Lietotājvārds
Parole
Amizanti! IZM grib lemt par pašvaldības izdevumu palielināšanu pirmsskolas skolotāju algu pielikumam. Kopš kura laika pašvaldības ir IZM pakļautībā?
ES gfrrribu naaudinju
Kāpēc skolotājiem atkal jāgaida līdz mistiskajam kārtējam 1. septembrim? Kāpēc mediķiem nebija jātaisa streiks, bet ātri atradās nauda viņu algām, un tā tiks pielikta jau ar janvāri? Kāpēc viņiem nekāds modelis nav vajadzīgs?! Kas notiek Latvijā???
TIKKO TIKA DZĒSTS MANS KOMENTĀRS, JO SKAIDROJU , KA LĪDZ 2018.GADAM SKOLOTĀJU ALGAS VALSTS BUDŽETA NETIKS PALIELINATAS, BET TIKAI DIREKTORU, KAS JAU TAGAD IR NO 880-1240 eur MĒNESĪ|.
Kas nosaka ,ka izgl'it'iba ir obliga'ta,tas ari' maksa'!Vai ari' Tas kurs' maksa' ,teiksim pas'valdi'ba, likvide' skolu ,atsta'j tikai be'rnu da'rzu.
Kāpēc nav iespējams maksāt no valsts? Pirms 2 mēnešiem Jūs to varējāt izdarīt, kad gatavojāt budžetu....... tagad saka tā it kā paši to neveidotu...... Fantastisks teātris
Un vēl labāk, - atlicis vien vienoties par finansējuma avotu. Jā, mēs ar sievu arī esam nolēmuši februārī doties uz Havaju salām un nopirkt tur mājiņu beidzot. Vēl tikai jāvienojas par finansējuma avotu.
Tik tiešām 06.01.2016. 10:09:00
"Pozitīvi esot tas, ka kopumā no 1.septembra pedagogu algām ir paredzēti papildu līdzekļi." Nē, nu ļoti pozitīvi, Laimdot!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6-5=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.