Lietotājvārds
Parole
Smaids @Smilga 08.03.2017. 13:08:18
Ko tad nāc un komentē? Phe. Nelasa, nezina, viss riebjas, bet izrādās - nāk vien e-klasē, lasa rakstus un vēl komentē.... ha!
Par ko jākaunas,prātā nenāk,ja no bērniem kaut ko vairāk uzzinu,nekā no eklases.Nav šī tēma ar lieliem burtiem aktualitātēs pamanīta. Cik e klase ieskatos,tik aktuālākais ir,ka acu priekšā zib reklāmas,kuras uz izglītību nemaz neattiecas. Un e klasi vispār nelietotu,ja būtu izvēle un to skolas neuzspiestu ar varu.Slavina e vidi,bet to kas notiek jauniešu prātos ,pat nenojauš.
Ingrīda @Smigla 07.03.2017. 17:49:21
Ko lūdzu?? es par šo arī uzzināju e-klasē!! kā tad varētu neklusiņām portālā pieminēt, pastāstiet!! tak vairākas reizes jau ziņots aktualitātēs!! Domājiet, ko vainot! Tak ne jau par to, ka informē! JA neko neteiktu, tad saprastu... bet šāda kritika nevietā, kaunieties.
Jā ,un te eklasē arī tik tā klusi pieminēts..bet vajadzētu zvanīt trauksmes zvanu! Skolā un vecāki ne pusi nezina,ko jaunatne dara...
Par šīm trakajām spēlēm uzzināju no saviem bērniem,ka citi klasesbiedri spēlējot naktīs.un tas jau bija pirms vairākām nedēļām! Nedomāju,ka skolotāji pirmie pamanīs,vai kaut kādi sociālie vai psihologi.Bērni nav dumji,viens otru nenosūdzēs...tik cik tādi,kā manējie- mājās pastāsta. Mājās cilvēcīgi pārrunājām,ko tas var nozīmēt, un manējie protams tādas stulbības 100. % nespēlēs.
Piekrītu Ingai, ka skolotājiem ir vislielākās iespējas kaut ko sadzirdēt, arī saskatīt problēmas esamību, jo mājās bērnam visbiežāk nemaz nav ar ko runāt par to spēli, jo vecāki ir pārāk aizņemti ar savu personīgo problēmu risināšanu (darbs vai atkarības).
Skolnieciņš 02.03.2017. 06:40:15
Ko jūs uztraucieties par bērniem? To taču ir daudz.... Dabīgā atlase... Nu,un? Mani līdz pašnāvībai nevar novest, jo man ir sava ideoloģija, naids un skaudība! Esmu Skolnieciņš jeb jaunietis, kas nāk no nabagiem... Latvijā ir bomži! Kāpēc tos mēs neglābjam? Viņi arī ar latvieši! Vai tad Barikādēs bija bomži? Vai tad Baltijas ceļā bija bomži? Tauta, kas ar jums noticis? Kur pazudis brālīgums un vienotība, un vienlīdzība??? Nāves spēle jūs baida? Tad padzīvojiet no pirmās klases kā es, tad sapratīsiet Skolnieciņš. Lai trūcīgā statuss jums palīdz! Nabadzība!!! Cieņā, Tavs Skolnieciņš © Skolnoeciņš 1999-bezgalība ¦~{
skolotāja X 01.03.2017. 18:14:42
Ja bērns ģimenē jūtas droši un ir mīlēts, tad viņam neradīsies vēlmē spēlēt izaicinošas spēles.
Arta @Tince 01.03.2017. 13:20:52
KO var muļķības runāt?! Skaidrs, ka ir jārunā par to! Domāt vajag vairāk un runāt ar bērniem, nevis visu zem tepiķa slaucīt.
Kursus vecākiem!!!Izglītosim viņus arī.
Skolotāja. 01.03.2017. 12:56:41
Kad beidzot izglītos vecākus??? Visa atbildība atkal skolai.
Par šādām ''spēlītēm'' īstenībā jāinformē psihiatrs un policija, nevis avīzes, lai celtu traci un īstenībā reklamētu nenormālu uzvedību.
Sintija @pieaugušajiem 01.03.2017. 12:48:17
Nu jau... kāds sakars ar problēmu? Nesienieties kāt smukām skolotājām! Tur nav sakara ar bērnu bezdarbību un vecāku nevērību.
pieaugušajiem 01.03.2017. 12:28:58
un smukajām skolotājām mazāk vajadzētu ekshibicionēties sociālajos tīklos, varbūt bērni mazāk māžotos pakaļ
Skolotāji jau tad dzird, bet ja bērns vecākam traucē, ja telefons un spēles ir svarīgākas, tad būs visādas novirzes no normas un skola BŪS BEZSPĒCĪGA, jo tā ir saskarsmes problēma.
Pat ziņās vakar bija sižets, ka populārs ir dažādas izaicināšanas "spēles" - vecākiem ir jārunā un jāinteresējas! lnt stāstīja par rakstā minēto Ušakova gadījumu! Nevar 'vecāki visu palaist pašplūsmā un izlikties, ka problēmu nav, ar mau bērnu nekas tāds nebūs. Nē! Mēs nedzīvojam vairs PSRS, kad visu noklusēja un izlikās, ka problēmu nav Tā ir sliktākā iespējāmā audzināšanas metode. Ir jārunā par visu, tikai tā var risināt lietas, nevis pieverot acis. Jāsāk runāt mājās, jāturpina medijos un visur citur. To sauc par awarness. Citādāk izliekoties, ka problēmas nav, tā var tikai un vienīgi samilzt un kļūt neglītāka.
Protams, pirmie, kam kādas pazīmes jāievēro ir vecāki, bet būtu labi, ja arī pedagogi turētu acis un ausis vaļā - tieši tā nesen tika vērsta uzmanība problēmai Latgalē, kad skolotāja dzirdēja, ka par to runā klases zēni. Un viņa nepaslinkoja, bet vērsās pie vietējās avīzes, ja nemaldos, kas tālāk jau varēja sazināties ar citām instancēm un rīkoties. Tā varbūt tika novērsta lielāka problēma... Tā ka liels, liels paldies vērīgiem pedaogiem.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.