Lietotājvārds
Parole
mans komentārs!! 13.05.2015. 20:40:18
Kur Latvijā ir iestāde,kur var vērsties skolotājs, ja iet runa par skolēna vardarbību pret skolotāju klases priekšā?Un saņemt atbalstu!KAD SKOLAS TIKS APRĪKOTAS AR NOVĒROŠANAS KAMERĀM?Lai būtu visā skaidrība,lai skolēni un vecāki vienreiz beigtu cūkot skolotāju.
NVA darbinieki visās labajās vakancēs papriekšu sagrūž savus un draugu bērnus. Jau sen zināms un pārbaudīts. Janav pazīšanos,nav darba...
Kas tad visi darbi jau izķerti? Es gribēju iet strādāt vasarā bet tad laikam izskatās ka nevarēšu. Un kur laimes tagad Dāniju naudu. Pilnīgs murgs:'(
kaut kādi "otkati", jo mans bērns pieteicās viens no pirmajiem, mums uz 4 tāds iztikas minimums kāds uz 1 pienākas, bet bērnu nepaņēma ne ķirsona Lido, ne par sanitāru slimnīcā. FUFELIS SAVĒJIEM!
Ar katras pašvaldības atļauju, sadarbībā ar skolu var strādāt no 13 g.v. Katrai skolai laicīgi ir zināms noteikts skolēnu skaits, kas var strādāt t.sk.maznodrošinātu vecāku bērni.
Un kur lai dodas 13.g.v darbigs jaunietis ?
A ko normālu darbu nav
Mīļie cilvēki neticiet šim visam. Pagājušo gadu piedalījos šajā projektā un man bija jāizpilda elektroniski dažas anketas, lai noskaidrotu, ko es vēlos utml. Bet nonākot NVA viņi pasaka, ka piedāvā darbu tikai uz LAUKA. Un interesanti tad kāpēc visas šīs aptaujas bija nepieciešamas? Un ko viņi te reklamējas?
Lieliska iespēja skolēniem!
Nu, nu. Kas meklē, tas atrod. :)
Lai uzņēmumu pamanītu, nepietiks vien ar reģistrēšanos NVA. Pārsvarā tomēr jaunieši tomēr šādus sludinājumus pamana soc.tīklos, feisbukā utt.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.