Lietotājvārds
Parole
Ne no visām skolām bērni cenšas aizskriet tūlīt pēc stundu beigām, vai pat vēl agrāk. Zinu arī tādu, kur skolēni tusējas pēc stundām, un nelabprāt iet prom.
Neredzu nekādu ieguvumu. Būtībā, tad jāsamazina arī vecāku darba laiks piektdienās vismaz par pāris stundām - tad vēl varētu bārstīt frāzes "vairāk laika ar bērnu, kopīgi pasākumi utt.". Un ņemot vērā, ka privātā sfērā strādājošie tāpar rukātu, tad būtībā jēgas nav.
Vai kaimiņiem no šī būs cerētais ieguvums - cik salasīju - sekmju uzlabojums? Manuprāt, nē. Manuprāt, ka šo var samērā viegli saskatīt. Tad kādēļ kaimiņu ministrs dara bezjēdzīgu darbu? Tas nu gan nav zināms, jo nedzīvoju tur.
skolotāja no Vidzemes 07.05.2015. 19:43:48
Skolēniem nav problēmu saīsināt mācību laiku katru dienu, jo viena daļa dzīvo pēc principa- ko gribu, to daru !Vislabāk pēc tam atvilkties uz skolu un kliegt pilnā balsī, ka skolotāji neko viņam nav iemācījuši !
mamma : tiem dažiem mīnusu licējiem 07.05.2015. 18:40:28
Tā vien šķiet, ka nekad skolā neesat gājuši. Cik gan ļoti Jūs ienīstat paši savus bērnus un tautiešus! Pretīgi!
No mūsu dienvidu kaimiņiem tādas muļķības gan negaidīju. Ko dod saīsinātas peiktdienas, ja vecākiem tāpat darbs 8 stundas kā jebkurā parastā darba dienā? Daudz vērtīgāks ir brīvais laiks jūnijā, kad daudziem ir iespēja doties uz laukiem, kad vecāki var "izžmiegt" kādu nedēļu atvaļinājumu. Tiem, kuri pieraduši visu brīvo laiku blandīties pa ielām, ir pilnīgi vienalga piektdienā vai jūnijā. Plus samazināt brīvlaiku vasarā nozīmē atņemt iespeju vecakiem pavadīt atvaļinājumu kopa ar berniem, jo visi nevar doties atvaļinājuma vienā laikā.
Par visu padomāts. 07.05.2015. 17:16:03
Ko darīs pirmklasnieki, otrklasnieki, ja stundas beigsies 11 vai 12? Kas viņus mājās pieskatīs? Dators, TV, iela! Ne jau visiem ir pulciņi, treniņi vai aukles. Ne visiem mājās jau ap pusdienlaiku ir pieaugušie.
Kurš ir tas gudrais, kurš iedomājies, ka sekmju līmenis paaugstināsies stiepjot gumiju garāku? Kas stiepis gumiju, tas stieps. Kas mācījies regulāri, tiem arī tagad zināšanās nekādu robu nav. Visu nosaka attieksme, nevis laiks. Tad jau drīzāk lai nīks karstumā tie dīkdieņi, kuri mācību gadā bijuši par slinkiem grāmatu atvērt! Kāpēc sekmīgajiem skolēnien jāsūt bezgaisa telpās?
Tai - Arī LV vajadzētu 10:42 07.05.2015. 14:00:55
Ak burvīgi būtu īsas, patīkamas piektdienas drūmā, tumšā novembra piektdienā, kad slapjdraņķis tāds, ka ārā nezini kā iziet? Vai īsa, brīnišķīga piektdiena drūmā, tumšā februārī, kad ne īsti sniegs, ne lietus bet šķīdonis un vējš, kas no kājām gāž? . . . Cik brīnumainas ainas tu slavē, - kā es ātrāk "gribu" šādas Latvijas piektdienu pēcpusdienas smaržīga vasaras jūnija dienas vietā!
Pilnīgs idiotisms.
Saīsinātas stundas piektdien, manuprāt, ir tukšs laika patēriņš. salīdzinājumam varu minēt tā saucamā krievu laika sestdienu, kad praktiski notika 3-4 stundas, skolā ieradāmies 8.00, bet mājās tikām 12.00-14.00, atkarībā no autobusa k ursēšanas laika. Tā ka puse dienas kaķim zem astes. Varbūt labāk atgriezties pie 45 minūšu ilgas mācību stundas?
Ja mums ko tādu pieļautu, tad mani bērni vnk. neapmeklētu nodarbības jūnijā. Elementāri. Uzrakstītu iesniegumu un viss. Manis pēc varētu likt kaut 1 balli priekšmetos par neapmeklēšanu! Vasara domāta bērniem atpūtai, nometnēm utt..un manējiem bērniem, kā sportistiem ir jau viss piem. saplānots. Nebūtu ne prātā savu un bērnu dzīvi čakarēt dēļ dažiem Idiotiem, kuri no izglītības sistēmas neko nejēdz! Paši nezin, ko vien izgudrot, kā imitēt, ka baigi strādā lietuviešu-savu pilsoņu labā! Smieklīgi! PSRS pamazām atgriežas ar savu diktatūru!
Varbūt uzraksti arī, cik un kādi ir brīvlaiki viņiem???? Ja nevari to, tad labāk nebūtu sācis savus murgus skricelēt...
uz priekšu! 07.05.2015. 11:25:56
Ja padomijā skolēni mācījās 6 dienas (arī sestdienas), tad mēs tagad varētu "izgriezt pogas" leišiem un pāriet uz 4 dienu mācību nedēļu! Un skolotājas veselas 3 dienas varēs piestrādāt blakusdarbā, piemēram, Maximā par kasieri...
Pargudrajam. Nu protams...paris stundas nobumbulesim,sapnojot par to,ka briivdienas jau sakushas un var neko nedariit. Tad nu gan jeega no piektdienas..iet ar domu,ka ai,kas tad te...atseedeeshu un miers....fantastiska logjikz letinjiem! BRAVO !
Nebazies virsu ar saviem austrumiem! Mes dzivojam cita klimata un ar citu skatijumu uz dzivi. Mums neder tas,kas der siltajaas semees,savukaart viniem neder tas,kas der mums. Atver bridzot acis. Musu berni ta jau sauli maz dabuu...
skats uz austrumiem 07.05.2015. 11:08:54
Izraēlā mācību gads ilgst 216 dienas, Dienvidkorejā – 220 dienas, Japānā – 243, bet pasaules līdere ir Ķīna – 251 dienas.
Arī LV vajadzētu 07.05.2015. 10:42:52
Dažas dienas vairāk jūnijā, bet cik ļoti tas visu gadu toties atvieglotu! īsas, patīkamas piektdienas, kas tiktu daļēji asociētas jau ar'brīvdienām. :) Burvīgi!
Nabaga lietuvieši! :(((((( Lai neiedomājas saīsināt pie mums!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
9+5=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.