Lietotājvārds
Parole
Arī es papētīju idejas un mani ļoti uzrunā Egijas Cēnes ideja " Sniegt iespēju jauniešiem sākt apgūt ES projektu rakstīšanas prasmes", manuprāt, ļoti vērtīga ideja! Tāpat man ļoti ir iepatikusies Luīzes Sniedzes ideja "Neformālās izglītības likumīga atzīšana". Tieši tāpat.. daudziem jauniešiem ir ļoti labas idejas, daudziem švakākas. Veiksmi!
Papētīju jauniešu idejas. Dažas idejas ir vājas, dažas spēcīgas. Man ļoti patīk un es pati atbalstu Kristiānas Ošupes ideju "Vidējās izglītības apguve līdz 18 gadu vecumam", kā arī Loras Egles ideja "Valsts budžeta vietu pārdale Latvijas augstākās izglītības mācību iestādēs". Iesaku Jums šos aktīvos jauniešus atbalstīt un par viņiem nobalsot! Lai veicas!
Vai nevajadzētu iesaistīt arī klases audzinātājus vai kādus cilvēkus, kas varētu jaunieti raksturot. Citādi iespējams, ka jauniešu Saeimā vietu iegūst arī kāds šizofrēnisks un antisabiedriski noskaņots cilvēks. Tāds vismaz šobrīd kandidē Zemgales reģionā.
Opā! Cik interesanti! Lai veicas, ja tā patiešām ir taisnība! Bez pierādījumiem gan šādi izteikumi nav o.k.,, cik man zināms, tāpēc labāk nemētāties, kamēr tiesībsargs pats nav atbildējis un jautājumu nokārtojis, Bet esmu par taisnību! Kā jauniešu, tā tautas saeimā! Lai izdodas!
konkursā notiek diskriminācija un jau esmu vērsies pie tiesībsarga ;)
Ceru, ka konkurss būs liels un iekļūs godīgākie un gudrākie!
Lai paspēlējās, tā var ātri izjust īstās Saeimas principus un spēles noteikumus.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7+3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.