Lietotājvārds
Parole
Pretēji! Pretēji, mīļie! Viens pētījums noliek otru uz ausīm! Taisam augšā "Tā notiek Latvijā".
Nju nju un kā to izpētija?
Skolēns 9. 28.03.2016. 21:16:59
Haha, labs joks. 9.-12. klašu starpā nekas nav mainījies. Un tagad, pavasarī, kad daudzās skolās garajā starpbrīdī var/varēs iet ārā arī 5. klases skolēni, 75-85% iet/ies uz tuvējo veikalu. Redzu to katru dienu.
kapē aizliedza bulciņas? Shadurskis ir lohs. Kad sasniegšu pilgadību, par vinju nebalsošu!
Nu goda vārds...nu kā var būt tik stulbi šo te rakstu akceptētāji...varētu padomāt, ka no skolu plauktiem aizvāca krāsainos dzērienus, tad tie netiek pirkti tuvākajos veikalos ! PĀRSTĀJIET TE PRESĒ LOBĒT POLITIĶU IT KĀ LABOS DARBUS, JO TĀDU NAV UN NEBŪS! :-ddd
Nu cmon. Tā nav, kā viņi var zināt visu skolēnu ēšanas paradumus? Esmu skolēns un mums neko neviens nav prasījis. Skolā vairs neko nepārdod- ejam uz veikalu. Tā šajā valstī ir- uz papīriem viss baigi labi, bet realitāte pavisam savādāka.
Man gan ir žēl!
Tas labi arī mums skolā nojauca kafejnīcu,bet saldos ēdienus un dzērienus neaiznesa prom.
70-o gadu produkts. 24.03.2016. 10:45:40
Tā varētu būt. Visu vecuma bērnus biežāk redzu ar ūdens pudelēm (sevišķi iecienītas stilīgās sporta pudeles), kurās daudziem mamma no rīta ielikusi kādu sagrieztu citrona šķēli, nekā ar saldajiem burbuļniekiem. Īpaši pēdējos pāris gadus un vismaz mūsu skolā. Atšķirībā no manas paaudzes, kas skolas laikā parastu ūdeni ņemt līdzi ekskursijā uzskatītu par dīvainību... Esmu optimiste.
tikai nevajag atkal dezinformēt 24.03.2016. 10:14:38
Kā stāvēja lielveikalu rindās pusdienlaikā pēc visiem šiem štruntiem - tā stāv joprojām! Nu vot pasakiet, kam ir izdevīgi melot, ka viss ir kārtībā??? Kam??
3.sporta stundu vajag galvenokārt lielo pilsētu bērniem. Mazpilsētās un laukos - pilnīgi lieki.
Es domāju, ka to varētu ļoti lielā mērā ietekmēt tā sauktās piena un augļu programmas skolās. Tas nozīmē, ka vismaz vienu augli dienā apēd - nav jau teikts, vai žāvēts, vai svaigs.
Nu, re, nav nemaz tik traki! Veselīgs uzturs ir, varbūt 3.sporta stundu nemaz nevajag!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
9-8=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.