Lietotājvārds
Parole
Taču vienkārši dodiet visās reizēs burkānus!! Es eju 7.klasē un ja paliek pāri burkāni tad es vienmēr piesakos lai man iedod! Lūdzu dodiet vairāk burkānu!
Tie "asorti" bija pieejami tikai uz papīra. Nekas tāds dzīvē nav ticis novērots. Trusītim "interesanti palasīties", ka grāmatā viņš nosaukts par Vilku.
:D :D Komentētājam gfgg - es stipri šaubos, ka tas ir nogriezts ķirbja gabals, kurš var saspiesties somā un suloties :D :D Tās noteikti ir ķirbju sukādes, žāvēti ķirbji!
Interesanti cik skolās ir bijis dārzeņu asorti? vai lielogu dzērvenes? Mums kā pierīgas turīga novada visdusskolai ir bijuši tikai poļu āboli un burkāni,- stipri šaubos ka tie ir bioloģiski audzēti :)))
kā var kaut ko tik stulbu izdomāt!? lieciet tos ķirbjus zupās, putrās un citur nevis skolēna paciņā. jau tā tie āboli reizēm somā saspiesti, kas notiks ar mitru ķirbi? un kā viņi to grauzīs, būs tāds apkaltis, savītis un putrā starp grāmatām. Kā nekā tas viss tiek ielikts papīra maisiņā. un labāk tiešām ieliktu ne tikai ābolus, bet dzērvenes, puķukāpostu un vairāk burkānu.
kā var kaut ko tik stulbu izdomāt!? lieciet tos ķirbjus zupās, putrās un citur nevis skolēna paciņā. jau tā tie āboli reizēm somā saspiesti, kas notiks ar mitru ķirbi? un kā viņi to grauzīs, būs tāds apkaltis, savītis un putrā starp grāmatām. Kā nekā tas viss tiek ielikts papīra maisiņā.
ķirbjus dot skolu virtuvēm, lai taisa garšīgus biezeņus vai biezzupas....
Skumji skatīties, kā nereti burkānu bumbiņas tiek izmētātas pa skolas gaiteņiem vai kur citur.....Turpretī vidusskolēni lūgtin lūdzās lai iedod kādu paciņu, ja palika pāri, ja kāds nebija skolā.....
Kurš bērns ēdīs ķirbi ? Līdz skolām ķirbis pat nenonāks , jo pārsvarā ir tikai āboli un tikai retu reizi burkāni . Kur nu vēl kāposti , kolrābji un citi dārzeņi . Lētāk ir nopirkt bērniem pa končai , tās vismaz apēdīs , nevis mētāsies kā ābolu sēklas pa skolas gaiteņiem . Tas pats arī ir ar skolas pienu .
Skolotāja un mamma. 09.09.2015. 21:00:45
Mūsu skolā tikai āboli un burkāni. Neatceros nevienu reizi, kad tiktu piedāvāti citi dārzeņi vai augļi. Svaigiem ķirbjiem nav ne vainas. Mājas, vārot ķirbju biezputru, daļu ķirbja sagriežu salmiņos un atstāju virtuvē uz galda. Vakara gaitā bļoda pamazām tukšojas. Noteiki veselīgāk par konfektēm un cepumiņiem. :)
...āboli, bumbieri, lielogu dzērvenes un dārzeņi - kāposti, kolrābji, burkāni, kāļi vai šo produktu asorti... Piedāvājums jau jauks, tikai kāpēc realitātē neko vairāk par āboliem un burkāniem skolēni nesaņem? Kurā skolā ir gan bumbieri, gan dzērvenes, gan kāļi un kolrābji? Ja skolēnam, kuram jau tā ne visai garšo svaigi dārzeņi, n-to gadu ir tikai ābolu un burkānu vienveidība, tad nav brīnums, ka iedotā dārzeņu paciņa tiek izniekota vai izmesta pusapēsta. Ja būtu pieminētā dažādība, arī skolēnu varētu vieglāk iekārdināt ēst veselīgi. Bet solītais ne vienmēr krīt makā (lasi - vēderā).
No visiem nosauktajiem produktiem skolas ēdnīcās esmu redzējis tikai ābolus un retu reizi bumbierus. To nu nekādi nevar nosaukt par dažādību. Šogad arī māju dārzos ir labas ābolu ražas. Pieļauju, ka bērni ābolus būs atēdušies.
Neesmu svaigēdāja, bet ķirbis un kabacis svaigā veidā tīri labi garšo. Nelielās porcijās to ir jāpamēģina, lai uzzinātu - garšo vai nē. Iespējams, ka ar čipsiem un saldumiem notrulinātās garšas kārpiņas nespēs novērtēt svaigos dārzeņus.
novērutājs 09.09.2015. 19:21:14
Ja vel bērni ēstu viņiem izdalītos augļus un dārzeņus,tad būtu pa visam jauki.Lielākā daļa samet tualetes podos vai pa skolas gaiteņiem izmētā,Apkopējas tik savāc un izmet ārā konteineros.
Vai tiešām? 09.09.2015. 18:49:00
Jāņem vērā, ka augļus un dārzeņus dala termiski neapstrādātus. Cik no jums ēd svaigu, neapstrādātu ķirbi? Ir gards,ja?
Varētu arī nedalīt tik daudz dažādu gardumu, bet palielināt vecumu, līdz kuram dala.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8+5=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.