Lietotājvārds
Parole
RPIVA skandalē no pirmās pastāvēšanas dienas. Tādi skaļi, pat rupji taisnības meklētāji ienāk arī skolā.
Skolā nevar strādāt ikviens, kurš izpildījis augstskolas prasības (vienaalga, vai tā ir LU PPMF vai RPIVA) un izlaidumā nobildējies studentu grupas kopbildē.
Diemžēl Latvijas ziņas nebija teikts ne vārda par piketi ( valdībai neērta informācija). Tikai PBK par to ziņoja.
skolotājs skolā 28g 01.03.2017. 10:04:10
Man patīk tās jaunās skolotājas,kas skolā man iet garām šņākdamas nesveicinot ,saraksta sūdzības un tad aiziet kārtējā dekrētā.Bet es palieku necieņas sagrauts un cīnos ar sekām.
skolotājs skolā 28g 01.03.2017. 09:56:33
Domāju par skolas vadītāju var būt tikai skolotājs ,kas ilgstoši nostrādājis par skolotāju un saprot ,kas ir cieņa pret skolotāju,un jūt laikmeta elpu.Lūk tādus cilvēkus varētu aizsūtīt uz kādiem kursiem skolvadības jautājumos.Augstskola nav vajadzīga.
Cik var grabēt! Ir Latvijā augstskolu par daudz un āmen! Un visādas PLIVAS, RIVAS ir jāslēdz.
Skolnieciņš 28.02.2017. 16:55:26
Ceriet vien, naivie un lētticīgie, ka Šadursķis pats aizies pirms termiņa beigām!!! Hi, hi, hi... Tur algas ir labas un milzīgas, tāpēc K.Šadursķis valsts sili nepametīs!!! © Skolnieciņš 1999-bezgalība ¦~{
Atbilde Faktam!Cien.Fakt,Jūs domājat,ka LU kvalitatīvi gatavo skolotājus?Ha-ha!Palīdzēju vienai studentei rakstīt bakalauru,šausmas.Pasniedzēji tik slinki,ka konsultē tikai ar datora palīdzību.Arī attieksme pret studentiem ir vīzdegunīga.Labāk papētiet,kas notiek mācību procesā ar zīmēšanas skolotājiem.Atbalsta visādus murgus,bet ne kvalitatīvus darbus.LU studiju programmas ne visas ir kvalitatīvas!!!!Ar LU grib norakt RPIVA',tāpēc,ka RPIVA rada veselīgu konkurenci.Ja LU ir problēmas ar finansēm,tad lai pati reorganizējas un optimizējas,bet ne uz citu rēķina.Pietiek ākstīties!
Tā ir tīra bezkaunība,ko iecerējusi IZM ar ministru K.Šadurski priekšgalā.RPIVA veiksmīgi strādā arvien uzlabojot savas programma,vadoties no studentu pieprasījuma.Jau ir likvidētas daudzas vispārizglītojošās skolas,apvienotas profesionālas skolas,bet kāds ir devums?Nekāds.Lauku bērni joprojām mocās ar transportu,lai tiktu uz skolu.Vecākiem arī izveidojas sarežģītas situācijas,jo ne visi sava darba dēļ var izvadāt savus bērnus.Un kā ar bērnu drošību? Vai kāds no tiem valdības gudriniekiem ir par to padomājis?Viņu bērni taču mācās ārzemēs.Viņiem nav problēmu.Augstskolas domātas studentiem nevis valdības līdzekļu ekonomijai.Lai ekonomē savas algas!Tāpēc jaunieši jau brauc projām,jo redz kāda ir valdības attieksme.Jau tagad trūkst profesionālu cilvēku,kuriem godīgums ir pirmajā vietā.Nedrīkst pieļaut IZM un tās ministra patvaļu.Nav vecie laiki,kur pa klusam realizēja savas lietas.Jāaizstāv RPIVA visiem kopā!
LU un LU PPMF ir 2 atšķirīgas lietas. Tāpat kā RPIVA Rīgā un filiālēs
RPIVA un LU sagatavo skolotājus vienādā līmenī, diemžēl. RPIVA uzsvars uz kā spēcīgo augstskolu ir vienkārši smieklīgs.
RPIVA ļoti labi sagatavo skolotājus. Pati tagad tur mācos. Piemēram, esmu dzirdējusi no LU studentiem, ka tur slikti sagatavo skolotājus! Viedokļi ir dažādi. Loģiski, ka skolotāji un studenti aizstāvēs savu skolu! Tur nav nekāda sakara ar ētikas lietām, bet ar cieņu pret savu augstskolu!
Ja godīgi, skumji paliek, skatoties, kā mūsu valstī tiek izčakarētas idejiski labas domas kā izglītības sistēmas reorganizācija...un tad vēl brīnās, kāpēc cilvēki brauc mācīties uz sakārtotākām valstīm!
Eksperts esi vai grābsties minējumos? Nekur neesmu dzirdējusi, ka tieši RPIVAs skolotāji ir tie sliktākie.
Galīgi saspiedušies tie RPIVA !!!! Nav tajā skolā kvalitātes un nebūs, un ja kādam šaubas, lai palūkojās uz RPIVAs sagatavotajiem skolotājiem, kuri tagad strādā skolās. Šermuļi metas!!!
Pilnīgi piekrītu. Skolotājiem nepiestāv "baurošana", jo viņi nav bauri. Bet viņiem piestāv klusēšana un pacietība, jo patiesībā viņi ne ēd, ne degunu šnauc, ne uz tualeti iet, jo vispār nav cilvēki, bet skolotāji...
Pastāstiet, kurām profesijām piestāv baurošana protestu laikā?
Cerams, ka pikets būs bez svilpšanas, aurošanas! Vai šāds protesta veids piestāv skolotājiem? Šī profesija prasa ievērot uzvedības etiķeti sabiedrībā, nevar bļaustīties kā slaucējas kolhoza fermā. Vai to nevarētu kārtot rektori, dekāni, katedru vadītāji, studentu pārstāvji, ministrs pie sarunu galda?
Cerams, ka šoreiz tomēr izraisīs plašāku rezonansi nekā ritmikas skolotāju protests.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8-4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.