Lietotājvārds
Parole
nacionāla īpatnība 14.02.2016. 14:35:14
Igaunijā mazākais iebraucēju skaits PSRS laikos, efektīgākais pedagogu streiks, pedagoga cienīgas algas! Latvija- nothing special!
Igauņu skolotāji pirms gada sarīkoja beztermiņa streiku un nemocījās ar nevajadzīgu atbildību to priekšā,kuri skolotāja darbu neuzskata par darbu bet bezmaksas labdarību!
streiklaužiem Ilzei un Raimondam 14.02.2016. 14:23:22
Laiks mācīties igauņu valodu un aidā- prom no Latvijas tur,kur skolotāju ciena!
Tas, ka Igaunijā no janvāra skolotājiem alga ir var teikt 1000 euro, gan zibens ātrumā pazuda, pat visi portāli nepaspēja paziņot.
Braucam uz Viļņu pievienoties streikam - uz visu gatavu, lai pašiem savs nav jātaisa. Vai uzaicinām pieredzesa pamaiņā ar labās prakses piemēru.
Normāli sakārtots! Vispirms nopietni brīdina un tad streiko, ne tā kā pie mums, iešaujas prātā un aiziet! Vanagai vajadzētu pamācīties!!!!
Braļukas - UZ PRIEKŠU!!!
Domāt vajag 12.02.2016. 14:00:42
Paskatieties veikalu plauktos - Lietuvā ražots piens pie mums Latvijā lētāks nekā tepat uz vietas ražotais. Viņiem ko govis lētāku sienu ēd? Viņiem preces transportēšana uz Latviju ir par velti?
Lietuvā sliktāka ekonomika ?! Interesanti, tad kāpēc ceļi viņiem labāki? Kāpēc cilvēki ir labāk nodrošināti? Kāpēc vidējais veselības līmenis viņiem augstāks? Kāpēc latvieši turpina braukt, tāpat kā padomju gados , iepirkties lietuvā?
Lietuvā - protests, mītiņš, streiks. Latvijā -super modulis, bez algas pielikuma.Algas laikam mums ir 19.gs. līmeni 19.gs. skolās.
---> jocīgi. No kurienes rāvi, ka LT ekonomika švakāka? Vai tiešām neredzi, ka Banānu republikas ekonomika un tauta ir utu noēsta un skraida pusplikām d.....m?! (izņemot tos, kas pie valdošās siles).
Nuuu... No otras puses - nu un tad, ka streikos? Kas notiks, ja visu nozaru speciālisti un darbinieki sāks streikot? Pēkšņi valstī būs nauda visiem? Visiem palielinās algas? Nu, nebūs tā.
Ar brīdinājuma streikiem dažu stundu garumā, protams, nekas nebūs līdzēts! no tā vispaŗ nav jēgas!
Lietuvā arī ekonomika kopumā ir švakāka... Kā viņiem izdodas panākt algu pielikumus?
Lietuvieši 12.02.2016. 10:16:47
Malači! Tik uz priekšu, ticu, ja kaut kas tur sakustēsies, arī mums būs arvien vairāk uz ko atsaukties.
Lietuvā - protests, mītiņš, streiks. Latvijā - sevis žēlošana, gaušanās, anonīms komentārs.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
5+6=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.