Lietotājvārds
Parole
Sapnis vasaras naktī 29.07.2015. 19:21:20
Cerība - muļķu vienīgais mierinājums ...
Vai kas no šīs sarunas mainīsies? Nekas. Mārīte pačivinās cik nākotne forši izskatās, Raimonds to "norīs kā ogu", un novēlēs "tā turpināt"
Kas ceļ profesijas prestižu, ja ne, konkurētspējīga alga? Cik es saprotu ,Valsts prezidents nevar ietekmēt saeimu ,bet var ieteikt , lai sāk skolotājiem maksāt vismaz vidējo, nevis minimālo. 70%skolotāju saņem minimālo un mazāk. Bet pa priekšu ir jānovāc -jāpārliecina finanšu ministrs! Atlikšana uz septembri 2016g. -slikti skan , jo tad būs 26 gads reize , kā muļķo skolotājus.!!! PREZIDENTS KRĀJ TIKAI REITINGA PUNKTUS !
Nu lūk tā, skolotāji, lai jums lieku reizi profilaktiski atgādinātu par jauno ļauno bubuli, atvainojos, algu modeli atnāks Raimondonkulis un ar Mārītes tanti jums dzirdot tā skaļi par viņu parunās. Taču nedomājiet, ka šīs sarunas bubuli aizdzīs prom. Turpat pagultē jums par biedinājumu bubulis t.i. algu modelis joprojām tup un viņa ļaunajām, sarkanajām acīm gailot klusi ņurd. Tā ka nedariet nekādas blēņas un pat nemēģiniet prasīt to ko sākumā bijāt gribējuši, citādi bubulis izlīdīs un tad jums neviens vairs nevarēs palīdzēt. Un vēl ņemiet vērā to, ka bubulis nāks vismaz divas reizes - un pirmā reize būs sāpīgāka tiem, kam no jums šobrīd ir visvairāk visādu mantiņu, konfekšu un niķu kabatā. Pēc tam, to visu jums atņēmis, un niķus sāpīgā veidā izdzinis bubulis atgriezīses pagultē lai turpinātu jūs biedēt un disciplinēt. Tā, ka nedariet muļķības, neprasiet neko, nemēģiniet apvienoties pret lielajiem onkuļiem un tantēm, dzīvojiet cik klusi un mierīgi vien variet... P.S.: bubuli sevišķi uzbudina vārdiņš "streiks". Baidieties!
Ir jāceļ skolotāju profesijas prestižs - iespējams, šobrīd tas ir svarīgāk par algu reformu
Ja prioritāte ir valsts aizsardzība (2% no IKP), tad daudz kas var palikt pārrunu līmenī...
Cerība uz prezidentu. Pagaidām vēl ir.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8+5=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.