Lietotājvārds
Parole
Jums gan problēmas! Visur saskatāt tikai to slikto!
Protams, nostrādā pārbaudes laiku par minimālo algu, tad vēl kādu laiciņu cerot, ka beidzot algu pieliks līdz solītajam apmēram un tad sāk meklēt kur sola vairāk. Protams, tur notiek tieši tas pats. Vispirms pārbaudes laiks par minimālo algu. Pēc tam arī tas pats nekas. Ne jau velti Latvijā ir ļoti daudz uzņēmumu, kuri darbiniekus lielākoties nodarbina tikai uz "pārbaudes laiku", pēc tam atlaižot vai panākot ka darbinieks pats neko vairāk neprasot aiziet un atplestām rokām šo darbinieku pēc kāda laiciņa pieņemot uz jaunu "pārbaudes laiku". Šādi uzņēmumi sevišķi mazpilsētās, kur bieži vien cita darba nemaz nav, pat kooperējas savā starpā nemitīgi apmainot savus "pārbaudes laika" strādniekus, tikko kā pārbaudes laiks ir beidzies. Un jā, zinu ko runāju, jo pats šajā apburtajā lokā četrus gadus biju iesaistīts. Vēl viens arguments tādiem pārbaudes laika strādniekiem - tie vēl cer, ka pēc pārbaudes laika beigām būs arī novērtējums no vadības puses kas kaut mazliet bet atspoguļosies arī algā, tādēļ skrien daudz šustrāk nekā tie, kas jau aplauzušies vadošo godprātībā.
Kamēr jaunieši ar šeit saņemto algu nevarēs sevi uzturēt un nodrošināt sev no vecākiem atsevišķu dzīves vietu, protams, viņi dosies tur, kur var saņemt adekvātu samaksu par savu darbu.
Vilibaldim - nu, tas slikti, ļoti slikti protat izvērtēt kadrus. Tādi nav jāņem tad darbā. Ja izvēlas nekvalitatīvāko, bet lētāko, tad nekad neko labu nevarēs sagaidīt... Protams, neteiksiet, kādā uzņēmumā esat darbadevējs, bet pasakiet vismaz nozari? Vai tikai nav mārketings un PRšņiki? Tie parasti ir tie slinkākie, naudu grib par stilīgu matu sakārtojumu vien, manuprāt.
Vilibalds (tas , kas tētis un arī darbadevējs) 22.07.2015. 12:54:16
Par ko tad viņiem maksāt vairāk? Par 30 minūšu pīppauzēm ik pēc 30 minūšu darba? Par to, ka regulāri no pusdienas pārtraukuma atgriežas tikai nākošajā dienā? Par to, ka pirmdienās vēl nav strādātāji, bet piektdienās vairs nav strādātāji? Par to augsto pašvērtējumu, kas ir pilnīgs pretstats zināšanām un prasmēm?
Līga (tā, kas mamma) 22.07.2015. 11:45:59
Zini, ko, ļoti daudz jauniešie strādā piecreiz cītīgāk un centīgāk, nekā pieredzējušie, kuri vienkārši iekārtojušies ērtā vietiņā!!!! Bet tas jau nekas, tāpat neko nesaņem. Es nemaz nebrīnos, ka ilgi to nepavelk, bet migrē uz citu darbavietu, vai pat citu valsti.
Par ko tad viņiem vajadzētu maksāt zelta kalnus? :D Ne pieredzes, nekā!
Par maniem jauniešiem 22.07.2015. 11:30:44
Interesanti, kādi būtu rezultāti Skandināvijas valstīs, bagātākajās zemēs. Jo Latvijā tas tiešām nav nekāds brīnums - jauniešiem maksā vienkārši GRAŠUS. Domā, ar entuziasmu un jaunību pietiek, lai izdzīvotu.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
9+2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.