Lietotājvārds
Parole
Par skolu mājaslapām - nesaprotu, kāpēc to nevar darīt skolēnu padome vai pašpārvalde? Katrā skolā ir skolotājs, kurš par padomes vadīšanu (interešu izglītība) saņem kaut kādu naudiņu. Tas piemērs ar TWITTER Rīgas 6.vsk. ir ļoti ļoti pārliecinošs!
Nu bet protams, tā taču ir lielākajā daļā skolu - skolu mājaslapas tiek knapi uzturētas pie dzīvības, jo nav jau, kurš ik pārdienas ko jaunu ieliktu. Nav līdzekļu, lai to nodrošinātu. Es par to pārāk nesatruacos.
Diemžēl arī manu meitu direktore nesaprot, ka skolas mājas lapa nav tikai ķeksītis atskaitē, tukša formalitāte. Kad vecāku sapulcē ieteicām paskatīties, kā Rīgas 6.vidusskola regulāri twitterē par izmaiņām stundu sarakstā u.c. aktualitātēm, saņēmām atbildi, ka skolā nav tādas štata vietas.
Šogad apbalvošana bija tiešām interesanta, sākot jau ar Briedi. :) Skaists pasākums!
Par Pokšāni 27.12.2016. 10:18:22
Riebiņu vidusskolas savā mājaslapā ielikusi vien vienu skopu teikumu, ka pedagoģe ieguvusi balvu. Varēja jau pastāstīt vairāk - gan par pašu skolotāju, gan viņas sporta stundām, būtu interesanti.
Sveiciens Mārītei! :) Skola var priecāties un lepoties.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8-5=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.