Lietotājvārds
Parole
"bļaģ" un "atpizģītie"."
O, jā Nil, uzdod!
Vai šis Ušakovs liks pārbaudīt arī to, kādus Kremļa akceptētus mācību materiālus lieto Rīgas krievvalodīgo skolās? Nožēlojamais ciniķis!
Mani šī situācija tiešām satrauc: tas,cik ļoti vidusmēra latvietis ir principiāli nostājies pret Nilu Ušakovu, ir tik ļoti aizmiglojis vecāku un arī dažu pedagogu acis, ka tiek uzskatīts par pilnīgi pieņemamu,ka mācību procesā tiek izmantota dzeja ar rupjiem,ĻOTI RUPJIEM(!!!) lamu vārdiem. Pat ja tie ir uzskatāmi tikai kā izteiksmes līdzeklis,es to neatbalstu, un mani bērni šo dzeju NEANALIZĒTU. Vārds ir un paliek vārds-tas ierakstās cilvēka apziņā un sirdsapziņā.
Nils kā Rīgas pilsētas mēris drīkst, dzejniece, skolotāja un bērni nedrīkst. Un, ja nu viņi no Nila to iemācījušies?
Šoreiz Nilam taisnība. Kategoriski neatbalstu lamuvārdu lietošanu skolās. Ja Seile nevar ieviest kārtību savā lauciņā, tad ir jāiejaucas no malas. Būtu brīnišķīgi, ja Seile daļu no savas algas atdotu Nilam, kas nu darīs Seiles darbu.
man patīk :-) 01.10.2015. 18:16:44
Protams, tagad pārbaudīs katru grāmatiņu lai tikai nabaga bērnu tikums netiktu aizskarts. Ieraudzīs lamu vārdu grāmatā vai bildi ar pliku cilvēku - bērnības trauma uz visu mūžu. Vajag vēl tikai cenzorēt bioloģijas grāmatās dzimumorgānu uzbūvi :-)
varbūt labāk varēja pārbaudīt māčibu materiālu pietiekamību, jo mūsu skolā piemēram ceturtklasniekiem mūziku māca kā studentiem bez mācību grāmatas, ja neesi stundā un slimo, nemaz nav no kā mācīties...
Rīgas mēram ir laiks tulkot dzejoļus, regulēt izglītības saturu, čivināt facebooka un twitteri, barot kaķus... "Prieks" vērot, kur tā mūsu nauda aizplūst....
Ušakovs tulko dzejoli krievu valodā 01.10.2015. 10:14:21
Перевод стихотворения на русский язык мэра Риги Нила Ушакова: www.facebook.com/NilsUsakovs
negaidot atbalstu M.Seili 01.10.2015. 09:53:57
Atvalstu ministri M.Seili: "Mācību līdzekļu izvēle ir skolotāja atbildība.Profesionāla izvēle, kas atkarīga no mācību stundas mērķa un konteksta"
lasot Twitter (ja citē, tad precīzi) 01.10.2015. 08:17:46
Citāts no @nilsushakovs Twitter : "Nosūtīju vēstuli @mariteseile. Vēlos oficiālu IZM viedokli, vai skolā mācību procesā drīkst izmantot vārdus "bļaģ" un "atpizģītie"."
Materiāli jau var mainīties, tāpēc tā drošāk būs novērotāju katram skolotājam katrā stundā -ka tik nemāca kaut ko netikumīgu. Sīkums par visu to ko skolēni redz un dzird visapkārt, jo galvenais lai tik skolā viss būtu tīrs un balts.
Smieklīgi, ja nebūtu tik patiesi. 01.10.2015. 00:21:43
Tikai viens secinājums- labākā aizsardzība ir UZBRUKUMS.
Nu bet kurš tad vēl atbalstīs beidri Stepaņenko? Kādam netīrais darbiņš jāuzņemas , jāatmazgājas baltiem, citādāk SC bez sāls noēdīs.
Muļķīgi, pagalam 01.10.2015. 00:20:09
UI, šo Ušakovam vēl ilgi pieminēs. :)

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6-5=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.