus te njemas, viss tiek darits ,lai tas skolas klapeetu ciet un sanjemtu tapat ka par cukurfabrikas likvideshanu brangas naudas, VVF ar takhs. kaa neka vakar pazinjoja, ka visas taas valdibu mainjas ir tikai tejateris, ir ta4u dargi aktieri (ministri un ierednji 27. 11. streika diena sanjema pielikumu algam azh no 600 - 700 eiro uz purninju) un ir leti statisti....skolotaji...vr riet cik uziet, ta karavaan kaa gaaja uz priekshu taa ies ...
oij shodien izsmeejos 05.01.2016. 16:21:37
Apkopjeeja skola sanjems ni 2016. gada iztikas minimumu 380, skolas vadiiba shodien nosauca cenu par slodzi 420, reali aizdomajos kappec es nevareetu mazgat gridas i atbildiiba mazaka, i stundam gatavoties nevajg, i vecaki vaakros netrauce ar ptetenzijam nemaku stradaat, i galvenais drebes nav japerk ta , lai stavetu cilveku nevis atejas poda priekshaa, jo redz ir formasterps.
Noteikumus apstiprināja "jaunizceptie" skolu direktori, kuri nelietderīgi iztērēja naudu!
Cik atceros, tad visas demisionējušās valdības ir sastrādājušas kaut kādas riebeklības, lai atriebtos. Domāju, ka šī nebūs izņēmums. Šie tautas kalpi atriebjas iedzīvotājiem, nezinot, ko ar to panāks.
Tāpēc jau valdība it kā demisionēja, lai būtu brīvas rokas darīt nejēdzīgas lietas, iespējams, ne tikai izglītības nozarē. Patiesībā kritušai valdībai bija jāaizliedz pieņemt jebkādus lēmumus.
atbilde skolotājam 05.01.2016. 14:32:32
Jūs, acīmredzot, pats sēdējāt aizkrāsnē, kad skolotāji strikoja? Tagad noliedzat to, kas kaut ko dara!!! JUms vienkārši nav kauna. Jūs esat liels ciniķis!!!!!!
LIZDA-tā pagaidām ir vienīgā organizācija, kas ar neviltotu patiesumu aizstāv skolotāju intereses un strikti atbild uz valdības provokācijām!!! Ja arodbiedrība lems streikot, obligāti streikosim nedēļu, divas vai pat vairāk!!!
Un pareizi dara, jo LIZDA ir pilnīgi neatdekvāta jautājumu risināšanā, ka nav jēgas ar viņu sarunāties.
Kā palielināt skolotāju algas - VIDEO 05.01.2016. 13:23:10
Kā palielināt skolotāju algas? Vakar Skutelis LTV1 piedāvāja risinājumu www.vimeo.com/150770313
Šī LIZDA tiešām cenšās būt lojāla pedagogiem. Varbūt tāpēc, ka jaunam cilvēkam vēl smadzenes nav apaugušas ar piepēm. Nu nevar likt atbildēt par 15 gadus nedarītu darbu! Tas jau nav izlabojams vienā dienā. Var jau prasīt tās 5 vai 10 konkrētās lietas, bet visus grēkus jau arī nevar uzkraut. Valdība peld kā niere pa taukiem. Vienalga- veca vai jauna, neatbild ne par ko.
Tad beidzot streiku un beztermiņa!
Neviens nekad nepērk kaķi maisā, nepārliecinoties, vai tas maz ir kaķis. Seiles kundzei īpatnēja attieksme - negrib būt pedagogu ministre, bet cenšas palikt valdībā. Modeļa pieņemšana nepieciešama Seiles kundzes PR.
Satraukumam nav pamata. Lēmumus te un tagad pieņem neskatoties ne uz arodbiedrību, ne ko citu.
Skolotāja Atbilde 05.01.2016. 11:00:00
iepriekšējā gadā varēja novērot, ka LIZDA IR MAINĪJUSIES; Izglītības nozares problēmu aktualizācija tika Akcentēta kā nekad; LIZDAs darbībā parādījās Nostāja, Pozīcija, LOJALITĀTE PRET SKOLOTĀJIEM!!! Notika REĀLS STREIKS, valdība Sašūpojās ARĪ Izglītības jomas dēļ, IZGLĪTĪBAS SVARĪGUMS TIKA REĀLI PACELTS VALSTS TĀLĀKĀS ATTĪSTĪBAS LĪMENĪ, KUR TAI ARĪ JĀBŪT, JA VĒL NOPIETNI CILVĒKI LATVIJĀ IR!!! Kā Skolotājs ieraudzīju kādu, kas aizstāv arī manu Perspektīvu!!! LIZDA TĀ TURPINĀT UN TIKAI UZ PRIEKŠU!!! iepriekšējās vadības laikā lizda NEEKSISTĒJA kā vērā ņemama balss...tā NEBIJA balss vispār
Arodbiedrība SATRAUCAS jau vismaz gadus 15, ja ne vairāk. Ministri un ierēdņi nemitīgi par kaut ko ir PĀRSTEIGTI. Skolotāji, kā vienmēr, SAŠUTUŠI un viņu pacietības mēr pilns - arī jau vismaz gadus 15 ... Kas no tā mainās???
>Skolotājam 05.01.2016. 09:48:35
Ļooooti labi? :) Variet nosaukt vismaz piecas konkrētas lietas, ko panāca 2015.gadā? :)
LIZDA - JAU STRĀDĀ - ĻOOOTI LABI!!! izm - bailulīši, kas pilni ar bailēm ložņā pa kaktiem...
Vairākas reizes taču IZM publicēja aprēķinus, bet LIZDU neapmierināja.Tā lai arī biedrība atzīst, ka pati nezina, ko grib!
Kā karsts kartupelis tas jaunais modelis. No vienas puses uz otru.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8+6=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.