Lietotājvārds
Parole
No kurienes izzīdi savu vienīgo patiesību?
Vecāki paši vainīgi, ja pieļauj to, ka viņu bērns iesaistās šajās spēlēs. uzmanības deficīts
Tā kaut kā. 01.03.2017. 10:28:26
Runa jau nav tikai par izglītības sistēmu, kurai "ir vienalga kà jûtas skolotàji, kà jûtas bèrni, kà jûtas vecáki". Vai nelaimīgiem vecākiem var būt laimīgi bērni? Vai vecākiem, kuri dienu no dienas atbildīgi strādā, rūpējas par bērniem un kuriem tomēr vienīgais atskaites punkts ir minimālā alga, pārtika, lietotu apģērbu veikals, var būt dzīvespriecīgi un motivēti bērni? Cilvēks ar niku Skolnieciņš pēc katras tēmas atstāj sāpju pilnus komentārus... Un, ak vai, kā gribētos ticēt optimismam: Nākotnē es nedzīvošu ar 117€ mēnesī!! Vai nav tā, ka daļa sabiedrības ir spiesti dzīvot, kā tas piederas tikai dzīvnieku pasaulē - laiž zemītē bērnus, meklē (pelna) pārtiku, apģērbu. Nekam citam jau nesanāk. Un labi, ka ir apziņa: dzīvoju un strādāju bērna dēļ. Es zinu, kā jūtas mani bērni. Bet kuru tas interesē? Interese tikai tik liela, cik pakratīt ar pirkstu, ka tā vai šā nedrīkst. Labi justies ir talants!
Pat ziņās vakar bija sižets, ka populārs nav vien zilais valis, bet arī citas izaicināšanas "spēles" - vecākiem ir jārunā un jāinteresējas! lnt stāstīja par to, ka iedegoties zaļajai gaismai satiksmē, esot jāskrien pāri ielai! :/// Nevar visu palaist pašplūsmā un izlikties, ka problēmu nav, ar mau bērnu nekas tāds nebūs. Nē! Mēs nedzīvojam vairs PSRS, kad visu noklusēja un izlikās, ka problēmu nav Tā ir sliktākā iespējāmā audzināšanas metode. Ir jārunā par visu, tikai tā var risināt lietas, nevis pieverot acis.
No sirds ceru, ka jums ar to nenāksies saskarties. :/
vai šis viss nav uzpūsts no gaisa??? pasakiet vai piesakieties kaut viens kurš ar to zilo vali tiešām ir saskāries?
Mazliet bail, ka... ne jau pašpārliecinātības trūkums, ne jau kāda pazemojuma vai pāridarījuma sajūta liek domāt par šādu "apliecināšanos". Tā ir visatļautības un "man pienākas" sekas, egoistisks "es jums ieriebšu". Vecāki nenopirka kāroto gadžetu, sarāja par nemācīšanos - nu tad ieriebšu. Aizņemtiem un atbildīgiem bērniem tādas kaites nedraud. Tās ir tiem, kuriem sen jau vajadzētu būt psihologu un sociālo dienestu uzraudzībā.
zilais valis to spēlē tikai ar uzmanības trukumu
Liekas, ka latviešu valodas skolotàji nav pietiekami noslogoti, ja jau komentus labo :) Kuram interesè kà jûtas bèrni? Vecákiem. Bet ko vini ar to var darît? Neko, iemàcît tikai pielàgoties un izdzîvot. Izglîtîbas sistèmai ir vienalga kà jûtas skolotàji, kà jûtas bèrni, kà jûtas vecáki. Isglîtîbas sistèma gri augstus rezultàtus, bet augstus rezultàtus paaigstinot prasîbas nekad nevar iegūt. Tā ir otrās klases matemātika. Cik kilometrus jūs varat noiet sundā? Cik noskriet stundā? Cik nobraukt ar mašīnu, ar vilcienu, ar lidmašīnu. Un ar raķeti? Gribat ar raķeti? Tātad jārēķinās, ka izdevumi būs lieli, bet realitātē tas nav iespējams, rezultāts varbūt letāla katastrofa.
Labi?
Vilibalds - Solvitai 28.02.2017. 11:41 28.02.2017. 19:17:40
Ir jau arī vēl trešā lieta. Bērni tiek "nozombēti" ar vardarbības, visatļautības, seksa un nepieklājības slavinājumiem televīzijā, internetā, sociālajos tīklos.
Patiesība kož acīs! 28.02.2017. 18:57:40
Lūdzu rakstīt bez kļūdām!
Liepaajnieciite ???? 28.02.2017. 18:52:29
Ko jūs varat par drukas kļūdām piekasīties ? :oo
Vecāki! Runājiet ar bērniem!!!
Principā jau pie vainas ir divas lietas, lai bērni kaut ko tādu būtu spējīgi darīt. Pirmkārt, tā ir nepašpārliecinātība, neiederēšanās. Bērns nespēj iekļauties "bariņā" un ar to nejūtas mierā, sāk justies kā neveiksminieks. tādēļ meklē veidus, jebkādus!, kā tikt pieņemtam un tādējādi justies pārliecinātam par sevi. Tad nu visādi, pat drausmīgākie veidi netiek smādēti, lai sevi pierādītu. Otrs faktors - pārāk daudz brīvā laika. Smadzenes netiek nodarbinātas. J abūtu gan daudz pulciņu vai kāds brīvā laika sporta nodarbe, arī tad neatliktu vietas domām par tādām muļķībām.
Smaida @pelmenis @Puķe 28.02.2017. 11:37:07
Haha, tiešām. :)) Pelmenis izgāzās.
Puķe - pelmenis 28.02.2017. 11:31:08
Un teikums ir rosinājuma teikums.Tātad beigās jāliek izsaukuma zīme.
Smaida @pelmenis 28.02.2017. 11:19:18
*Lūdzu, komats. :D Haha. Ak, šie anonīmie komentētāji.
Lūdzu rakstiet bez kļūdām. :))))))))))))))))
Labi, ka drošības iestādes pievērsušās jautājumam. Bet vecākiem ieteiktu izlasīt visu rakstu - pat, ja LV - atšķirība no Krievijas gadījuma - spēli neierosina trešās personas, tomēr jaunieši paši ar interesi arī pie mums šajās sarakstēs par un ap spēli iesiastās. Vecākiem tāpat jābūt modriem un jāinteresējas, ko dara pie telefoniem un internetā.
Bērni, domājiet ar galvu - un ilgtermiņā!! Nevis sekojiet bara instinktam.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8+8=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.