Lietotājvārds
Parole
Kur puse nogriezto algu, ko solīja atgriezt kad beigsies krīze? KUR? Kurš man var uz šo jautājumu atbildēt???
Jāpiekrīt vien ir! Kad ar lineālu krīzes gados nošņāpa pusi algas, neko neprasīja un bija jācieš klusu, jo valsti vajadzēja "glābt". Iedomājaties, tagad viņi(pedagogi) grib algu atpakaļ! Valdiņš jau arī bija no tiem, kas krīzi lāgā savā maciņā nepamanīja, tādēļ nevar saprast, cik var runāt. Nav un nebūs! KA TIK AUGŠĀM LABI UN TREKNI! Jūs,tur apakšā, stāviet klusu, citādi atlaidīs pavisam! "Demokrātija" takš mums iestājusies.
Un kur tad solītais streiks eksāmenu laikā?
89pm
skaitļu ģēnijiem 06.03.2016. 12:18:22
Vai ta aizmirsāt, ka vienreiz jau pārdalījāt? Daļa par darbu gadiem saņēma daudzmaz normālu atalgojumu, daļa- pusi! Tagad to pusi vēl īsināsiet? Tad jau beidzot ilgtermiņa plāns- laukus likvidēt un izpārdt būs realizēts!
sveiciens no Lietuvas 05.03.2016. 18:40:59
Naudu skolotāju algām Latvijā varētu ņemt no ES līdzekļiem
veltījums G 04.03.2016. 15:28:20
izdarīt jau izdarīja,bet kur tad ir tas modelis???es gribu zinat,kas tur rakstīts! kur var izlasīt?
Paskat, Šadurskis jau draud, vēl ne mēnesi nav pasēdējis ierēdņa krēslā. Signāls ir ļoti nopietns, un šoreiz galvenais nav vārdi, bet tā zem ūdens paslēptā aisberga daļa, kas sāk atsegties. Iepriekšējai bija čipi nevis acis, bet šim ir žnaudzējčūskas skatiens.
No Šadurska teiktā 04.03.2016. 11:52:03
Precizējums: turpmāk mērķdotācijas palielinājumam varētu pieskaitīt tos līdzekļus, kas ietaupīti, optimizējot skolu tīklu. BET SKARBĀ REALITĀTE BŪS, ka vienalga nenovirzīs.
No Šadurska teiktā 04.03.2016. 11:50:29
"varētu novirzīt" skolotāju atalgojumam no skolu optimizācijas, bet droši vien, ka neko nenovirzīs :D, jo valdībai tak atkal būs jāpalielina algas.
Visdīvainākais ir tas, ka IZM ierēdņi šo algu modeli muļļāja 3 gadus, bet direktors Batņa to izdarīja bez maksas nepilna gada laikā.Tie, kam tas bija jādara nelietderīgi iztērēja līdzekļus, kas būtu jāatdod valstij atpakaļ un vēl jāsamaksā skolas direktoram.
Komentētājai 04.03.2016. 09:55:58
Tas ir tikai pēc papīra. Vai tiešām domājiet, ka skolotāja, 59 gadi, no Ludzas, zaudējot darbu, tagad metīsies uz Rīgu..?
Jauna šārīta ziņa 04.03.2016. 09:50:26
"Pēc skolu tīkla reorganizēšanas nākamais mācību gads pašreizējā darbavietā varētu būt pēdējais vairākiem simtiem skolotāju, šorīt intervijā LNT raidījumam «900 sekundes» prognozēja izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis (V)". Šobrīd Rīgas skolās trūkst ap 120 pedagogu. Tad jau šīs vakances aizpildīsies? Likvidēto lauku skolu pedagogi nu strādās Rīgā?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4+1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.