Lietotājvārds
Parole
Tā tikai var runāt vīrietis. Nu kāda jēga- aizies tik agri uz bērnu dàrzu, slimos vairāk nekā ies. Jau sen ir pierādīts, ka bērni, kuri sāk apmeklēt b.d. pēc 3.gadiem neslimo tik bieži. Stresains bērns, stresaini vecāki, un audzinātājas, kas ar tik maziem- viņas arī ir tikai cilvēki, bet šajā vecumā bērnam ir vajadzīga emocionālā piesaiste un vairāk uzmanības nekā to spēj audzinātāja, kurai ir 10,15, 20 bērni. Un nevajag tikai teikt, kā agrāk. Agrāk vecāki arī meklēja iespējas būt ilgāk kopā ar bērnu, un bezjūtīgiem vecākiem aug bezjūtīgi bērni, kas veido bezjūtīgu sabiedrību!
demogrāf, kā tiesāties ar Latvijas valdību, ja neļauj pensionēties sievietei par katru bērnu vienu gadu ātrāk? Kā Jums vīriešiem nav kauna atļaut kaut kādiem karavīriem ļoti agri pensionēties, kamēr 4 bērnu mātei no 65 gadiem?!
Vai vispār ir prātīgi laist bērnu b/d no 1,5 gadu vecuma. Tā par mūsu ģimenēm rūpējas valsts. Vai pašiem arī tik mazi aiziet no ģimenes .Bērns taču lilāko daļu dienas dzīvo b/d tad ir jājautā cik ilgu laiku bērns pavada ar ģimeni.
Skolnieciņš 28.02.2017. 06:52:21
Un, nu? Ja naudas nav, tad nav. Priekš "Māras zemes" maudu savāk, kaut gan tas ir vācbaltu okupantu nosaukums! "100 gadei" atrod 60 miljonus €, bet mūsu bērniem neko nedod. Morāle ir baida, tiem kam nav daudz naudas (≥318€ uz cilvēku), lai nevairojas.... Cieņā, Skolnieciņš © Skolnieciņš 1999-bezgalība ¦~{
Nu, un ko lai pašvaldība dara šādā situācijā: ir uzcelts jauns, plašs bērnudārzs, lai tiktu tajā, pašvaldībā iedeklarējas kaudze blakus pašvaldību iedzīvotāju, kā rezultātā "vietēji" paliek bez vietas šajā dārziņā. Protams, pašvaldībai it kā labi iedzīvotāji ienes nodokļus. Bet par tiem būvēt n-tos bērnudārzus jau nevar....
Es joprojām nesaprotu: latviešu paliek arvien mazāk, bērni dzimst arvien mazāk, bet bērnudārzu vietu joprojām nepietiek. Situācija tāda pati kā pirms 30 gadiem.
DEMOGRĀFS AICINA TIESĀTIES !!! Kur vēl tālāk šajā banānu valstī ?????'Šeit dzemdēt vispār nevar atļauties, priekš kam? Ja man reāli pēc gada jāatsāk strādāt, jo mēs ar vīru jau tagad nevaram galus kopā savilkt un apkuri nomaksāt...tad ko man dos tie bērnu dārzi? Rindas rindu galā + par BD plēš fondu naudas mūžīgās un vēl ēšana...pabalsts mēnesi 11 eur. Riebjas šeit vispār eksistēt, kur nu vēl par bērnu domāt...drēbes, ēšana, slimošanas izmaksās...mati ceļas stāvus...
Vairumā b/d vietas aizņem "nelikumīgi" esoši bērni, kuri tur skolojas pamatojoties ar pazīšanos ar vadītāju, kukuļošanu, utt. Īstenībā vietas tur pietiktos...ja vien kāds izrevidētu esošo bērnu tiesības atrasties konkēratā b/d. Tad arī tiesāties nevajadzēs.
formāli - ar vietu dārziņā nodrošina, tikai ir viens BET - latviešu bērnam krievu dārziņā!
Kāpēc cilvēkam jātiesājas par pašvaldības nekompetenci un neizdarību? Tas taču apliecina, ka pašvaldība netiek galā ar pienākumiem vai arī nav ieinteresēta risināt pamatiedzīvotāju vajadzības. Vajadzīgi citi varasvīri.
ne jau visi grib iet pašvaldības b/d .Bet saskaitīti tiek visi. kUR RADĪSIES TIE PEDAGOGI ,kas grib strādāt ar pusotru gadu vecu bērnu, un vēl ja tādi grupā ir 18
Tiēsāties-maksāt izdevumus, kavēt darbu-bojāt nervus. Pa to naudu var uzcelt jaunas ēkas. Pedagogu trūkst, jo, cik esmu strādājusi, daudzās ped.iestādēs, gaisotne vienmēr ir saspīlēta, vadītājs jūtas pārāks, tāpat metodiķis, kurš dricelē tā, itkā pedagogs diplomu būtu dabūjis par skaistām acīm, uzspiež savas metodes. Neviens jaunais nestrādās par vergu!
Kāda jēga no dažiem pašvaldību b/d - audzinātājas pietrūkst, strādā viena auklīte, sporta nodarbību vispār nav - nevar ((NEGRIB ) atrast skolotāju.
es gan domāju, ka ātrāk sāks skolā iet nekā vieta bērnudārzā VAI tiesāšanās beigas, ha.
Bet kāpēc es nevaru tiesāties, ja manu bērnu neņem Franču licejā. Visa dzimta tur ir mācījušies, jau 4 paaudzes dzivo Hospitāļu ielā, 7 min gājienā no FL, bet pēc tagadējiem mikrorajoniem mums skola - Hanza, kas atrodas 4 reizes tālāk. Turklāt vēlos, lai tiktu turpināta ģimenes franču valodas tradīcija.
Vēlos savu bērnu audzināt pati !!!!!!! 27.02.2017. 11:04:14
Ieteiktu kompensāciju, kas pienākas privātā bērnudārza līdzfinansējumam, izmaksāt vecākam, kurš bērnu audzina mājas, kā tas ir, piemēram, Somijā.
Drīzāk tad jau sagaidīs vietu bērnudārzā nekā tiesāšanās beigas. :)

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
5-5=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.