Lietotājvārds
Parole
virsstundas 07.10.2015. 19:14:48
Šodien rakstījām pārbaudes darbu (1.klase, latviešu valoda). Laiks, kas tika veltīts darba izlabošanai (30 skolēni), punktu ievadīšanai par katru uzdevumu e-klasē un pēc tam vēl atsevišķo prasmju vērtējuma "izvilkšanai" no darba, lai ievadītu ar +, - vai / , aizņēma vairāk par 2 stundām. Iztērēts visai nedēļai atvēlētais šim priekšmetam (1.klasē nedēļā ir 6 latv.val.stundas), lai sagatavotos stundām, labotu mājas darbus utt. Kāpēc regulāri jāstrādā neapmaksātas virsstundas???
wkoicb nerd7 06.10.2015. 18:33:54
Vai, Straujumas kundze, JŪS LASĀT MŪSU SKOLOTĀJU DOMAS PAR MODELI????JEB JUMS NOSPĻAUTIES,KO TAUTA DOMĀ! Ja jūs,skolotāji,kā auni pakļausieties bez ierunām, ka jūsu darbs tiek novērtēts pēc tā, cik veikli tiek sataisītas ,,kvalitāšu" mapītes, tad,nudien,to būsiet pelnījuši! Tas nu skaidrs, ka mūs neviens neaizstāvēs ne pēc būtības, ne nebūtības!
pitagors pitagorevičs 06.10.2015. 16:58:29
Kad ,,straujumu" uz Kapsētu vedīs.
Bokas jaunkundze 04.10.2015 12:42 Mīļie kolēģi! Apsveicu Skolotāju dienā! Mīļie vecāki! Jūsu labi audzinātajam, pieklājīgajam, motivētajam bērnam no visas sirds vēlu satikt gudro,iejūtīgi un sirsnīgo skolotāju. Un kad pienāks laiks, kad vecāki nemeklēs vissīkākās skolotāju kļūdas,lai sacelt jandāliņus, tad skolotāji pārstās baidīties un biežāk smaidīs! Kad valsts vara nepadarīs skolotājus par visu izglītības sistēmas neveiksmju vaininiekiem, tad, varbūt,atgriezīsies profesijas prestižs....
Премьер-министр - лгунья, впрочем как все наши власти. Никаких дополнительных денег на повышение зарплат учителя не получат.
Modelim jaunajam jābūt līdz decembrim-ar 2016.g.gaidam algas pielikumu.Jo minimumu pieliek pēc jaunā gada.KĀPĒC skolotājiem vienmēr jāgaida septembris?Mēs jau gaidam.......cik vēl mums solīs,vairs neticam,pietiek solijumu........STREIKU....ilgtermiņa...
Māmulītēm 02.10.2015. 18:21:29
Bija te dažas agresīvas mammuces postējušas savus KOMMENTĀRUS. ĀAAŪUU, jšu tur, nedēļas nogalē, klau: rēķiniet, lai velns zina, kur jūs pašas strādājat, ja man-SKŌLŌtĀJAI- mācās 300 skolēni, tad aprēķiniņš noteikts šādi: gatavošanās maucību stundām=0,48 CENTI NEDĒĻĀ!!!!!!!!!!!! Un visu 300 darbu labošana= 1.28 CENTI NEDĒĻĀ!!!!!! Ņu, kurš grib saņemt normālu, nehistērisku, adekvātu, laipnu atbildi uz parastu jautājumu: "Lūdzu, skolotāj, a cik man ieskaitē?" Valdos: "TEV "7" . Smaidu: :)"
skolotāja bez algas 02.10.2015. 09:51:00
Birokrātijas aparāts visos līmeņos (skolā, departamentā, IZM) ir tas, kas tērē milzu naudas līdzekļus - tad jājautā - kāda ir šeit ierēdņu kapacitāte, pienesums, kvalifikācija, ko nepārtraukti atgādina un pārmet skolotājiem. Un vēl - šodien 2.oktobris, bet es nezinu savu darba algas likmi! Septembris nostrādāts, sekmju un kavējumu izraksti izdrukāti, bet es nezinu, vai par darbu vispār maksās! Rīgas ierēdņiem nav laika - Ušakovs devis rīkojumu izlasīt visas mācību grāmatas un obligāto literatūru! Vai nav smieklīgi, ko?
Katrs mācību gads ir jaunais! Kurā gadā???
Interneta dzīlēs atradu 5 pazīmes, kas liecina – IR laiks MAINĪT DARBU: 1) IZAUGSMES NAV UN NEBŪS 2) STRESS – VISU LAIKU 3) DARBS UN TIKAI DARBS 4) ALGA KĀ VIENĪGAIS BONUSS 5) NOVĒRTĒJUMS – TĀDA NAV Skolotājiem ir pārpārēm visas 5, pie tam ceturtā būtu formulējama - ALGA IZDZĪVOŠANAS REŽĪMĀ. Peripetijas ap jauno modeli un tas, kā izskatās skolotāja darbs pēc jaunā modeļa ieviešanas, nevienu no šīm pazīmēm neuzlabo ne par naga melnumu!
Strādāju un strādāšu stundas neskaitot. Bet, skolotāju algu reformatori, protieties un beidzot samaksājiet mums par darbu! Ja bēgļiem solām sagādāt cilvēka cienīgus apstākļus, nodrošiniet tādus saviem skolotājiem arī!
.....jaunajā modelī tagadējā slodze būs slodze (īstenībā-2). Ietaupījumi nākošā gada deputātu aldziņām! Mums uz papīra būs nepilna slodze un darāmā vairāk kā tagad. Pa lielam āpus kontaktstundu darbs nav paredzēts apmaksai. Nākošā piegājienā vispār samaksu neparedzēs! ES tiesā!!!!!
Vajag taču "lasīt starp rindām": tuvojas vēlēšanas, iegrūdīsim tiem učukiem mutes aizbāšanai sīceni, lai nomierinās. Ja učuki būtu gudrāki sen jau būtu vērsušies eiropas tiesā. Ha! Ha! Ha!
To arī varēja sagaidīt, ka visu tikai atliks. Rakstā pat neiet runa par algu palielināšanu, bet tikai jauno modeli. Visi ir aizmirsuši atņemtās algas krīzes laikā un neapmaksātos papildu pienākumus. Visi uzskata par normālu, ka skolotājam ir jāstrādā divos darbos - uz vairākām likmēm. Skolotāji, sāciet pieprasīt! Savādāk nekas nemainīsies. P.s. pēc aiziešanas no skolas man dzīvē iet daudz labāk.
ķīmiķis kuba 02.10.2015. 07:55:04
Viņi taču atriebjas skolotājiem, visi taču nebija priekšzīmīgi skolēni, kāds lies palaidnis vai divnieku karalis arī bija starp deputātiem
eh, skolotāji, galvenais nezaudējiet ticību ka kaut kad nākotnē viss jums būs. nezaudējiet savu ticību arī tad, kad nākamā gada septembrī tā paša banālā naudas trūkuma dēļ šo modeli pastums kaut kur vēl tālāk (t.i. kā parasti - uz nākamo janvāri vai nākamo septembri). nezaudējiet ticību un necentieties aizdomāties līdz tam ka pilnvētīgi jāpaēd ir jau šodien, jāģērbjas ir šodien, komunālie maksājumi ir jāmaksā šodien, vārdu sakot jādzīvo ir šodien, bet no šodienas ienākumiem veidojas nākotnes pensija. vienkārši pacietieties un nezaudējiet ticību. gan jau kādreiz. un neaizmirstiet nākamo vēlēšanu laikā ka "krievi nāk" un ka jābalso atkal ir par "mazāko ļaunumu" vai "mazāko no ļaunumiem".
Streiks !
Deputātiem par īpaši samago darbu būs jūtams algas pielikums, bet mums diemžēl mīļie pedagogi tukšais paldies....Pats ciniskais jau ir tas ka visi 100 gudrie agrāk bija skolēni. Un tagad tā vietā lai pateiktos skolotājiem par grūto darbu viņi sarežģi viņiem dzīvi ja ne pat izdzīvošanu
Ja jau ir skaidri zināms, ka nākamā budžetā modelim vajadzīgā nauda nav iekļauta, bet neparedzētiem gadījumiem iedalītie līdzekļi visticamāk tiks izlietoti jau gada pirmajā pusē dažādiem citiem un tiešām neparedzētiem gadījumiem (piemēram, bēgļi sāks kačāt prāvas, atkal krievi nāks un būs neparedzēti jāstiprina robeža vai jāiegādājas kāds jauns kaujas hlams, uznāks pavasara plūdi, ziemas aukstums, vasaras sausums, vētra vai cita neplānota dabas vai tehnogēna stihija kas radīs kādus postījumus, zaudējumus u.tml. neparedzēti gadījumi, kas prasīs steidzamus naudas līdzekļus) tad no kā īsti to modeli ieviesīs? Jeb vai tuvojoties tam jaunajam mācību gadam kā parasti pavirzīs visu uz nākamgada janvāri vai aiznākamo mācību gadu?
Kaut kā sanāk otrādi ar "nauda seko skolēnam", ka šogad sekotāju skaitu ņem uz 1. jūniju. Tagad iznāk tā, ka Rīgas skolās, kuras vecāki izvēlas aizvien vairāk, šogad skolēnu skaits palielinājies, tāpēc arī skolotāju skaits palielinās, alga samazināsies, jo tā pati summa jādala uz lielāku skolotāju skaitu. Bet tajās skolās, kuras neizvēlas un kur skolēnu skaits kopš 1. jūnija samazinājies, no septembra saņems lielākas algas, jo mazāk skolotāju. Kāpēc skolēnu skaits netiek skatīts uz 1. septembri???
janvārī, septembrī, janvārī, septembrī, janvārī, septembrī, janvārī... un nu jau atkal sola ka septembrī... :)
Vai tiešām kāds naivi domā, ka, likvidējot lauku skolas, pārējiem skolotājiem palielināsies atalgojums?! Iegūtie līdzekļi tiks ieskaitīti valsts budžetā, kur tiem tiks atrasts aktuālāks pielietojums.
Mēs nedrīkstam pieļaut, ka mūs šādi māna. Katru gadu tiek solīts, ka ar nākošo mācību gadu tiks paaugstinātas algas, bet nekas nenotiek. Mums ir jāstreiko!Deputātiem algas pieliks no janvāra, bet mums jāgaida? Vai tiešām mēs to pieļausim?
lauku skola 01.10.2015. 20:24:07
Cik tad ir tādu skoliņu ar 6 bērniem klasē? Mūsu pusē- neviena!Pa retam, tiesa, ir gadījies tukšais gads-5 bērni, taču nu jau viņi ir devītie. Visas pārējās- normālas klases! Nu nevar to attiecināt uz visu skolu!Vai tad šie dati arī noslepenoti, lai var liet eļļu?
Mana atmiņa , skolā strādājot, ir gana uztrenēta. Galviņai visu laiku jāstrādā. Straujuma ne tik sen teica visai publiski "naudiņa skolotāju algām ir IEZĪMĒTA".
Nolieciet man saprotami acu augstumā divus ciparus - algas apjomu bez jaunā modeļa un ar jaunā modeļa pielietošanu un paskaidrojiet manus pienākumus jaunajā modelī, kā arī par ko cik samaksā ņemot vērā manu pašreizējo slodzi (kontaktstundas, audzināšanu u.t.t.). Tad es precīzi varēšu sacīt vērtējumu. Domāju, ka mums visiem tas būtu interesanti. Skolu administratori to varētu izdarīt, bet mēs - izlemt par streiku. Tāda sajūta, ka administrācija to nedrīkst darīt, jo ir taču jāaizmālē acis skolotājiem, lai neceltos nemieri...
tt-> Vilibalds 01.10.2015. 16:36:40
Nav nekādu kašķu, bet es, atšķirībā no jums, vismaz runāju par reālu risinājumu.
Vilibalds ->tt 01.10.2015. 16:13 01.10.2015. 16:27:55
Tie IZM birokrāti tik to vien gaida, lai mēs savā starpā kašķētos. Viņiem tur viss "sakārtots kā vajag"
Kolēģi, jums tiešām šķiet, ka tas ir normāli, ja pamatskolas klasēs ir 4-6 skolēni klasē? Varbūt vispirms sakārtojamies paši un neturamies zobiem un nagiem pie tā, ka katrā miestā vajag pamatskolu, (nav runa par miniskolām 1.-4.klašu skolēniem ar samazinātu administratīvo aparātu) un tikai tad ķeramies klāt IZM birokrātiem? Citādi sanāk, ka pašam dārzs aizaudzis, bet pārmet kaimiņam.
Tēvocis Sems 01.10.2015. 15:56:52
Cik tad var melot, viņi jau tā ir pārkāpuši sarkano līniju ar savām augstajām algām un visādiem extra pielikumiem.
Liela pamatskola 01.10.2015. 15:48:05
Tātad ģimnāzijām piemetīs 10%, bet tiem, kas strādā pamatskolās (grūtākajā vecumposmā) pārpildītās klasēs, un pašlaik saņem "normāli", tiem samazinās, lai visiem vienādi. :) ...................................... Sola tāpēc, lai novērstu streiku
Cik var melot? ŠORĪT no rīta ziņās teica, ka tam naudas nebūs arī 2016./2017.māc.g. Nu jau esmu nikna galīgi!
Būs un viss - VOT
No nākamā gada 1.septembra stājos ārā no LIZDA. Kas par idiotismu! Visi ir pret modeli, bet tas tiks ieviests! Mazo skolu skolotāji, kuri cer, ka jaunajā modelī viņiem paaugstināsies algas, paši pirmie sapratīs, cik veikli viņi iznesti cauri- likmi savākt nevarēs!!! Līdz ar to strādās par to pašu naudu, tikai juridiski būs noformēta lielāka darba slodze kā tagad! Ar pašu rokām! Un lielo skolu skolotāji vienkārši tiks aplaupīti. Lai dzīvo LIZDA oportūnisti!
ALGAS SAMAZINĀT NEDRĪKST NEVIENAM, NOTEIKTI JĀROD PAPILDUS LĪDZEKĻI NELIELO SKOLU SKOLOTĀJU CIENĪGĀM ALGĀM!!! MODELIS BEZ TARIFIKĀCIJAS - SAMUDŽINĀŠANA, PASAKOT, KA TIEK SAMAKSĀTS PAR VISU, BET NEBŪS SKAIDRS KONKRĒTI NEKAS (būt skolā un strādāt vai būt skolā un pavadīt laiku, atsēdēt paredzētās darba stundas...) Nedrīkst notikt sistēmas sakārtošana ar milzīgu naudas pārdali pašā sistēmā.
Proletariāts 01.10.2015. 14:19:29
Vajag vakt parakstus pret moduli un streikot.
Vai ir prātīgi uzturēt Daugavpils novadā tādu skolu kurā reāli uz skolu iet labi ka 20-30 bērni??? Skolā skolotāju nepārtraukta maiņa u.c. Un cik zināms tie bērni kuri gadiem !!!!! jau dzīvo ārzemēs skaitās,ka skolā mācās! Nesaprotami vai valdībā vienalga uz cik bērniem tiek piešķirta nauda skolām vai arī kāds to negrib saredzēt.
Dubultmorāle 01.10.2015. 13:57:47
Tikko TVNETĀ ir galvenais raksts: Saeima noraida ierosinājumu iesaldēt deputātu algas. Tātad deputāti ATKAL, jau kuro gadu pēc kārtas pie saviem vairāk kā 2 tūkstošiem mēnesī (daža skolotāja gada algas) saņems klāt vēl pāri 150 eiro!!!! (daža skolotāja pusmēneša algu...) Tikai streiks bez termiņa līdz vismaz 800 eiro algai par likmi!
Ja neorganizētu tās daudzās komisijas, arī būtu vairāk naudiņas. Ko uzzinājāt no Dziesmu svētku ģībšanas komisijas? Ka bērni vakaros ilgi jārēja, ēda tikai to, kas garšo... Kas darbojas jaunā modeļa komisijā? Ne jau direktori ar vārdu, kas saprot tarifikāciju. Atklājām, ka algas sarūk vien tad, kad modelis jau izgāja tautā...
un ,kad Straujumu nogazis, jauna valdiba un tas prieskshastavis pateiks, kaa nu kaa var nesoliit...un taa karavana ies talak...

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2+5=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.