Lietotājvārds
Parole
Gadījumā Belēvičs nebija tas, kurš priekšvēlēšanu kampaņas laikā stāstīja par nepieciešamību uzlabot produktu un ēdiena kvalitāti skolās, izskaust neveselīgas pārtikas tirdzniecību, kā arī solīja pat brieža gaļu no savas saimniecības? Belēviča kungs, kur tad palika darbi pēc vēlēšanām??? Un tad nu, kad sanācis skandāls, atkal sāk solīt risināt to pašu vecu veco problēmu :D
Lūdzu - iekļaujiet prasību, ka jāiepērk vietējā produkcija!!!
Uzskatu, ka mērauklai ēdināšanai skolās ir jābūt apēstā daudzumam. Ja tagad, 1.-3. klašu grupā, 50-90% no servētā ēdiena izmet miskastē, tad tas nav normāli! Žēl, ka mēs vecāki, esam tik pasīvi un neiesaistamies problēmas risināšanā... Vecāku "organizācijas" mūsu valstī ir neadekvāti sadrumstalotas, ar kaut kādām iekšējām pretrunām un ambīcijām, ka aiz kokiem mežu neredz... :(
Seit es domaju netiek runats tikai par parastam edienreizem skola bet ari vel arvien par to ka skolas ednicas ietvaros var nopirkt berniem ja ta var teikt kaitigus saldumus.
To viņš par savu algu minēja - viss iespējams. Ne dzert, ne smēķēt, ne citko ni un ni!!!
Tas tā,lai novērstu uzmanību no belēviča iepriekšējās stulbās idejas saīsināt brīvlaiku? Gribi lai cilvēki to aizmirstu? NESANĀKS VECĪT!MĒS TO VEL ATCERAMIES UN NEMĒĢINI MŪS APVEST AP STŪRI!!!
NU tad beidzot ierosini kautko NORMĀLU! Vismaz zinam ka kautko vismaz dara lietas labā. Piemēram mūsu skolā atlaida pavāru kurš nemācēja gatavot,un pieņēma darbā Normālu pavāru kurš garšo normāli,tikai vajadzētu arī bezmaksas pusdienas arī līdz 12.Klasei bez maksas . Es atbalstu.
++Atmodās! 14.04.2015. 14:43:33
Tiešām - aizkustinoši! Par 1,14€ atvest, pagatavot, izdalīt un traukus nomazgāt un vēl, lai būtu sabalansēts un pietiktu arī 12.klases skolniekam... Varbūt kāds var vēl lētāk? Mūsu skolā tikai produkti vien maksā 1,42 €, par to maksā bērnu vecāki, pārējos izdevumus sedz pašvaldība. To sauc par kopgaldu. Ir gan garšīgi, gan sabalansēti, visi priecīgi.
Pēkšņi ministrs ir satraucies! Cik aizkustinoši. It kā nebūtu zināms, ka pastāv šī lētākā iepirkuma sistēma, un tāpēc arī neko citu nevar gaidīt! Varbūt cerēja, ka no leišiem te kāds labdaris 3x dienā vedīs svaigas vistas katrai skolai? Kāpēc vispār Latvijas skolās vajag ārzemju firmas? Varbūt, slēdzot līgumus, kāds cerēja, ka leiši tagad nodarbosies ar labdarību un vedīs uz Latvijas skolām visu to labāko? Ja tā firma nepelnītu supersmuku naudu, vai tad viņi tā rautos uz šejieni uz skolu ēdnīcām? Kādai ir jābūt produktu " kvalitātei" un par kādu cenu, lai te atvestu, glabātu un vēl smuki pelnītu!!!
Tā jau taisnība vien ir - ja skolas nebūs ieinteresētas, tad iesmērēt varēs jebko. Uzņēmums, protams, ieinteresētāks par lētāku naudu visu nadarīt, ta arī kvalitāte krītas.
Mēģina labot to katastrofālo ideju par brīvlaika saīsināšanu. :D :D Ok., lai mums tad super ēdienu vismaz nodrošina.
Jā, jā, visu viņš atrsinās! Cilvēki dzīvošot līdz 100 gadiem un neviens nesmēķēs un nedzers.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4+7=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.