Lietotājvārds
Parole
Tad, kad es uz skolu aiznestu savu kannu bioloģiskā piena un katru rītu svaigu, bez jebkādām apstrādēm, tikai tad es ticētu, ka viss notiek, un nevajag te neko iegalvot par kaut kādu sanitāriju un tamlīdzīgi, mājās visi pienu lieto tikai svaigu, un ir sveiki un veseli, bet tas, kas nāk no paciņām - tas jau vairs nav piens, lai kā jūs visi to gribētu apstrīdēt, diemžēl...
->to advertising 09.09.2015. 12:23 09.09.2015. 16:16:57
Nu, nu... Lai nu tā būtu :) Patiess eko produkts ir tikai tas, kuru pats esi izaudzējis un zini, kas ar to ir darīts.
Bērni labprāt dzer pienu, bet kad redzu, ka viņiem dot to ķīmisko rasēnu, nu gan gribās jautāt - vai tiešām Latvijā nevar bērnam dot īsto pienu? Cerams,ka šī iniciatīva izdosies!!!
to advertising 09.09.2015. 12:23:31
Redzams, ka esi visai tālu no bio produktu ražošanas procesa, tāpēc deklarē šeit pilnīgas muļķības. Ir jāzin kā atšķirt patiesos eko produktus no vienkaŗša mārketinga. Ja produktam ir ES eko produktu logo marķējums, tad tas ir 100% droši,ka rpodukts ir eko sertificēts un ražotājs/audzētājs ir drošs.
Tā nu gan nav. Apēd vietējo tomātu un tad salīdzini ar itāļu. Domāju, ka pienam arī ir būtiski būt gan vietējam, gan bioloģiskam. Ne jau tas no pirksta izzīsts.
Advertising 09.09.2015. 10:16:28
Bio un eko ir 21.gs. mārketinga triks. :) Pēc 90.gadu mikroviļņu krāsniņu un plastikas ēras cilvēki no tā visa bija noguruši un meklēja kādu atvieglojumu. Psiholoģiski problēmu viņi atrisināja ar bioloģisko pārtiku. Cik tas patiesībā ir veselīgi... Nu, tā ir sevis programmēšana nekas vairāk. :)
Uzliks šiltīti bio un aidā! Mūsdienās katrs cīsiņš un makdonalda burgers tiek nosaukts par "BIO-EKO" - un kāda no tā jēga? zinām taču, ka produkts nav veselīgs!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.