Lietotājvārds
Parole
Valodu skolotāji rullē: iziet kopīgā sociokulturāli komunikatīvajā kontekstā un viņiem beidzot kā pirms pāris gadiem atkal IR pavasara brīvdienas, nevis svešvalodu eksāmeni (padsmitajos martos)! Jo tu esi tā vērta :)
Tikai cik tas maksās vecākiem? Un cik zinu skolā CE angļu valodā ir grūtāks par IELTS eksāmenu. Priekš kam tā mocīt bērnus skolā?
Meitai jau pie30. Savulaik viņa labi nokārtoja DSD eksāmenu vācu valodā, bija otrs labākais rezultāts savā skolā. Gribēja studēt Ventspilī tulkošanu.Domāju, ka šo eksāmenu pie iestāšanās ņems vērā, nekā!Papildus punktus ieguva tie, kam bija papildus izieti kursi .Palika aiz svītras !Ceru, ka situācija mainīsies !
Tas laikam nozīmē, ka arī DSD tagad varēs skaitīt kā vācu valodas cetrnalizēto eks.
Man gan tas vairs nav aktuāli, bet jaunākais bērns izmantos iespēju. Ja jau ES, tad arī izglītības iespējām jābūt atbilstošām.
Takš sen jau bija laiks.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
5+5=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.