Lietotājvārds
Parole
ACCENTURE SAGRIBĒJĀS TIRGŪ IELĪST!
Aha, kārtējais skandināvu IT pakalpojumu pārdevējs "piedalīsies diskusijā". -- Da viņš vienkārši pārdod ideju iegādāties skolās vairāk tehnikas un pakalpojumus no viņa firmas. Tikai kautkādas IZM žubes - vai nu dumjas vai nopirktas. Tagad visiem mēģinās iestāstīt, ka LV trūkst IT speciālistu, tapēc skolās katru dienu 6x vajadzīga informātika. Uz īpašiem datoriem, protams DDD.
Informātikas eksāmens 29.03.2016. 17:37:00
ir izvēles un iestājoties nav obligāti nepieciešamas, tāpēc nav jāpārpūlas...
atkal auzas 29.03.2016. 16:59:48
IT speciālistu deficīts? Kas par muļķībām! Mums ir viņu pārprodukcija!
Gribas kādam pajautāt: "Kas lobē IT intereses Izglītības un zinātnes ministrijā?" Apbrīnojams ir pretstats starp šo tehnoloģiju patērētājiem un tiem, kam tās var kļūt par darbu un pat dzīves mērķi. Viņi protams būs klajā mazākumā. Un viņiem , starp citu, nekādu īpašu IT mācību priekšmetu nevajag, jo viņi tāpat zina, kas un kā jādara. . Arī patērētājiem šādu mācību priekšmetu nevajag , jo viņi tam neredz nekādu jēgu. Kāpēc tad tāda riteņu pedāļu mīšana IZM kabinetos?
IT studenti otrajā kursā pamet studijas un sāk strādāt, vēl pēc laika aizbrauc uz zemēm, kurās maksā vairāk un augsti vērtē iegūto pieredzi... Nebūs pie mums speciālistu nevienā jomā kamēr nesāks normāli maksāt!
kaapeec nav sadaliijuma? 29.03.2016. 10:37:40
Kaapeec man galva jaapiebaazh obligaati ar IT, ja mani piem.saista geograafija??? Lai pastiprinaati apmaaca tos, kuri savu dziivi saistiis ar aatieciigo specialitaati...vidusskolaa tas izfiltreejas, kam un kas labaak padodas...interesee...aizrauj...kaa var nesaprast, ka ar varu uzspiestie eksaameni neko neatrisina...tikai pasliiktina, jo, lai iestaatos sevis izveeleetajaa augstskolaa, personiigi es iecikleejos uz tiem priekshmetiem, kuru atziimes tiks nemtas veeraa, iestaajoties manis izveeleetajaa fakultaatee. Nav visiem jaabuut IT spechukiem. NAV !!!
Kur tad mums netruukst to speciaalistu...it visur...jo skolaa visi prieksmeti jaamaacaas pastiprinaati vienaadi...un uz to, ka kaadam tiesaam interesee attieciigais prieksmets, ar tiem neviens nestraadaa ...jo mums LV katrs prieksmets ir tas galvenais un Dieva vietaa...tad nu arii negaidiet, ka izfiltreesies speciaalist. Latvija bija, ir un paliks pakal...aaa ar savi tupo izglitiibas sisteemu.
"Nu, kā kurā skolā, pieņemu... 1.ģimnāzijā droši vien situācija ir mazliet cita, " - tas pašsaprotami. Bet tas jau nekā nemaina,vienmēr ir izņēmumi. Taču lielajā bildē informātikai ir pavērna loma, tā netiek uztverta tik nozīmīgi kā citi tehniskie priekšmeti, ģeometrija, algebra u.c. Tas ir skolu uzdevums vispirms.
Nu, kā kurā skolā, pieņemu... 1.ģimnāzijā droši vien situācija ir mazliet cita.
Kaut kā jauniešu neuztver to informātaiku nopietni! Šogad informātikas skolotājas dēla klasi mēģina pierunāt kārtot informātikas eksāmenu, viņš ļoti labi prot sagatavot. Bet nevam tas nešķiet īsti saistoši.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1+7=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.