Lietotājvārds
Parole
Ja pavisam praktiski un godīgi - neredzu to lielo cepienu... Mani abi dēli gāja tā sauktajos krievu bērnudārzos, Juglā. Arī sētā apkārt bija daudz krievu bērnu (skolā gan pēc tam latviešu mācījās). Nekas slikts nenotika, par okupantiem pat neizauga. :) :) Vienīgi krievu valodu prot samērā labi un ar krievus neuztver par naidniekiem.
Mazlietiņ jocīgi taču ir, vai ne? Tikai pie mums to uztver kaut kā dabiski... Nav jau liela lieta... ka tikai KAUT KUR būtu vieta..... Veselā saprāta un pašcieņas laikam nedrusciņas vairs nav. Iedomājieties, ja, piemēram, Vācijā pašvaldības izplatītu paziņojumu - "Neuztraucieties! Viss ir kārtībā! Ir taču vēl vietas bērnudārzos! Musulmaņu, turku grupās, lūdzu, skolojieties!"
:) Paldies, Kārklu pilsoni! Domāju, pagaidām nav vēl tik traģiski, ka latviešu bērniem vienīgā iespēja ir izglītoties svešvalodu, krievu mācību iestādēs. :) Ja kādu dienu tā būs, domāju, tas būs pēdējais signāls, kad izslēgt gaismu un doties prom.
Problēmas... 22.07.2015. 09:34:56
Un kas vainas mazākumtautību grupām? Tur taču nav liegts doties.
Jā, jā milzum daudz to bēnrudārzu brīvo vietu... Pilnīgi vispār nav jāstāv Rīgā vairs rindās, vai ne? Tikai kaut kā palasai tālāk un izrādās, ka lielākā daļa ir MAZĀKUMTAUTĪBU grupās. Paldies!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3+2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.