Lietotājvārds
Parole
skolotājiem, mediķiem jāprotestē pie valsts varnešu durvīm, vēlam pie viņu personīgajām mājām!
Man pilnīgi vienalga, kurš nav padarījis darbu! Bet tad lūdzu atbildīgos lieciet cietumā, īpašumu konfiskācija un rezultātā radīsies arī nauda lai izveidotu bērnudārzus.
skolotāja. 19.09.2015. 09:04:13
pašvaldības arī risina šo jautājumu - atceļot higiēniskās normas bērnudārzā. Pirms normu atcelšanas katram bērnam pienācās 3 kvm , tagad šī norma neskaitās. T.i. - grupas tiek piepildītas ar bērniem "cik tik salien". Tas ir tiešs bērnu tiesību pārkāpums veselības un drošības jautājumos. Tas ir cilvēktiesību pārkāpums valsts (ne pašvaldību) līmenī. Tas ir signāls Tiesībsargam paineresēties par to, cik bērnu drīkst "sabāzt" vienā telpā: 18 - 20 - 24. Kāda emocionālā un fiziskā slodze mazajiem bērniem jau no 1,5 gadiem jāpārcieš ikdienā. Kādēļ pieaugušie kantoros sēž ne vairāk kā 2 -4 cilvēki ~ 60 kvm telpā, bet 23 - 24 bērniem jāspēlējas, jākustās arī ~60 kvm telpā?
Man gan liekas tikai loģiski, ka atbildība par bērnudārziem ir pašvaldības pārziņā. Pašvaldība vislabāk zin, cik bērnu pie viņiem dzīvo, kur visērtāk būtu iekārtot bērnudārzu, galu galā pašvaldība no valsts saņem daļu no iedzīvotāju ienākuma nodokļa, kura apmērs ir tieši saistīts ar pašvaldības teritorijā dzīvojošo skaitu un viņu algu lielumu. Tādēļ es savukārt nesaprotu, kādēļ bērnudārzu pietiek mazās pašvaldībās, bet nav lielajās, bagātajās. Un interesanti, kurš bērniem stāsta, ka VALSTS grib būt brīva no atbildības par viņiem un VALSTIJ ir vienalga, kas ar viņiem notiek? Es ceru, ka vismaz tiek piebilsts, ka valsts šai izpratnē ir tikai valdība, bet LATVIJA ir kaut kas cits.
Dace -> Menarda 18.09.2015. 11:40:11
Vai varbūt beidzot iekārtot bērnudārzus. Bet tā jau ir pašvaldības izvēle.
Hmm. Jocīgi, ka vienalga. Man gan nav vienalga, vai papildus miljonus tērē visa valsts vai tieši mana pašvaldība, kura par šo pašu naudu varētu ceļus salabot, koncertus sarīkot un brīvpusdienas skolā ieviest.
Atrisiniet beidzot. 18.09.2015. 11:34:44
Lai risina. Man vienalga, kas to maksā - pašvaldība vai valsts. Lai noveļ viens uz otru, cik vien vēlas. Galvenais, lai vairs nav rindas uz bērnudārzu.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7+9=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.