Lietotājvārds
Parole
Var jau gudri spriedelēt...tikai te daža laba nesaprot, ka ir n-tās, ir tūkstošiem ģimeņu, kuras labi ja 1x dienā normāli paēd. Jūs diemžēl, līdzcilvēki un visādi citādi pārgudrie uztura speciālisti-neredzat tālāk par savu degungalu. Cilvēki slīkst nabadzībā un knapi dzīvību velk. Nemaz nesākšu par nepieciešamajiem vitamīniem - kas nepieciešami, bērna organismam augot! Es te nerunāju šobrīd par izlaistajiem un tiem, kuriem vecāki nav neko iemācījuši, pat to, ka tev ir dots ēdiens un kā kāds to priekš tevis pagatavojis! Jo to vienkārši neprot novērtēt! Sažļurgā un izmet!
Atbilde zxccv rakstītājai vai rakstītājam! Par to, ko bērns ēdīs vai neēdīs ir atbildīgs bērna vecāks, jo no mazām dienām bērnu jāradina ēst dažādu pārtiku un mājās gatavotu ēdienu, nevis jāved bērns setdienās uz kafejnīcu vai jebkuru citu pusfabrikātu ēdnīcu, kur ēdiens pieejams ātrāk un ēr'tāk. Māmiņam būtu pienākums arī savām meitām iemācīt gatavot mājas ēdienu. Nav jābrīnās, ka atnākot skolā, skolēns ar dakšiņu baksta vistas karbonādi un prasa - kas tas ir? kā tas jāed? Ir vēl kuriozāki gadījumi vēroti... Atrunājoties par laiku, ka nav laika pagatavot mājas ēdienu- muļķības! Jebkurš mīlošs vecāks rūpēsies par to, lai ģimene sēstos pie kopīga pusdienu vai vakariņu galda un ēdienu kopā var gatavot visa ģimene. Mūsu modernajām māmiņām pats svarīgākais ir saklausīties gudras runas, notieikt un diktēt savus noteikumus un tiesības, radināt bērnus pie visa viegli iegūstama un tūlīt un tepat dabūjama un tādēļ nav jābrīnās, ka neko nespējam, nevaram u.t.t tāpēc arī dzīvojam tākā dzīvojam šobrīd, piedevām arī slimojam. perfektas ēdienkartes arī nav bet ir veselīga pārtika, kuru jāiemāca no mazotnes ēst. Atbalstu tikai to vecāku bērnus un saprotu tos vecākus, kuru bērniem ir kāda noieikta kaite par kāda produkta nepanesamību, bet tas vienīgais, kas vecākiem būtu jāievēro.
Manuprāt, veselīgs jau bija gan. Tas, ka kādam negaršoja ir pavisam cits stāsts.
šī gada dziesmu svētku pusdienu paciņās skolēni saņēma visveselīgāko uzturu...
Sviests - zxccv 27.07.2015. 10:05:56
Ar tādu attieksmi, nav brīnums, ka arī LV un citur Eiropā bērni sāk izskatīties pēc amerikāņiem un kafejnīcās jāaizliedz sāls... Jo vecākiem šķiet, ka viņi nav atbildīgi par savu bērnu veselību.
Bet vai tiešām vecākiem ir laiks veidot šādu perfekto ēdienkarti bērnam, zinot, ka viņš tāpat pa dienu ēdīs to, ko sagribēsies?
Pašiem mazākajiem skolēniem tas vēl der. Pamatskolēniem - tu izstiepiest vai saraujies, bet tāpat visu noteiks, kas patīk viņa draugiem. Tāpat pēc skolas vai starpbrīgī tās būs končas, čipši, limonādes.. Un tā nu - ar dievu sabalnsētajai, izskaiļotajai, vecāku izveidotajai diētai.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
9+8=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.