Lietotājvārds
Parole
www.lsm.lv/lv/raksts/ekonomika/zinas/videja-bruto-menesalga-latvija-gada-laika-pieaug-par-7-lidz-815-eiro.a143341/
Vidējā bruto mēnešalga Latvijā gada laikā pieaug par 7% - līdz 815 eiro ...........citāts no LSM
Kādi 2017-2019 gadi?!! Man jāēd , jāgērbjās, jāmaksā komunālie, jāaudzina , jāpalaiž skolā savi bērni jau šodien ,2015.gadā. Valdība no manis vēl prasa kvalitāti. Izskatās , ka valdībām vispār nav sajēgas par naudas vērtību. Vajadzētu iedot minimālo algu(380eur)izmēģināšanai IZM DARBINIEKIEM, SEILEI, STRAUJUMAI,FINANSU ministram un paskatīties uz viņu seju krāsu. STREIKS UN TIKAI STREIKS ATVĒRS ACIS , LIKS SKATĪTIES UZ PROBLĒMU !
Turpinot strādāt, ar tik mazu algu, pensija būs niecīga!! Un tie ,kas mūs aizsūtīs pensijā ar grašiem, paši pensijā , uzdzīvos kurortos!! Kā padomju laikā, īstie darba rūķi netika novērtēti, tā arī tagad !!! NAV JAU BRĪNUMS ,JO NOVADU IZGLĪTĪBAS SPECIĀLISTI UN ARODBIEDRĪBU VADĪTĀJI, TIE PAŠI, VĒL NO PADOMJU LAIKIEM!
Kur modelī paredzēta vieta skolotājam ar 40 gadu stāžu un augstskolas diplomu? KĀDAS PAKĀPES!!!!!!!!!!!!!!!VAI PATIESO DARBA KVALITĀTI NOSAKA VEIKLI SALIKTI PUNKTIŅI MAPĪTĒS????? SKOLOTĀJU,KURI SAVU MŪŽU VELTĪJUŠI ŠAI VALSTIJ UN GODPRĀTĪGI AUDZINĀJUŠI UN IZGLĪTOJUŠI ŠODIENAS VARASVĪRUS U.C.,IZCŪKOŠANA! KAUNA NAV JUMS TUR -IZM!!!!
Nē šim vājprāta modelim!!! Atgriezties pie 2007. gada modeļa - gan algu jautājumā, gan amata aprakstu ziņā - tur viss bija precīzi definēts, cik stundas gatavošanās, cik labošana, cik audzināšana.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7+5=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.