Lietotājvārds
Parole
Nu teikšu ideāla direktore, un pārējie kas tik te saka ka Aija Melle nav laba direktore, tad maldās
Ak, Laila! Labāk nebūtu rakstījusi! Tevis uzrakstītais tekstiņš rada nopietnas šaubas, par to, cik labi skolotājas pavadībā esi apguvusi latviešu valodu. :)
Kā Melles skolēns, turklāt šeit - anonīms - varu teikt pilnībā godīgi savu viedokli. Viņa ir ne tikai ļoti laba direktore, bet arī latviešu valodas un literatūras skolotāja!! Viena no retajām skolotājām, kuras pavadībā šīs stundas tika aizvadītas produktīvi. Paldies!
Smiekli nāk! Kāda atzinība, par ko!!! Jāā... ja nu vienīgi atzinību šajā valstī piešķir par līšanu/pielīšanu visur, kur tik iespējams un, kur tas izdevīgi vai arī par nekorektu un nepedagoģisku attieksmi pret skolēniem!
Vienkārši skolotāja 05.01.2016. 20:54:25
Apsveicu! Lai veiksme un veselība arī turpmāk!
Godkārības un varaskāres triumfs !!! Cik daudz izcilu pedagogu tika no šīs skolas vienkārši "izēsti", jo uzdrīkstējās domāt pretēji Melles uzstādījumam- ja ir divi viedokļi, tad viens ir viņas un otrs ir nepieņemams.
visādām Lotēm 05.01.2016. 20:11:11
Rīgā ir vairākas ģimnāzijas no 1.-12.klasei. Angļu ģimnāzija, Ziemeļvalstu ģimnāzija, Zolitūdes ģimnāzija, Klasiskā ģimnāzija.
Vispār, ir vēl ģimnāzijas, kuras ar visiem pirmklasniekiem ir ģimnāzijas, piemēram, Pļaviņu novada ģimnāzija
vēlreiz vēlreiz Lottei 05.01.2016. 18:42:23
Vienigā skola, kura ar visiem pirmklasniekiem saglabāja ģimnāzijas nosaukumu ir Rīgas Angļu ģimnāzija. Kāpēc tai vienīgai atļāva? Vispār stulbi, ka sākas no 7. klases.
Skaidrs, paldies par atbildi! Patiešām nezināju. Savulaika vecāku vidū bija izplatījušās baumas, ka ģimnāzijas statusu skolai noņēma kvalitātes zaudēšanas dēļ... Muļķīgi,protams, ja patiešām ir, kā sakiet, - tas bija vien birokrātisks lēmums.
Par to,ka vadot LIVA ...daudz enerģijas veltīja.... 1) lai NODOTU skolotāju intereses jaunajā skolotāju algas modelī, 2) lai PIELĪSTU SEILEI. IZM, PAPULEI, valdībai, 3) jo skolu direktoriem,vietniekiem paredzamā alga PIEAUGS....liekas 40 %, 4) tādas roklaižas un LIVA GRAUJ manu valsti.
Lotei vēlreiz 05.01.2016. 17:12:32
Valstī tika mainīti ģimnāziju nosaukuma principi - tikai no 7.klases. VISĀM ģimnāzijām, kurām ir pirmklasnieki, nomainīja uz vidusskolām.
Apsveicu Aiju Melli! Intereses pēc, vai kāds zina, kas notika ar iepriekšējo direktoru? Ja nemaldos, Jacis?
Bet taču arī agrāk RJV (RJĢ) mācījās jau no pirmās klases...
Nekāds statuss NAV noņemts, tika mainīti principi. Ģimnāzijās ir skolēni sākot no 7.klases.Ja skolā mācās arī pirmklasnieki - tās VISAS (izņemot liceju) ir vidusskolas.
Prieks un gandarījums!
Lai pietiek spēka un radošuma arī turpmāk!
Hmm. Man tikai jautājums, kādēl Juglas skolai noņēma ģimnāzijas statusu, ja jau tik laba direktore...? Iespējams, tas notika vēl pirms viņas stāšanās amatā, neatceros. Bet, ja direktore tik laba (bez sarkasma), tad taču statusam agri vai vēlu arī vajadzētu uzlaboties un atkal kļūt par ģimnāziju?
Laba direktore, prieks! :)

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6+2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.