Lietotājvārds
Parole
Absurda kalngals. Latvijā eksāmeniem jābūt latviešu valodā. Tā vienīgā ir valsts valoda. Ārstam jau nu nav jāzina visas svešvalodas. Krievu valoda pat nav ES oficiālā valoda.
Nē, ārstiem pietiek zināt tikai vienu - krievu valodu, pat latviešu nevajag, jo krieviski taču saprot visi! [ Tā uzskatīja pirms 50 gadiem]. Protams, melnais humors.
varētu padomāt. 31.07.2015. 09:40:43
ka , ja es-latviete guļu ārzemēs slimnīcā, tad tagad visiem pēkšņi ar mani jārunā latviski! Absurds. Katrā valstī ir sava valsts valoda! Punkts! To visu risina savādāk, un ne jau nu ārstiem būs tagad jāpārzina visas pasaules valodas!
Nu kur atkal problēma??? Jebkurā normālā valstī nodrošina tulku! Tikai ne mums , protams - nabagmājā! Pati esmu bijusi ārzemēs slimnīcā, nezinu ne angļu, ne vācu val. tādā līmenī, lai nesaputrotos, jo lieta tomēr specifiska, kas skar veselību. Elementāri - man atrada vismaz tulku, kurš pārzināja krievu valodu un viss bija kārtībā.
Bet ja izlozētais pacients būs ķīnietis, ko tad?
Kādā sakarā? Ļoti vājas zināšanas, laikam zem akmens dzīvojiet. Latvijā ārsta nav jāzina krievu valoda. Vēl nesen viena ģimenes ārste par šo plaši iestājās, visos medijos izskanēja.
arī krievu valoda ārstam jāzina perfekti!
Vai tiešām Banānu republika? 30.07.2015. 13:03:00
Tas noteikti nav normāli, ka studenti nevar nokārtot eksāmenu, tādēļ, ka nezina svešvalodu (ja vien tas nav pašas svešvalodas eksāmens). Vai varētu rasties situācija, ka Amerikā ārsti nevar nokārtot eksāmenu, jo nerunā turku valodā? :) Diez, vai. un tā arī nevajadzētu būt.
Kāda valsts valoda? 30.07.2015. 11:35:37
Kur skatās tiesībsargs??

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.