Lietotājvārds
Parole
Bez video tiešsaistes noteikti var iztikt...
Rakstā teikts, lūk, kas: "Minētā summa bija paredzēta video tiešsaistes iekārtu iegādei, lai padarītu ministrijas darbu pieejamāku sabiedrībai." Tātad ministrija "atsakās" no 12,4 milj.EUR augšminētajam nolūkam. Laikam pārdomāja rādīt savu "darbu" tautai tiešsaistē. Ne ļoti arī gribam uz jums skatīties! Aizvirziet šo summu pedagogu atalgojumam!
Liekas, ka viens otrs tikai virsrakstu izlasījis, jau komentē
Un tagad uzliec brilles un izlasi rakstu vēlreiz!
Prioritāte norakta. " Ai, cik slikti mūsu skolotāji sagatavo jauno paaudzi dzīvei! Nu galīgi nekompetenti kadri priekšpensijas vecumā iesēdušies un jaunajiem vietu nedod!!!!"
Aha, atkal ekonomēs nevis uz Vaļņu ielas kantora "galdu priekšniecēm", bet uz skolām vajadzīgām lietām. Jā, ir IT lauciņā labi apgādātas skolas, bet ne visas un ne visur.
neticīgais Toms 09.09.2015. 11:31:12
Vai tiešām nav paredzēts jauns SKOLAS.LV projekts?
Ārpus Rīgas 09.09.2015. 10:31:23
Ne visiem bērniem ir šāda pieeja jaunākajām tehnoloģijām pēc skolas! Ir bērni, kuriem mājās nav neviena datora. Par šiem bērniem tad arī jādomā, kam tad vēl vispiārizglītojošās mācību iestādes ir domātas, ja ne nevienlīdzības mazināšanai un izglītošanai visiem bērniem?!
Dažas skolas jau tā ir tik pāraprīkotas ar jaunākajiem datoriem, pat Apple produkciju, ka nu nemaz nav žēl. Protams, jābūt iespējai izglītoties ar jaunākajām tehnoloģijām, bet to tāpat jau bērni dara arī ārpus skolas - gandrīz visu dienu.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
5-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.