Lietotājvārds
Parole
Visi mēģina ieekonomēt...
Bildēs izskatās ka Jumta segums ir bitumena, nesaprotu Kādēļ uz sabiedrisko ēku jumtiem ļauj likt sliktas kvalitātes jumta segumus, kas biži prasa remontu?? vai tiešām vienreiz galvas nesāks ripot!!!
ka var but tada bezabildiba no stradnieku puses...ko vini darija vasaras laika ka nevar pabeigt...tad jautajums tas puses klases kas cieta ari apmaksas vecaku pirktos materialus ????vai tik pateiks ta nau vinju vaina ????un ko dara darba uzraugs taja laika ka tas viss notiekas???ka vienmer nostums cits citam vainu un neviens nebus vainigs !!!!
A.Ameriks: "Uz jumta dedzinot piķi, pāris piles nopilējušas un viss tālāk noticis atbilstoši fiziskas likumiem." Dīvaini, ka remonta darbi skolā nebija pabeigti līdz 1.septembrim.
Tādi remontadrbi jāveic vasarā..
Jumta remontdarbus skolā veic Rīgas pilsētas pašvaldības kapitālsabiedrība SIA "Rīgas serviss", tā šodien, 1.10.2015., "Rīta Panorāmā" LTV1 stātīja Ameriks. Cerams, ka remonta izmaksas tiks segtas no "Rīgas serviss" maka. Un, lūdzu, nelieniet atkal pie maniem nomaksātajiem nodokļiem, biedri Amerik!
Tā notiek, jo šādus celtniekus, būvinženierus, būvmateriālu gatavotājus skolo mūsu izglītības sistēma. Liela daļa jauno mācekļu negrib neko mācīties, tikai- ielieciet man vērtējumu 4 un man pietiek-. Domāju, ka nākotnē, ja nekas nemainīsies, mūs sagaida vēl daudz "pārsteigumu".
Slow living 01.10.2015. 09:33:30
Ātrais laikmets, jap. Tas mūs nobeidz, un mēs to ļaujam.
Dusmas. KĀ nākas, ka ķibeles notiek ar tieši nesen romentētajām ēkām?! Nav cita varianta, kā neprasmīgi, neuzmanīgi būvnieki + nekvalitatīvi materiāli. 21.gs. ir ne tikai fast food, fast fashion, bet arī fast building. Vai tiešām nesaprot cilvēki,ka visās jomās tas neder?
Jā, labi, ka cietušo nav. Bet drošības noteikumi remonta laikā un elektroinstalāciju degšana jau ir kurā reize, kas izraisa šādas situācijas. Kur ir šo darbu veicēju kvalitāte????? vai tā ir atrodama un izsekojama???
Jauna, vēl pat svaiga skola!!!! Tas notika jaunajā, mazās skolas korpusā, kurš pirms dažiem gadiem remontēts!
Paldies Dievam, ka tā. Neviens nav cietis, visi sveiki un veseli. Stiprus nervus un izturību skolas vadībai un vecākiem, paciešot neērtības un visu atjaunojot! Ar izcilu skolas vadību (direktori Aiju Melli priekšgalā) viss drīz vien būs kārtībā! Absolventi labprāt palīdzēs, kā varēs!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
5+3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.