Lietotājvārds
Parole
Lūk, rezultāts- veiksmīgi izaudzinātajai pabalstu saņēmēju paaudzei pašai ir bērni. Ko nu? Pašvaldībai uzkrausim visu, ko vien var uzkraut? Kur vecāku atbildība un rūpes? Tāpēc taču ejam uz darbu, pelnām, lai paši nodrošinātu bērnam visu nepieciešamo! Jā, mīļie čīkstētāji, lai uzaudzinātu, izskolotu bērnus, vecākiem jāprot atteikties no vienas otras ekstras savā dzīvē, jāvar patstāvīgi risināt arī finansiālas problēmas, un tas ir tikai normāli.
Jelgavā vecāki nesamierināsies ar to, ja nebūs finansējuma. Rāviņš nevarēs mierīgi pa ielu iet.ja nebūs finansējuma, tad vecākam jāiet prom no darba un Jelgavai būs vēl mazāk ienākumi, vai tad būs labāk.
Lai veicas vecākiem 22.09.2015. 23:08:19
Nekaunība 11:44 ir veca meita. Nenovīdīga un tā tālāk....
Valdība valsts kasi ir notriekusi un kārtējo reizi visu slogu uzgrūž pašvaldībām. Naudu gan viņi ne labprāt dod pašvaldībām.
Būtu jāmaksā, bet Jelgavā šaubos, vai maksās.... Esot nabagi.....
Obligāti arī auklēm ir jānodrošina līdzmaksājums!
Jāapmaksā vai arī mammai jāsaglabā darba vieta, kamēr viņa dzīvo ar bērnu.
Jā, jā, un vēl mājkalpotāju pakalpojumus arī pašvaldībām jāapmaksā!
Protams, kā jāturpina. Jautājums ir tikai par to, kurš to darīs - valdība vai pašvaldība. Lai tiek galā, lai kaut ko arī paši izdara. Lai dara, to, par ko viņiem maksā!!!
Nu līdz šim valsts finansēja vecākus ,kas laida savu bērniņu pie reģistrētām auklēm, tā kā būtu loģiski, ja pašvaldības to turpinātu, jo kur savādāk vecākam likt bērnu, ja nav vietas ne pašvaldības ne privātajos bērnu dārzos.
bija tāda filma ar Vin Diesel galvenajā lomā "The Pacifer" (Auklis)
Un vai auklītēm jābūt reģistrētām, lai apmaksātu vecākiem to algošanu?
Vai vecāki nevarēs stimulēt to, lai visu laiku nāk tikai auklīte? Ja būs garantēts, ka to arī apmaksā.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4-3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.