Lietotājvārds
Parole
god. Banānam 05.01.2016. 16:24:46
Jā, IZDOMĀT virsrakstu ir liela māksla. Virsrakstam IR jāatspoguļo būtība.
Tiešām virsraksts jocīgs, Vai skolēni varēs atsākt mācības?Vai skolēni mācīsies atjaunotajās telpās?Da''ziem vārdiem ir ļoti liela nozīme.
Priecājos līdz ar Jums!
Dārgais Apelsīn, vai jūs gribējāt, lai virsrakstā iekļauj visu rakstu? :) Tas taču pat bumbierim skaidrs, ka virsraksts ir saīsinājums tikai dažos vārdos. Tālāk rakstā ir paskaidrots. Lai nu kā, es ļoti priecājos, ka ar mazo skolu viss kārtībā atkal. :) Arī pats agrāk tur mācījos un meita arī pašlaik atgriežas mazajā (jaunajā) skolā.
E-klase, kāpēc tāds virsraksts??? Visi skolēni mācījās visu laiku- savās telpās atgriezīseies- tas gan. Arī Jums vajag nepamatotu popularitāti... Žēl.
Pat, ja tā, t ad momentā savāktu. Katrā skolā ir uzticami absolventi, gan daži bagātnieki - labvēļi, kas sen beiguši skolu un vienmēr ir gatavi palīdzēt alma mater. :)
Hmm, nez, ja ugunsgrēks būtu izcēlies darbinieku vai citu iemeslu dēļ, kas tad finansētu remontdarbus? Vai varētu būt tā, ka neviens? Ne valsts, ne pašvaldība, ne būvnieki? Tad laikam būtu jāvāc no ziedojumiem.
Cik jauki! :)

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
5+8=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.