Lietotājvārds
Parole
Pilnīgi loģiski ,ka Āzijas valstis ir priekšgalā.Tur skolēniem nav visatļautība un vini mācās,jo saprot izglītbas nozīmi. Jābrīnās,ka mēs esam tik augstu tikuši.Tā būs vienkārši kāda nejaušiba jeb testēšanai tika ņemta kāda īpša izlase. Mūsu skolēni dzīvo pārprastas demokrātijas apstākļos,jo uzskata,ka viņu vietā jāmācās tikai skolotājiem,jo viniem lielam vairumam nav pilnīgi nekādas motivācijas.
Bet šis ir pierādījums, ka mūsu gandrīz vissliktāk apmaksātie pedagogi strādā ļoti labi! 24.vieta pasaulē!!! Pasaulē!! Par to būtu jāpriecājas valstij, kur skolotāji nav cieņā, savukārt bērniem un vecākiem ir visatļautība!
Ir diezgan labi, ja ņem vērā , cik nožēlojamā stāvoklī ir izglītibas sistēma LV!
Brīnums vēl, ka tik augstu. ->arī skolotāja Nav vainas līdzekļos, parasti pie vainas ir gan skolotāju, gan skolēnu attieksme...
IZM IERĒDŅU ARMIJAS ALGAS 14.05.2015. 13:50:31
NOTEIKTI APSKATI! Un tad SPRIED, DOMĀ, kā skolotāju novērtē Valsts. . . . . .www.failiem.lv/u/wvcskdn
skandināvija 14.05.2015. 12:46:26
Igaunija ir attīstītākā no Baltijas valstīm,jo pieskaitāma pie Skandināvijas,bet LV un LT ir tādas padomju valstiņas....žēl gan...
Nasmidiniet! 14.05.2015. 10:12:27
Ja mes butu tik gudri,tad neatrastos taadaa Mulkju zemee...
arī skolotāja 14.05.2015. 09:46:50
..jautājums, cik līdzekļus izglītībai velta valstis, kurās ir augsts līmenis? To gan nemin! Tad mēs būtu tur pie tām beigām! Lielākā daļa mūsu skolotāju strādā uz tīra entuziasma! Nevis par pienācīgu darba atalgojumu! Pie tam, mūsu valstī nav tālākvirzošas koncepcijas par izglītības attīstību. Mums tās mainās ik pa dažiem gadiem, līdz ar ministru maiņu. Kāda var būt attīstība?! Labi, ka vēl esam tur, kur esam!
Un ja vēl Vējoni ievēlēs, tad būs kārtējā joma, kur atpaliekam - sakarīga pirmās amatpersonas izvēle. :D
Absolūti un galīgi nepārsteidz, ka "krietni atpaliekam no Igaunijas". Nu cik ilgi tas tā būs? VISĀS jomās. :(
Es pat teiktu, ka diezgan ok! 24 vieta pasaulē.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7-4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.