Lietotājvārds
Parole
Ideja laba, labprāt apmeklētu, tomēr, ja lekcija ir priekš skolēniem, tad es domāju, ka diezgan saprotami ir tas, ka plkst. 14 visi skolēni vēl atrodas skolā, īpaši, ja tā ir ceturtdiena. Domāju, ka neesmu vienīgā, kura šāda iemesla dēļ, diemžēl, nevarēs apmeklēt lekciju, kas ir tiešām skumji, jo es tiešām to gribētu.
Šie lektoriji drīzāk arī ir paredzēti tiem skolēniem, tām klasēm, kuras vairāk ir uz humantirāto orientētas. Ne jau kādiem ķīmiķiem, kuri no radošā, mākslinieciskā nekā saprot, ne arī viņus tas interesē. Līdz ar to, skolā jau visu ko var sarunāt, ja gadās šāda izglītības iespēja, jātiek tikai un jārunā ar skolotājiem! Mēs izdomājām varbūt to kulturoloģijas ietvaros apmeklēt, aizvietot dažas tās stundas ar lektorijiem.
Laiks šiem lektorijiem gan izvēlēts garām! Kur pa dienu skolas stundu laikā skolēni vēl līdz Rīgas centram aizskries? Tad jau stundas jābasto!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8+6=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.