Lietotājvārds
Parole
Nevienam nav vajadzī..ga LIELA skolotāju alga
SEB klients 27.05.2015. 23:19:43
Man neviens nejautāja, kaut arī man ir veseli 5 bērni. Pats jautājums jau neloģisks. Katram jāizvēlas pašam, ko viņš grib un var darīt! Vecākiem ir tiesības tikai iepazīstināt ar iespējām un palīdzēt meklēt un izvēlēties to, kas ir piemērotāks bērnam.
Tādi gribētāji ir redzēti un dzirdēti. Varbūt bez jums arī bērni tādi kļūtu?
Nu ja reiz vecāki tā vēlas ....., tad 60% no tiem 40 % bez pretenzijām varēs strādāt par pataloanatomiem. Būs gan dakteri, gan klienti nesūdzēsies....
Apbrīnojami, kā visiem patīk sevi žēlot un itin neko nedarīt lietas labā! Es arī dzīvoju Padomju laikos, viegli nebija, bet ja grib dzīvot labāk-"grozies"! Varbūt jāizvēlas cita profesija! Diemžēl! Uzdodiet katrs sev jautājumu- ko esmu izdarījis prieks tā, lai kaut kas mainītos?
O, 500 respondentu! Tad nu gan objektīva aptauja...
40% vecāku grib, lai viņu bērni kļūst par ārstiem, bet kad skolās daudz ir jāmācās, tad ...% no viņiem raksta naidīgus komentārus eklasē par to, ka viņu bērniņi ir pārstrādājušies! Vai skrien uz skolu, izglītības pārvaldi un citām svarīgām iestādēm, sūdzēdamies par skolotājiem. Nez, kur šī aptauja ir veikta? Starp Rīgas elitāro skolu skolēnu vecākiem?
Gribēt var daudz ko ! 27.05.2015. 14:28:07
Bet ne dabūt!!! Cik dzīves nav izbojātas bērniem, dēļ stulbām vecāku iegribām !
skolotājs eksaktais 27.05.2015. 14:00:51
Tāds uzstādījums ir kopš "paša sākuma". Un zināt kāpēc? Varu pastāstīt, laiks šodien ir, skolā sporta pasākums, kur man, paldies Dievam, aktīva dalība nav paredzēta. Tātad... Mans tēvs un māte arī bija skolotāji visus drūmos PSRS laikus, mācīja vairākas paaudzes mūsu pilsētiņā. Kad pienāca atmoda, abi tikko bija aizgājuši pensijā, naudas bija ļoti maz, jo kā nogrieza pensijas, tas visiem zināms. Tomēr viņi nesūrojās, jo bija pārliecināti, ka dažus gadus būs grūtāk, tad viss ies uz augšu. Es ap to laiku uzsāku savas darba gaitas skolā, saņemot ap 35 -40 latiem mēnesī uz rokas. Biju tikko nodibinājis ģimeni, piedzima vecākā meita. Mana dzīvesbiedre arī izrādījās, ka ir jaunā skolotāja. Vārdu sakot, vecāki no savas nabagu pensijas palīdzēja arī mums, man vēl tagad ir kauns par to. Es ļoti labi atceros, ka mūsu ģimene daudzus mēnešus pārtika tikai no kartupeļiem, es labi atceros, ka veselu gadu iztiku ar vienām kurpēm, es labi atceros, ka mana sieva nevarēja kopā ar vecākām kolēģēm braukt uz teātri, jo naudu vajadzēja bērna putrām. Un vēl es labi atceros, ka mans tēvs, guļot uz nāves gultas 1995. gadā, smaidot teica - Tagad jau drīz Latvija ies uz augšu. Un labi, ka viņš aizmiga ar tādu pārliecību, tas ir labi. Tāpēc mans uzstādījums ir tāds.
Latviešiem ĻOTI patīk žēloties un gaidīt, ka visu atnesīs uz "paplātes".. un runāt, runāt, runāt....Esiet mazliet aktīvāki, uzņematies iniciatīvu !Dariet, nevis runājiet! Nožēlojami, ka mediķi mācās Latvijā, bet strādā ārzemēs. Un ja ir tāds uzstādījums no pašā sākuma, tad vēl ļaunāk...
skolotājs eksaktais 27.05.2015. 12:40:43
Es arī vēlos, lai mans dēls kļūst ārsts ĀRZEMĒS! P.S. Viņš jaustudē 2. kursā RSU.
katrs domā no sava zvanu torņa 27.05.2015. 11:57:51
Citi vecāki grib, lai bērni kļūst par ārstiem, jo vēlas būt pasargāti (no medicīniskā viedokļa) vecumdienās!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6-6=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.