Lietotājvārds
Parole
Beidzot dzirdu kādu pareizu viedokli. Brīnos, vai tiešām nav neviena mediķa, kas pareizi izskaidrotu šo gadījumu. Uz šī notikušā rēķina mēs varam muldēt nez ko un visādu demagoģiju malt, bet brīnos, ka lielākā daļa nesaprot, ka ilgi stāvot tieši visvairāk cilvēki ģībst, skrienot, ejot, kustoties tau tā nemēdz notikt. Vai nav neviena, kas to pareizi izskaidrotu, tas taču noteikti saistīts ar asinsriti u.t.t., un neuzskatu, ka par to būtu jāceļ tāda ažiotāža. Tas ir bijis visos Dziesmu svētkos, cik vien atceros. Nu nav tas brīnums. Bet šis tomēr nav īsti iemesls pieminēt bērnu fizisko sagatavotību un citas lietas, kuras ir aktuālas, bet ne saistībā ar šo ģībšanu.Ar to jārēķinās, ka dziedāt no šāda viedokļa ir grūtāk, jo tas vienmēr saistīts ar ilgu stāvēšanu. Kurš nevēlas, tiešām lai labāk no kora atsakās.
cien. Ilga! 23.07.2015. 17:07:38
Nebāziet atkal visus vienā maisā! Man ir 3 bērni(nu jau jaunieši), kuri profesionāli nodarbojas ar sportu!
Un ko tas dos, ja runa ir par ilgu stāvēšanu estrādē, kur vēl piedevām trūkst svaiga gaisa! Jautājums jau bija pareizi uzdots - kāpēc neģība dejotāji? Tikai atbildē daudzi gribēja dzirdēt garo bls-bla-bla par tizlo jauno paaudzi, nevis to, ka dejotāju un dziedātāju slodzes ir atšķirīgas, kāpēc arī dejotāji neģība... Starp citu - interesanti, kāpēc dažādu godasardžu trenētie karavīri tomēr mainās apmēram pēc 30 minūtēm, nevis stāv vairākas stundas?
Piekrītu "pēdējam". BET. Mēs tomēr esam vecāki, nevar visu noliegt ar mistiskām bezgaisa kabatām... Cik jūs bieži dodaties brīvdabas ekskursijās ar bērniem? Pārgājienos? lai viņos audzinātu aktīva dzīvesveida garu un izturību? Esiet godīgi.
Ja??? Tiešām neviens nesaka? Pilni portāli pierakstīti un bērni apsaukāti pēdējiem vārdiem!
Neviens jau nesaka, ka viens pats vainīgs bērns... Tas viss ir tāds komplekss... Gan lielā slodze, gan laikapstākļi, kas ļāva izveidoties bezgaisa kabatai, gan arī sabiedrība, mēs, kas mūsdienās bērnus nav pieradinājusi pie pietiekamas aktīvās atpūtas.
Vistrakākais, ka bērniem ir jālasa, kā citos portālos vaino tieši viņus! Skolēni redz nesportiski, tizli, vārgi, atrofējušies pie datoriem... Nu, kā tā var teikt!!!! Arī manam bērnam palika slikti, bet ne jau tādēļ, ka viņš būtu kaut kāds nekāds!! Bezgaiss, garās stundas un slodze! Tak nebojājiet prieku bērniem un nesējiet kompleksus! Paldies, ka eklase informē par reāļiem faktiem, nevis publicē sviestainus viedokļus (kā R. Paula viedoklis Kasjaunā, piemēram) .

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.