Lietotājvārds
Parole
Katra skolēnu līdzpārvaldes ( biju ierakstījusi pašpārvaldes) sapulce tiek itkā protokolēta. Tai vietniecei taču vajadzīga aizmugure- papīru kalni, lai būtu ar ko pamatot SAVU "PROGRESĪVO" ideju ieviešanu - sak skolēni paši ierosināja, kaut arī par to i ne vārda netika bilsts. Zinot cik viņa atriebīga, labāk tomēr pēcāki klusēt.
Droši vien, ka pašpārvalžu veiksmīgu darbību ietekmē tas, cik bieži tās dalībnieki mainās. 10.klasē vēl interesē, bet 11.jau vairs nav laika/nav aktuāli.
maza Rīgas skola 15.11.2016. 11:14:24
Nevarētu teikt, ka pavisam bez "bikstīšanas" un skubināšanas no skolas vadības puses, tomēr mūsu skolēnu pašpārvalde strādā - organizē skolotāju sveikšanu Skolotāju dienā (tad 8. un 9.kl. skolēni vada stundas, bet skolotājiem sagatavots koncerts un maza kafijas pauzīte pēc tā), rīko Mārtiņdienas tirdziņu un lielo Ziemassvētku balli. Dažkārt risina praktiskus jautājumus, piemēram, par soliņu izvietošanu kādā gaiteņa galā vai mājīgāku lasītavas iekārtojumu. Vēl jau iespēju būtu gana daudz...
Signe @Krista 15.11.2016. 10:47:52
Par kādiem protokoliem runājat? Tās jau nav studentu pašpārvaldes, bet skolēnu! :D Nekādus protokolus viņi nemaz nerakstītu, tikai kādus pasākumus rīko un kādreiz kaut ko ierosina.
Kāda pašpāralde? Pie mums skolēni var lemt ko grib, vienalga - protokolu raksta direktora vietniece un tur ka nolemtais tiek sarakstītstas kas viņai patīk.
Tagad laikam tādi vairs īsti nenotiek - skolēni atpūšas ārpus skolas, tagad vecāki ļauj "tusēt" līdz vēlam vakaram, lai arī kur atrastos, tam vairs skolas telpas nav vajadzīgas. :) Bet ko tagad skolēnu pašpārvaldes dara - nav ne jausmas.
Kādreiz bija gan aktīvas - rīkoja klases vakarus, skolas balles, citus pasākumus.
Man jau liekas, ka skolēnu pašpārvaldes nav diži aktīvas - krietni lielākajā daļā skolu, kā reiz jo īpaši - Rīgā.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
9-8=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.